Results 1 to 2 of 2

Thread: آموزش یاد گیری زبان {انگلیسی، چینی،آلمانی ، ژاپنی و...} با برنامه Rosetta.Stone

 1. #1

  Pc آموزش یاد گیری زبان {انگلیسی، چینی،آلمانی ، ژاپنی و...} با برنامه Rosetta.Stone

  به نام خدا


  آموزش یاد گیری زبان به کمک برنامه Rosetta.Stone

  Rosetta.Stone.jpg

  این آموزش تصویری میباشد.  اول نرم افزارهای پاور ایزو {POWER ISO} که در این سایت وجود داره رو دانلود و بعد نرم افزار {Rosetta.Stone.TOTALe.v4.5.5.Win} را + پک زبان مورد علاقه و استفاده شخصی خود را در این سایت دانلود کرده یا خریداری نمایید.
  این آموزش سرفآ جهت آشنایی با نرم افزار و چگونگی کارکرد با ان میباشد


  حال وقتی زبان مورد نیاز را دانلود کردید ، برنامه پاور ایزو را اول نصب کنید برای کارکرد با این نرم افزار باید یک درایو مجازی داشته باشید که این برنامه پاور ایزو این کار را راحت انجام میدهد و بعد برنامه Rosetta.Stone.TOTALe.v4.5.5.Win را نیز نصب کنید و تمامی پک های یک زبان { چینی ، انگلیسی، آلمانی و... } را که دانلود کردید یک به یک باز کنید و فایلهای { ISO } را داخل یک پوشه بریزید .

  نکته مهم : بعد از نصب برنامه Rosetta.Stone.TOTALe.v4.5.5.Win کرک برنامه را حتمآ اجرا کنید بعد برنامه را اجرا کرده کارهای دیگه را انجام دهید.

  کرک کردنبرنامه: کرک برنامه را در { C:/Program Files/Rosetta Stone/Rosetta Stone TOTALe } داخل برنامه کپی کنید.

  برنامه Rosetta.Stone را باز کرده و به پایین منتقل کنید { برنامه را نبندید } عکس پایین

  1.JPG  اینک برنامه پاور ایزو را باز کنید ، از سربرگ بالا گزینه ابزار را انتخاب کرده سپس درایو مجازی و گزینه بعدی <بدون فایل>{ :G } سوار کردن ایمیج به درایو را اتخاب کنید. عکس پایین

  1.JPG


  حال از داخل پنچره باز شده از داخل هارد اولین زبان { level1 } را انتخاب کنید. شکل پایین


  2.JPG  حال برنامه Rosetta.Stone را باز کرده در این صفحه از شما میخواهد که زبان مورد نظر را در اینجا وارد کنید یا انتخاب کنید که شما روی گزینه اول add a language level کلیک کرده .


  و روی ادامه کلیک کرده کمی صبرکنید تا جستجو زبان شروع شود و در انتها روی اولین گزینه install selected language کلیک کنید. عکسهای پایین

  11.JPG10.JPG9.JPG21.JPG


  حال تمامی level ها را کامل نصب کنید پشت سر هم الی اخر

  بعد از نصب تمامی level ها در انتها روی continue کلیک کنید .

  در پنجره بعدی ممکن است از شما کد ریجستری یا کد level ها را بخواهد که میتوانید ان گزینه را کنسل کنید و در پنجره بعد
  اگر به اینترنت متصل هستید ان را خاموش کنید و بعد از نصب و راه اندازی دوباره اینترنت را راه اندازی کنید اگر نه سریع بعد از نمایش اولین پنجره cancel را بزنید .. عکس پایین

  3.JPG

  در پنجره بعدی که باز شد ،، شما برای خود یک یوزر ، تاریخ و جنسیت در کادرهای داده شده وارد کنید و در انتها روی ادامه { continue} کلیک کنید. عکس پایین

  4.JPG

  در پنجره بعدی گزینه اول را انتخاب کرده و { continue } را بزنید. عکس پایین

  اولین گزینه شامل همه موارد از قبیل گوش دادن،تلفظ کردن ، صحبت کردن و... میباشد بقیه موارد هرکدام به نوبه خود تقسیم میشود.

  5.JPG  بعد از زدن ادامه شما داخل نرم افزار شدید و میتوانید با نرم افزار کار کنید . عکس پایین که من برای مثال level 2 را داخل نرم افزار اورده ام عکس پایین.

  همانطور که در عکس میبینید هر مرحله از 4 بخش تشکیل شده


  6.JPG


  راهنمایی برای آوردن همه زبانها داخل برنامه و نصب ان

  برای آوردن تمامی زبان داخل برنامه به این گونه عمل کنید تا یکبار این کار ها را انجام دهید ، اول داخل برنامه پاور ایزو شده و مثل قبل زبان بعدی { level 2 } را انتخاب کنید و داخل نرم افزار Rosetta.Stone شده ،روی { علامت یا شکل بغل علامت سوال در گوشه سمت راست بالا } کلیک کنید و گزینه دوم add or remove language را انتخاب کرده و در پنجره باز شده گزینه اول add a language level را انتخاب و بعد از جستجو بعدی زبان بعدی را هم نصب کنید . عکس پایین


  13.JPG

  وقتی level2 تمام شد باز داخل پاور ایزو زبان بعدی را قرار داده و در نرم افزار Rosetta.Stone در پنجره باز شده روی اولین گزینه language level add another کلیک کنید و بعد از سرج کردن زبان بعدی را نیز نصب کنید الی اخر ،،، عکس های پایین


  14.JPG13.JPG12.JPG


  در انتها همه زبانها که نصب شدند نرم افزار پاور ایزو و همین برنامه Rosetta.Stone را بسته و دوباره فقط همین برنامه Rosetta.Stone را اجرا کنید .

  بعد از به اجرا در امدن نرم افزار بعد از پنجره دومی که در عکس پایین می بینید فقط روی ok کلیک کنید، تا پنجره اصلی نرم افزار باز شده می بینید که تمام زبانها کامل نصب شده و راحت میتوانید از مرحله 1 تا 5 را بارگذاری و استفاده کنید .

  20.JPG19.JPG18.JPG
  نکته مهم دیگر: حتمآ برای پاسخ دادن به بعضی از سوالاتی که از شما پرسیده میشود {داخل برنامه } باید میکروفون یا هدستی که میکروفون داشته باشد استفاده کنید.  این آموزش در اینجا به اتمام رسید چنانچه مشکل یا سوالی داشتید در این پست عنوان کنید.

 2. #2
  برای نصب این نرم افزار Rosetta.Stone.TOTALe.v4.5.5.Win

  دوستان توجه کنید کسانی که تازه ویندوز عوض کردند و به اینترنت نصب نشدن{ برای ابدیت یا کاریهای دیگر} میخوهند نرم افزار { Rosetta.Stone } را نصب کنند این نرم افزار نصب نمیشه و تا نصفه رفته بعد از ان همینطور خواهد ماند ، برای رهایی از همچین وضعی باید به اینترنت نصب شوید و مثلا فایر فاکس را به روز کنید یا مثلا انتی ویروس خود را { بیشتر روی مرورگر} این کار را نجام دهید .
  باید نرم افزارهای Adobe.Acrobat.Reader+ PowerISO روی سیستم نصب شده باشد بعد از ابدیت و بقیه کارها، میتوانید این نرم افزار را راحت نصب کنید بدون هیچ مشکلی.

  عکسهای پایین

  2.JPG1.JPG


  روش دوم : این است که به اینترنت نصب شده و نرم افزار را نصب کنید بستگی به شما داره.

  برای کرک کردن همانطور که در بالا توضیح داده شد کرک برنامه را کپی کرده عکس پایین


  3.JPG

  و داخل درایو c و پروگرام فایل شده و برنامه Rosetta.Stone را پیدا کرده داخل پوشه { خود برنامه }شده و کرک را در اینجا کپی کنید. عکس پایین


  4.JPG

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •