Results 1 to 1 of 1

Thread: آموزش چسباندن فایلهای rar,zip با برنامه winrar

 1. #1

  Pc آموزش چسباندن فایلهای rar,zip با برنامه winrar

  برای باز کردن فایلهای rarو یا zip که تکه تکه شده { در این سایت یا سایتهای مشابه } و میخواهید انها را به هم به چسبانید باید شما کل { تمام } فایل zip و یا rar را دانلود کرده حال روی اولین فایل { zip , rar } ایستاده کلیک راست کنید با دو روش میتوانید این فایل را باز کنید که یکی از انها یک پوشه با نام همان برنامه برای شما درست کرده و دیگری کل محتویات را روی درایوی که این فایل را باز میکنید بیرون ریخته و به شما نشان داده میشود.

  روش اول در صورت نصب کردن برنامه { win rar } روی برنامه مورد نظر یا فایل مورد نظر که { zip , rar } است ایستاده حال کلیک راست کرده روی گزینه EXTRACT FILE رفته و روی این گزینه کلیک کنید برنامه مورد نظر باز میشود مگر پسورد از شما بخواهد که پسورد را نیز وارد کنید و بعد از ان برنامه را میتوانید باز شده در یک قالب فایل کامل تحویل گرفته استفاده کنید.

  روش دوم : باز مثل روش بالاست منتها برای باز کردن فایل روی اولین فایل مورد نظر { zip , rar } ایستاده و حال کلیک راست کرده روی گزینه EXTRACT HERE رفت و روی این گزینه کلیک کنید و برنامه را به صورت باز شده در اختیار شما خواهد بود که با کارکرد با این روشها به شیوه کار نرم افزار بیشتر آشنا خواهید شد.

  عکس پایین روی این دو گزینه کلیک کنید و با کارکرد این نرم افزار بیشتر اشنا شوید.

  1.JPG


  برای RAR, ZIP کردن فایلها { هرفایلی } { اعم از برنامه،فیلمو غیرو... } هم میتوانید از این{ آموزش } استفاده کنید این آموزش هم برای فایلهای حجیم مورد استفاده قرار میگیرد هم فایلهای معمولی.

 2. The Following User Says Thank You to Mehrdad For This Useful Post:


Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •