Results 1 to 4 of 4

Thread: راهیابی و راهنمای بازی prince of persia 3 ps2

 1. #1

  Play Station 2 راهیابی و راهنمای بازی prince of persia 3 ps2

  راهیابی و راهنمای بازی prince of persia 3 ps2


  prince of persia 3.jpg
  prince of persia 3 (1).jpgprince of persia 3.jpg


  بازی پرنس پرشیا { prince of persia 3 } یکی دیگه از بازیهای محبوب پلی استیشن 2 و کنسوهای دیگه ست
  در این بازی بعد از سری 2 ، گرافیک کار بالارفت و همچنین مهارتها و COMBO ها هم بیشتر شده میتوان ضربات ترکیبی زیادی روی غولها ، گاردها و موجودات دیگه به کار برد .

  راهنمای بازی بخش پیش گفتار + چند راهنمایی در بازی :

  اول اینکه شما در این بازی دو شخصیت دارید { خوب و بد } شخصیت اول نرمال بوده ، ولی شخصیت دوم شما به یک اهریمن خطرناک تبدیل شده که مدام باید خونتان را پر نگه دارید چون کم میشود و با رفتن در اب به موجود عادی تبدیل میشوید .
  در اینجا از وسایلی که استفاد می کنید مانند تبرها یا شمشیرهای اضافی { بجز خنجری که دارید خنجر زمان } که با این خنجرها یا شمشیرها می توانید به اهریمنان یا دشمنان ضربه زده حتی پرتاب کنید ، هر دو کار با دایره بوده ولی وقتی دایره را کمی نگه دارید قدرت پرتاب دومی بیشتر میشود ، برای ضربه زدن به دشمن نیز میتوانید دایره را بیشتر نگاه داشته ضربه بزنید.

  روش یک ضرب کشتن : این روش بیشتر در مرحله های بالا وقتی شمشیر پدرتان را گرفتید انجام شدنی است ، وقتی شمشیر پدرتان را گرفتید با یک ضرب میتوانید دشمنان را نابود کنید .

  روش کشتن مخفی :
  پشت هر گاردی که قرار میگیرید تا موقعی که گارد شما را نبیند ، یک حاله نورانی ضعیف در تصویر نمایان میشود که وقتی مثلث را میزنید خودکار به سمت اهریمن یا گاردها یا دشمنان رفته آنها را گرفته و شمشیر تان وقتی بخواهد با بدن انها برخورد کند یک لحظه نورانی خواهد شد که باید سریع مربع بزنید تا گاردها یا بقیه دشمنان را سریع نابود کنید اگر اشتباه کنید گاردها شما را گرفته به پایین پرتاب می کنند یا به زمین میزنند.

  در بازی در بیشتر مواقع یک چشم کوچک در پایین تصویر سمت چپ مشاهده میکنید دکمه L2 را زده تا تصویر کامل و از نمای دور به بینید این نما به شما کمک میکند موقعیت دقیق گاردها و جاهایی که باید بروید را به شما نشان دهد .

  در این بازی مثل بقیه بازیهای پرنس پرشیا ارتقاع دهنده خون وجود دارد که مجموع انها 6 عدد است .
  ارتقاع دهند+ جادو که ان هم با بالاتر رفتن درجه بازی و شکستن بعضی از صندوقها که برای قسمت گالری هست { ازاد کردن عکس و فیلم و غیره } همچنین بستن پورتال .

  پورتال ها چه هستند یا چه کار میکنند؟؟ این سوالیست که خیلی ها از خود میپرسند مگر جواب ان را بدانند .در اصل این به معنی تله پورت می باشد { جابه جایی از جایی به جای دیگر } که شیء یا اشیائ گمشده‬‎ را در زمان کم از این سر دنیا به ان سر دنیا ببرد ، برای مثال چیزی شبیه دستگاه فکس

  در این بازی، شما مثل پرنس پرشیا 1 نمیتوانید هرجا اب بخورید تا خونتان پر شود فقط از جایگاه های اب که در طول مسیر بازی قرار دارد میتوانید این کار را بکنید .

  در بازی 2بار سوار درشکه شده که اولی ان زیاد مهم نیست ولی در درشکه سواری دوم باید سعی کنید بیشترین جادوها را داشته باشید برای مواجه با غول

  prince_of_persia_3.jpg


  کشتن غولها راحت است منتها باید دقیق بدانید چه باید بکنید .

  نکته مهم : درفیلم موقعی که شما به سمت جایی که کالینا زندانی شده برسید تعدادی دشمن می بینید یک فرد چاق که یک سپر به شکم او بسته شده ، دومی هم یک زن بوده و بقیه هم به ترتیب کسانی که باید با انها مواجه شوید . در اصل شن زمان انها را به شکل{ غول } در می اورد که هرکدام را در مراحل بالاتر خواهید دیدو باید با انها مبارزه کنید .  کشتن غول اول : مرد بزرگ با یک شمشیر

  غول 1.jpgغول.jpg

  در اینجا دو راه وجود دارد به بالا و 2 سکو که باید از روی هر دو سکو به سمت غول رفته و موقعی که به بالای سکوها رسیدید و به غول نزدیک شدید وقتی حاله نورانی را دیدید سریع مثلث زده و وقتی شمشیر شما نورانی شد با مربع ضربه بزنید که بعد از چند ضربه به سر او می رسید و هر دفه یکی از چشمان این غول را کور کرده و در انتها باید به پای او ضربه بزنید تا او روی زمین نشسته شما از کمر او بالا رفته و چند ضربه به او بزنید تا کارش تمام شود .

  کشتن غول دوم : زن سیاه و سفید

  boss 2.jpgboss 2 -2.jpg

  اول : وقتی در حال ضربه زدن به زن غول هستید در میان ضربه یک { درگیری } بین شما و زن غول پدید میاید { روی صفحه علامت مربع را نشان میدهد } که باید تند تند مربع را بزنید تا یک ضربه اساسی به غول وارد کنید اگر اشتباه کنید ضربه میخورید و خونتان کم میشود

  prince of persia 3 (97).jpg

  دوم : در اینجا وقتی این زن را دیدید به او بهترین ضربات را بزنید تا خونش کم شود و بعد دمویی دیده باید به سمت او رفته و وقتی به پهلوی غول میخواهید نزدیک شوید باید L1 را زده تا زمان را کند { آهسته } کنید سریع به سمت او رفته و به او ضربه بزنید تا دمویی دیده شما حالت اهریمنی پیدا کرده و روی ستونهایی که میروید 1 اهریمن در هر دفه انجا هستند با کشتن انها جادو را جمع کرده به جنگ زن غول بروید باز همین روش را تکرار کنید یعنی به نزدیکی زن غول رسیدید زمان را کند کرده به او ضربه بزنید تا خون او را کم کنید، بعد از ان ضربات آخر را نمیخواهد صحنه را آرام کنید بعد از زدن چند ضربه دمویی از سقوط زن به پایین را می بینید .

  کشتن غول سوم :غول بزرگ درخت مانند

  prince_of_persia_3_50.jpg

  این غول هم کشتن او راهت است فقط باید به پای او ضربه بزنید وقتی نشست به سر او نزدیک و با خنجر به او ضربه بزنید و او را به سمت درب راهنمایی تا ان را شکسته تا انتهای مسیر همین کار را بکنید مواظب باشید به دیوارها برخورد نکنید چون بعد از برخورد غول نیز روی شما افتاده در نبود جادو GAME OVER میشوید ، در انتهای مسیر هم سر غول به سکوی جلو خورده و می میرد .

  کشتن غول چهارم : دو قلوهای عصبی

  prince of persia 3 (102).jpg

  این دو اهریمن یکی تبر دارد و دیگری شمشیر به اونی که شمشیر دارد گیر داده و به ضربه بزنید و دومی به سمت شما امده با تبر به سمت شما حمله کرده سریع جاخالی داده تبر روی زمین گیر کرده سریع به او ضربه زده و مواظب ضربات مرد شمشیری باشید وقتی شما در حال ضربه زدن به این مرد تبر دار هستید { با ضربدر میتوانید از روی مرد تبردار پرش کنید } همزمان با ضربه زدن مثلث را زده اگر حاله ای دیدید سریع مربع را زده و دو غول را باهم ضربه بزنید این کار را در 2 یا 3 بار انجام دهید و در انتها دمویی زیبا به بینید .

  کشتن غول اخر بازی : وزیر مرد اهریمنی بالدار

  prince of persia 3 (113).jpgprince of persia 3 (114).jpgprince of persia 3 (117).jpgprince of persia 3 (118).jpgprince of persia 3 (119).jpg

  این نبرد 3 مرحله دارد
  مرحله اول :از دست ضربات غول فرار کرده و به او ضربه بزنید تا در هر بار به سمت شما سنگی پرتاب می کند که بار اول یکی بعد میشود بعد 2 تا و سومی 3 عدد سنگ به سوی شما پرتاب کرده همه را جا خالی بدهید.

  مرحله دوم : بعد از دیدن دمو مواظب گردباد وسط و سنگها باشید این گردباد حرکت شما را کند و سنگها نیز سریع حرکت می کنند روی ستونهایی که غول بغل ان است با R1 بالا رفته موقعی که حاله ای دیدی سریع مثلث را زده و وقتی خنجر شما نورانی شد سریع مربع را بزنید تا به او ضربه زده یک بال او را بکنید و این کار را همینطور ادامه تا دمویی دیده .

  مرحله سوم : بعد از دمو او بالای سر شماست و به سوی شما تیر شنی پرتاب میکند و باید سکوها را بالارفته تا به او برسیبد این کار کمی وقت گیر و کمی هم دشوار است ولی با کمی هواس جمع کردن و دقت میتوانید این کار را بکنید وقتی به روی سکوی آخری رسیدید به سمت جلو رفته به سمت غول بپرید و بعد از چند چرخ شما به دور وزیر خنجر شما نورانی شده سریع با مربع به وزیر ضربه بزنید .

  prince of persia 3 (120).jpgprince of persia 3 (121).jpgprince of persia 3 (122).jpg

  کشتن غول انتهایی بازی : روح خود شما روح سیاه
  وقتی که وزیر کشته شد ، باید با روح خود مبارزه کنید به او ضربه بزنید تا دموهایی دیده و دموهایی از کل پرنس پرشیاه به بینید { از داستان 1 تا 3 } و همینطور از سکوها و تیرکها به سوی او رفته به او ضربه بزنید در انتها وقتی دمویی دیدید سریع به سمت بالای پلیکان رفته و همینطور راه را ادامه دهید تا دموی انتهای بازی را به بینید .
  داستان بازی :  prince of persia 3 (4).jpgprince of persia 3 (5).jpgprince of persia 3 (8).jpgprince of persia 3 (7).jpgprince of persia 3 (9).jpg

  پرنس بعد از اینکه در قسمت دوم کالینا را نجات داده و باهم به سوی زادگاه پرنس برمی گشتند ، در کشتی پرنس یادی از قدیم میکند که چطور شد که کالینا را نجات داد و با خودش اورد و بعد به کالینا میگوید نمیگذارد کسی به او صدمه برساند ، و خانه یا زادگاه خود را نشان کالینا میدهد پرنس رو به کالینا میگوید { این هم خانه جدید ما } که می بینند زادگاهش در تصرف دشمنان اهریمنی قرار گرفته در همین هنگام تیرهای اتشین به سوی قایق یا کشتی انها پرتاب میشود و پرنس سعی میکند از این گیرو دار خارج شود که قایق یا کشتی انها هم با تیر منجنیق شکسته میشود ، کالینا از پرنس جدا شده و هر دو بیهوش شده و اب انها را به ساحل اورده پرنس به خود امده دنبال کالینا میگردد که می بیند دشمنان او را با خود می برند و میگوید : او را رها کنید ، حال پرنس سعی میکند کالینا را نجات و شهر را از وجود اهریمنان پاک کند .

  prince of persia 3 (36).jpgprince of persia 3 (38).jpgprince of persia 3 (39).jpgprince of persia 3 (37).jpgprince of persia 3 (40).jpg

  پرنس بعد از کنکاش زیاد خود را به جایی که کالینا را زندانی کرده اند میرساند در همین حین دشمنان او را متوقف کرده به جلو نگاه میکند و با تعجب میگوید { این که وزیره } وزیر هم رو به پرنس میگوید {اه تو باید پرنس پرشیا باشی بلعخره به خونه برگشتی } و رو به کالینا میکند و میگوید یه چیزی دارم که فکر کنم متعلق به توست و خنجر را به شکم کالینا زده و شن زمان را آزاد میکند و کمی از شنها به بدن پرنس رفته و بقیه به وزیر منتقل شده و وزیر به یک موجود اهریمنی تبدیل شده و خود پرنس هم به در زمانهای خاص به موجودی اهریمینی تبدیل میشود که با هر بار رفتن به داخل اب به حالت عادی برمی گردد.


  عملکرد دکمه ها : در بازی

  دکمه مثلث : استفاده از خنجر
  دایره: اویزان شدن از دیوارها و پایین امدن
  ضربدر: پریدن ، بالارفتن ، پرش
  مربع : بیرون اوردن شمشیر ، استفاده از شمشیر+ حرکت جهت دسته ،
  دکمه SELECT :______________________
  دکمه استارت start : توقف کامل بازی + رد کردن فیلم
  R1 : چرخ خوردن ، تاب خوردن از میله ها ،دویدن از روی دیوارها ،خوردن اب { پرکرد خون } و دفاع کردن
  R2 : دید نزدیک
  L1 : وقتی که خنجر زمان را داشته باشید کار میکند { کند کردن زمان + بازگشت به عقب }
  L2: دید از دور


  عملکرد شوک ها :

  شوک سمت راست :
  شوک به سمت بالا : دیدن { نگاه کردن } فاصله دید از کارکتر به سمت جلو
  شوک به سمت پایین : دیدن { نگاه کردن } فاصله دید از کارکتر به سمت عقب

  شوک سمت چپ :
  شوک به سمت بالا : حرکت بازیکن به سمت بالا
  شوک به سمت پایین : حرکت بازیکنان به سمت پایین
  شوک به سمت چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ
  شوک به سمت راست : حرکت بازیکن به سمت راست


  اول مموری کارت را گذاشته تا بازی ادامه پیدا کنه و در جلو شما استارت زده روی NEW GAME و یکی از حالات آسان ، نرمال ، سخت را انتخاب و بازی را شروع میکنید .


  شروع بازی :


  p.jpg  بعد از دیدن دمو باید از زیر درب با غلتیدن { جهت جلو + ضربدر } رد شده و از سمت چپ از جعبه ها بالارفته و از روی انها به جلو پریده و شکاف دیوار را گرفته با جلو بروید و با دایره پایین امده به جلو بروید و از نردبان پایین امده به جلو بروید ستون را گرفته و بالارفته روی ستون بعدی بپرید و بالابروید روی سکوی بعدی پریده به سمت سکوی بعدی بروید و روی تیرک پریده و شکاف بالای دیوار را گرفته به سمت راست رفته با R1 به ان طرف دیوار رفته ولبه دیوار را گرفته به جلو رفته و از روی دیوار به ان سو پریده میتوانید از جایگاه اب خورده و بازی را ذخیره کنید ، به راه خود ادامه از پله ها پایین رفته و از نردبان بالا بروید و راه را ادامه و دمویی دیده.
  اولین گارد را با دکمه مثلث گرفته و بکشید و یاد بگیرید چوری این عمل کار میکند حال از ستون سمت راست را گرفته پایین بیایید و گارد بعدی را کشته و از روی دیوار به ان سو دویده و لبه دیوار را بگیرید و روی سکو رفته و از نردبان پایین امده و گارد بعدی را بکشید ، به جلو رفته از پله ها پایین امده سمت راست گارد دیگری را بکشیداز روی دیوار سمت چپ به روی سکوی بعدی رفته و از نردبان هم بالا رفته حال لبه دیوار سمت راست را با کمک R1 بگیرید به جلو رفته دمویی دیده ، از سمت چپ روی پرده قرمز روی دیوار رفته پایین بیایید به سمت جلو رفته و سه گارد را بکشید و راه را ادامه دهید از نردبان بالا بروید و لبه بالایی را گرفته و باز از نردبان بعدی بالا بروید روی سکو پریده به سمت جلو و چپ راه را ادامه دهید لبه دیوار را گرفته به بالا رفته و گارد را بکشید از نردبان بعدی هم پایین بیایید و دو گارد بعدی را بکشید راه را ادامه دهید از نردبان بالا بروید به جلو رفته بازی را ذخیره کنید .

  prince of persia 3 (10).jpgprince of persia 3 (11).jpg

  راه را ادامه دهید به ان سوی دیوار رفته و لبه دیوار را گرفته و به جلو حرکت کنید و لبه های بعدی را رد کنید روی تیرک پریده و از سوراخ رد شوید سمت چپ به جلو رفته پریده و حال پایین بیایید و دو گارد را کشته و به سمت جلو برویداز دیوار روبرو با R1 دویده و بالابروید و 2 تیرک را بگیرید و بالابروید و به راه خود ادامه دهید به جلو رفته به روی تیرک پریده تیرک بعدی را گرفته و روی دیوار رفته و ارام پایین بیایید و دو گارد را بکشید و روی لبه تیرک بعدی پریده و تیرک بعدی را نیز رد کرده به سمت روبرو پریده و بالابروید به جلو رفته روی تیرک بعدی بپرید به جلو رفته و روی ستون بعدی پریده و پایین بیایید گارد را کشته به سمت جلو رفته و از پله ها بالا بروید و در جلو دوگارد دیگر را کشته از نزدبان استفاده بالابروید روی سکوی بعدی پریده به جلو رفته گارد بعدی را بکشید به راه خود ادامه دهید و از زیر درب با غلتیدن رد شوید به سمت چپ رفته در انتها روی دیوار بالا رفته و روی دیوار به ان سو دویده و روی تیرک پریده و گارد ها را کشته از روی دیوار بعدی دویده و تیرک بعدی را گرفته روی ستون بپرید از پله ها بالارفته و حال با کمک R1 و بعد ضربدر بالابروید و لبه دیوار را گرفته و به جلو حرکت کنید سکوی بعدی و تیرک بعدی را گرفت تیرکها را رد کنید و از تیرک بعدی پایین امده دو گارد را کشته سمت راست راه را ادامه دهید و از روی تیرکها بپرید و جلو بروید و روی سکوی بعدی پریده و به جلو رفته سمت چپ با R1 روی دیوار دویده و تیرک را گرفته روی دیوار با X پریده و تیرک بعدی را بگیرید به سمت روبرو پریده و بازی را ذخیره کنید.


  prince of persia 3 (12).jpg  از لبه نرده به ان طرف رفته و با دایره پایین بیایید و از روی دیوار به جلو دویده و در انتها لبه سکو را گرفته بالارفته دوطرف درب ورودی میتوانید لبه های بالا را گرفته بالارفته گاردها را به صورت مخفی بکشید به جلو رفته دو گارد دیگه را کشته یک سکوی در جلو است بالای ان رفته و حفره بالارا با خنجر بگیرید و پریده حفره بعدی را بگیرید و پشت شما روی سکو پریده

  مهم : از اینجا به بعد شما از این حفره ها زیاد می بینید و باید با خنجر به داخل حفره ضربه بزنید ، این حرکت را با مربع انجام می دهید وقتی به حفره رسیدید با مربع ضربه زده خنجر شما داخل حفره گیر میکند .

  prince of persia 3 (31).jpg


  چوبهای فنردار : چوبهای با ابعاد یکسان که قدرت پرش شما را زیاد میکنند روی انها شکلی کشیده و شما با رفتن روی انها و با کمک ضربدر خود را به جلو پرتاب میکنید .
  به جلو بروید دمویی کوتاه به بینید از اینجا به بعد از این چوبهای فنر دار زیاد می بینید و باید استفاده کنید روی دیوار دویده و روی چوب فنر دار رفته و با ضربدر خود را به سکوی جلو پرتاب کنید و روی سویچ یا کلید ایستاده و درب باز میشود داخل شوید سمت راست روی سکوی کوچک رفته و به ان طرف دیوار با R1 رفته و حفره را با مربع بگیرید به حفره پشت سر پریده و با مثلث روی گارد پریده و گارد را کشته ستون را گرفته روی تیرک بغل ستون پریده و بالارفته و لبه سکو را گرفته و در جلو دو گارد بعدی را بکشید و به جلو بروید و روی سکوی چوبی پریده و با مثلث گارد بعدی را بکشید به راه خود ادامه دهید مانع را از بین برده { میزو صندلی } و بالای سکو رفته گارد بعدی را کشته سمت چپ حفره دیوار را گرفته به سمت چپ رفته به روی سکوی بعدی رفته و در جلو روی چوب فنردار ضربدر زده و خود را به جلو چرتاب کنید و گارد را بکشید روی دیوار بغل با R1 بالارفته و تیرک چوبی را گرفته و روی تیرک بعدی پریده و لبه دیوار را بگیرید و همینطور بالارفته و در انتها روی سکوی کوچک رفته و حفره دیوار را با پرش گرفته به سوی جلو دویده و تیرک بعدی را بگیرید و در جلو گاردها را کشته و به جلو رفته از دانالها رد شوید سمت چپ از روی سکوی کوچک حفره بالارا گرفته به سمت راست لبه بعدی را رفته باز به سمت راست بالا رفته به سمت چپ همینطور برویدهمینطور که از دیوار بالا میروید سویچ رازده و و تیرک را گرفته داخل درب شوید و به جلو رفته بازی را ذخیره کنید .
  مواظب باشید از اینجا به جلو تله هایی وجود دارد که باید همه را گذرانده و از دیوارها و سکوها بگذرید تا در انتها به اهرم رسیده ان را بچرخانید دریچه ای بالای سر شما باز می شود حال بغل شما اهرم بعدی را که روی دیوار است به شکل مستطیل دراز ان را با استفاده از مربع بکشید و بالای سکو رفته و لبه دیوار را گرفته و بالاتر رفته و در سمت چپ جایگاه اب هست میتوانید بازی را ذخیره کرده و سمت راست شما مجسمه هست روی سکو رفته و حفره بالارا گرفته به سمت راست از روی چوب فنر دار پریده و گارد را بکشید و به ان سو رفته و روی دیوار دویده و بالای سکو رفته واز چوب فنردار استفاده و ستون بعدی را بگیرید ، حفره بالا را گرفته و به پشت پریده تیرک را گرفته و به سمت شیار دیوار پرش کرده ارام پایین امده و گارد بعدی را کشته و از روی لبه دیوار بالارفته به جلو بروید و حفره را بگیرید و خود را به ستون رسانیده ان را گرفته و میتوانید پایین ایید در اینجا کلا 3 گارد دیگر هست یکی بالای پلیکان 2تای دیگر طرف درب خروج وقتی سه گارد را کشتید به سمت جلو حرکت کنید و دمویی به بینید .

  two_thrones.jpg

  حال شما خنجر زمان را در دست دارید میتوانید زمان را کمی به عقب برگردانید { در صورت صدمه دیدن یا سقوط } از بلندیها ، مواظب زیر پایتان و همچنین تله ها باشید به جلو رفته روی دیوار سویچ را زده وارد درب شوید و راه را ادامه دهید و در انتها حفره روی دیوار را گرفته به روی حفره بعدی رفته و بعد روی ستون پریده حال به جلو رفته و پرده را گفته پایین امده و به جلو رفته بازی را ذخیره کنید به سمت راست رفته و تله ها را رد کنیدو در انتها سویچ روی دیوار را زده درب باز شده وارد شویدو در جلو ستون نازک سمت راست را گرفته بالابروید روی ستون های بعدی پریده و لبه ها را گرفته به جلو بروید روی ستون پریده سریع حفره را گرفته تا انتها رفته ستون های بعدی را گرفته و در انتها روی تیرک پریده و به جلو رفته و از پرده پایین امده شکاف دیوار را گرفته و باز پایین بیایید و بازی را ذخیره کنید ، به جلو بروید و تله ها را رد کنید از روی چاله ها پریده به جلو رفته و از حفره بعدی هم پریده و گارد را بکشید از روی سکوی کوچک جلوی خود بالا رفته و روی لبه دیوار پریده به سمت چپ بروید و گارد بعدی را بکشید سمت چپ یک صندوق هست ان را بشکنید به جلو رفته و از روی سکوی بعدی بالارفته گارد بعدی را کشته و حفره دیوار را بگیرید بالا رفته و لبه دیوار را گرفته به جلو رفته روی سکوی بعدی پریده و با R1 دیوار را رد کرده و از روی چوب فنر دار پریده و به جلو رفته بازی را ذخیره کنید ، سویچ را زده و وارد درب شوید و راه را تا پایین ادامه دهید و در انتها دمویی به بینید .

  screenshot1.jpg

  به جلو رفته و میله ها را گرفته با { R1 } تاب خورده و خود را به ان سو برسانید به سمت چپ رفته و باز از میله ها استفاده کنید و به راه خود ادامه دهید دایره زده پایین بیایید و موجودات را کشته و به جلو رفته اهرم را کشیده و دریچه ای باز میشود با دایره همینطور پایین رفته و روی میله جلو خود پریده و پایین ایید در اب هستید پشت سر شمت سمت چپ بالا روی سکو رفته و حفره بالای سر خود را گرفته و لبه دیوار را و به جلو رفته و روی ستونی که پشت شماست پریده و دربی باز میشود داخل شوید روی تیرک رفته و سمت راست شما روی شیار پریده و پایین اییدو روبروی خود پایین پریده و سمت چپ لبه دیوار رابا پرش بگیریدو بالا بروید و ستون بعدی را گرفته و روی میله پریده و بعد روی سکو رفته و اهرم را بکشید صبر کنید ستون بیرون که امد به ان سو برویدو به ست جلو بروید روی دیوار روبرو روی شکاف پریده و پایین ایید به جلو رفته دمویی به بینید .
  شما حالت اهریمنی پیدا کرده و باید مدام خون خود را پر نگه دارید { از جعبه ، کوزه ، اهریمنان ، حیوانات } از این طریق میتوانید خون خود را پر نگه دارید اگر خونتان به هر نحوی تمام شود GAME OVER شده باید دوباره این مراحل را بیایید .
  مهم : با استفاده از { مثلث ، دایره و مربع } موقعی که اهریمن شدید میتوانید ضربات ترکیبی به گاردها یا موجودات وارد کنید تا سریعتر انها را بکشید .
  در اینجا شما سکوهایی می بینید که تقریبآ به رنگ سیاه هستند و شکلی روی انهاست با مثلث انها را کشیده دربی باز میشود سریع داخل شوید موجودات را کشته و به جلو رفته و روی تیرک رفته و با پرش و مثلث به ان سو بروید و ستون بعدی را گرفته و پایین امده و دشمنان را گشته و به سمت جلو برویدو با مثلث به ان سو رفته و از سکوبالا رفته و به سمت جلو پریده و با مثلث خود را به ان سو برسانیدو از روی شکاف پایین امده و گاردها یا دشمنان را نابود کنید در اینجا به سمت چپ رفته و با مثلث اهرم را کشیده تا دربی باز شود داخل شویدو از ستون چوبی بالا رفته و لبه را گرفته و به سمت چپ رفته و به سمت راست بالای سکو بروید از سمت راست دویده و نردبان را بگیرید و بالا رفته داخل شکاف شده و اهرم را کشیده و میله جلو را گفته و وقتی سیخ ها به درون رفتند به جلو پریده و سریع با ضربدر بالا بروید و به جلو بروید و سمت چپ روی تیرک رفته و داخل شکاف پریده و پایین ایید و دمویی دیده ، به حالت عادی باز کشتید حال به جلو بالای تیرک رفته و در انتها روی حفره پریده صبر کنید تا سکو بالابروید و و بعد به راه خود ادامه دهید و موجودات را کشته در جلو 3ومین اتاقک اهرم را کشیده و داخل درب شوید.

  ارتقاع دهنده خون : 1

  prince of persia 3 (45).jpgprince of persia 3 (47).jpgprince of persia 3 (48).jpg

  سمت چپ شما پرده ای هست داخل پرده شده و به جلو رفته و از تیرکها و سکوها پریده به جلو بروید و صندوقی در اینجا وجود دارد ان را شکسته و به جلو رفته در انتها از اب بخورید و بعد از ان باید تله ها را رد کنید و در جلو داخل نور شوید ، حال تمام راه را برگشته و تله ها را رد کنید و به جلو رفته و بازی را ذخیره کنید .


  به جلو رفته و از سمت چپ روی دیوار دویده و خود را به سکو برسانید و از روی ستون به بالای نردبان بروید در اینجا مواظب تله ها باشید بالا امده و به جلو بروید و از روی 2 چاله پریده و گاردها را بکشید و لبه دیوار را گرفته بالا بروید در اینجا تله ها را رد کنید و از لبه انتهایی به سمت راست رفته بالا بروید و به جلو رفته دمویی دیده و میتوانید بازی را ذخیره کنید .


  پایان قسمت اول

 2. #2

  Play Station 2

  ادامه بازی پرنس پرشیا 3

  شما در دمو می بینید که وزیر از سوراخ دایره وسط زمین بیرون امده و بعد به داخل میرود اینها { پورتال } هستند اتقال از یک جا به جای دیگر شما باید تمام این پورتالها را به بندید تا کم کم جادوی شما که 6 عدد هستند پر شود ، گارد هایی که در اطراف این چاله ها نگهبانی میدهند بجز انهایی که نوری از این چاله ها به بدن انها میرود بقیه مورد ندارند فقط اینها خطرناکند باید از شر این افراد خلاص شوید و بقیه گاردها را راحت بکشید اگر بر حصب تصادف این گاردها شما را به بینند شمشیر خود را داخل سوراخ چاله کرده و تعداد گاردها دو برابر میشود و کارتان سخت شده باید همه را بکشید.

  prince of persia 3 (49).jpg

  مهم 1 : طریقه کشتن مخفی هم وجود دارد منتها باید سریع و با دقت این کار را انجام دهید از جایی که گاردها پشت خود را به شما میکنند حاله ای را شما می بینید سریع مثلث زده و کشتن همه گیر را شروع کنید تا تمامی افراد را بکشید ، بیشتر گاردهایی که بغل هم هستند را میتوان با این روش کشت .

  مهم 2 : وقتی گاردها زیاد میشوند اگر در ارتفاعات { بلندی ها} یا { پرتگاه ها } و { جاهایی که اتش روشن است } هستید ، میتوانید گاردها را از بلندی به پایین پرت کنید یا داخل اتش انداخته اینطوری راحت از شر همه خلاص میشوید .

  مهم3 : شکافهایی که در کل بازی می بینید ، اول با دایره پایین بیایید بعد که داخل شیار شدید با { جهت دسته } میتوانید داخل شیار یا شکاف دیوار بالا و پایین بروید .


  prince of persia 3 (23).jpg


  داخل شکاف یا شیار شدید ارام به پایین رفته منتظر شوید گاردها پشت خود را به شما بکنند به محض دیدن حاله سریع مثلث را زده و گاردها را بکشید و بعد شمشیر خود را داخل سوراخ پورتال کرده امتیاز لازم را بگیرید و بعد به راه خود ادامه و تله را در جلو رد کرده و به سمت میله ها سمت راست پریده و به روی سکو پریده و گارد را بکشید و در جلو زنجیر را گرفته پایین رفته و گاردهای دیگر را بکشید و روی سکوی جلوی خود رفته و حفره بالا را بگیرید و روی دیوار دویده و با کمک چوبهای فنردار پرش کرده وبه ان سو رفته پایین بیایید و از سکو بالا بروید و لبه دیوار را گرفته بالا رفته و گاردهای دیگر را بکشیدو اهرم را بچرخانیدو به راه خود ادامه دهیدو از تله های دیگر رد شده در جلو دمویی دیده شما حالت اهریمن پیدا کرده اید به ان سوی مسیر رفته و از سکو را گرفته پایین امده گارد را کشته از سکو بالا بروید و به سمت روبرو دویده و به ان سو رفته و زنجیر را گرفته و پایین بیایید و گارد را بکشید به جلو بروید و دو گارد دیگر را بکشید بغل ستونی که دو کوزه دو طرف ان است را پیدا کرده بالا بروید حال به سمت میله ها پریده و به جلو پرش کنید در انتها اهرم را پایین بکشید دربی باز میشود سریع به داخل درب رفته و بقیه گاردها را بیخیال شوید .

  ps2.jpg


  از درب که گذشتید به جلو رفته دمویی دیده حالت شما عادی شد حال به جلو بروید و سوار درشکه شوید به جلو رفته دمویی دیده از اینجا به بعد باید مواظب باشید درشکه هایی که به سمت شما می ایند سعی دارند راه شما را به بندند و شما را منحرف کنند یا شما را بکشند سریع انها را به سمت دیوارهای بغل بکشانید تا به دیوار بخورند مواظب باشید خودتان به دیوارها برخورد نکنید ، گاردهایی که در پایین سوار درشکه میشوند را با دگمه مربع کشته و به راه خود ادامه دهید تا در انتها دمویی دیده ، به سمت چپ رفته و لبه چوبی را گرفته بالارفته به روی سکو و بعد نردبان رفته و تا انتهای مسیر بروید نردبان بعدی را گرفته بالا رفته لبه دیوار را بگیرید به سوی نردبان رفته بالا بروید و روی سکو پریده به جلو بروید از روی تیرک به جلو پریده و از لبه دیواربه جلو رفته و از لبه بعدی پایین امده به انتهای مسیر رفته و به ان سوی تیرکها رفته و از چوب فنر دار به به جلو پریده گاردها را بکشید از جلو ی نرده با دایره به ان طرف رفته و حفره را بگیرید و پایین بیاییدو دو گارد را کشته و از روی تیرک به ان سو پریده میله را گرفته روی شکاف دیوار پریده و پایین امده حال شما باید در اینجا مثل قبل عمل کنید در انتها پورتال را بسته از درب باز شده سمت چپ بیرون رفته و باز به سمت چپ بروید و دو گارد را کشته روی سکوی کوچک رفته و حفره بالا را گرفته به سمت راست از درب رد شوید حیواناتی به شما حمله میکنند انها را سریع کشته چون جادوی شما را میخورند و جان می گیرند به سمت چپ رفته و از روی دیوار رد شده به جلو بروید و از روی سکوها بپرید و به جلو رفته در جلو شما باز حالت اهریمن شدید اول حیوانات را کشته و بعدسمت چپ رفته و راه را ادامه دهید و به جلو پریده و از روی سکو پایین امده و در انتها روی سکوی بعدی بروید دمویی دیده سریع موجودات را بکشید به سمت چپ راه را ادامه دهید به جلو رفته با مثلث تیرک را گرفته مواظب زیر پایتان باشید و میله جلو را بگیریدو بالای سکو رفته گارد را بکشید و از روی دیوار رد شده و با مثلث به ان سو بروید به سمت چپ باز با مثلث خود را به نردبان برسانید بالا رفته و دمویی دیده بازی را ذخیره کنید.
  در جلو گارد را کشته از نرده جلوی ود به ان سو رفته و گارد بعدی را بکشیدو از دیوار سمت راست با R1 رد شوید و از چوب فنر دار به ان سو پریده و روی سکو بپرید دمویی دیده به جلو بروید و روی ستون بعدی پریده با بالا بروید وگارد را بکشید، 2 گارد دیگر در جلو هستند انها را هم بکشید به ان سوی سکو بروید و از سکوی بعدی بالا بروید دمویی به بینید ، به روی سکو پریده و از دیوار و چوب فنردار رد شوید و زنجیر را گرفته پایین امده گارد را کشته و به سمت درب باز شده رفته و روی لبه دیوار جلویی پریده و با دایره پایین امده به جلو بروید و سمت چپ حفره را گرفته بالا برویدو سمت راست لبه بعدی را بگیرید بالارفته و با R1 دویده و حفره را گرفته پایین بیایید .

  prince of persia 3 (50).jpgprince of persia 3 (51).jpgprince of persia 3 (52).jpgprince of persia 3 (53).jpg


  ارتقاء دهنده دوم : تاج پادشاه
  در جلو روی دیوار روبرو دو حفره و یک اهرم و دو درب وجود دارد درست موقعی که اهرم را میکشد دو درب همزمان باز میشود درب اول سمت راست شما را به طرف غول برده و درب دوم پشت سر شما ،شما را به سمت ارتقاء دهنده ، موقعی که اهرم را کشیدید سریع با x پریده به عقب و سریع داخل درب پشت سر شده و حال ارام از روی سکوها و لبه ها پایین امده و در جلو صندوق را شکسته و به جلو رفته از روی سکوهای بعدی بالا رفته و در انتها از اب بخورید .

  مهم : این بازی مثل بازی پرنس { 1} یک نیست که از اب بخورید و خونتان برای خودش پرشود یا ارتقاء پیدا کند ، به محض خوردن اب باید به جلو رفته و از تله ها و تیرکها و لبه های دیوار در انتها بالا رفته تا به نوری درخشان برسید داخل نور شده و حال درجه خون شما کمی بزرگتر شده حال تمام راه را برگشته و اهرم بغل درب را بکشید و از درب بیرون رفته باز به جلو بروید از حفره ها بالا رفته و اهرم قبلی را کشیده به سمت دربی که به سمت غول میرود بروید به جلو رفته کوزه ها را شکسته و بازی را ذخیره کنید به سمت راست رفته دمویی دیده .  کشتن غول اول : مرد بزرگ با یک شمشیر


  غول 1.jpgغول.jpg

  بعد از دمو سمت راست رفته بالای سکوی جلوی خود شده و به جلو پرش کنید و به بالای سکو رسیده روی لبه تیرک که رفتید حاله ای می بینید سریع مثلث زده پرش کرده و وقتی چاقوی شما نورانی شد به غول ضربه بزنید و در انتها یک چشم او را کور می کنید بعد از دموی کوتاه بغل خود روی سکوی دوم رفته به جلو بروید و بالارفته به بالای سکو رفته و وقتی به نوک تیرک رسیدید و حاله ای دیدید سریع مثلث زده پریده و به غول چندضربه بزنید تا در انتها چشم دوم غول کور شود او دیگر نمیتواند شما را به بیند بعد از دمو به زیر پای غول رفته مواظب باشید او لگد های بلند میزند که ممکن است به شما برخورد و خونتان را کم کند ، باید به هردو پای او ضربه بزنید تا او به روی زمین نشسته از روی کمر غول بالا رفته و به او چند ضربه بزنید تا او را کشته و دمویی زیبا به بینید بعد از دمو شما باز اهریمن شدید بازی را ذخیره کنید .
  بعد از ذخیره بازی دقت کنید خون شما در حال کم شدن است و باید این مرحله را سریع تمام کنید از روی دیوار رد شده و در جلو لبه دیوار بالا را گرفته و به سمت چپ رفته و به سمت پشت پریده و سریع مثلث زده به ان سو رفته از لبه بالارفته و به جلو بروید مواظب ستونهایی که از دیوار بیرون می ایند باشید سریع به جلو رفته و با مثلث به جلو پرش کنیدو سریع از لبه بالارفته و تیرک را گرفته و به به بالای سکو رسیده در جلو چند کوزه وجود دارد{ برای پر کردن خون خود از انها استفاده کنید } به جلو بروید و از نردبان پایین رفته و سکو را بیرون کشیده و روی ان پریده وسریع به جلو رفته داخل درب شویداز سمت راست روی دیوار به جلو دویده و با مثلث لبه دیوار را گرفته به جلو رفته لبه بعدی را بگیرید به جلو پریده و مثلث را زدهو لبه را گرفته بالابرویدو به جلو پرش کنید و روی سکو پریده به جلو رفته داخل درب باز شده بروید و داخل اب شوید دمویی دیده { حالت عادی } پیدا کرده به جلو سمت راست رفته دمویی دیده از سمت راست با R1 به جلو رفته و با استفاده از چوب فنر دارد به جلو پرش کنیدو گارد بعدی را کشتهبه بالای سکو رفته باز از روی دیوار دویده و از چوب فنر دار استفاده پرش کنید و گارد بعدی را کشته از روی نرده جلوی خود به ان سو رفته و گارد بعدی را در جلو کشته از روی نرده پریده و به جلو رفته حفره بالا را گرفته و به سمت جلو رفته و در انتها زنجیر را گرفته و پایین امده و گارد را کشتهو روی تیرک رفته و زنجیر را گرفته و پایین امده صبر کنید تا گاردها به شما نزدیک شده با استفاده از مدل مخفی انها را کشته مواظب گارد پایین باشید که شما را نبیند حال از روی پنجره منتظر باشید وقتی گارد پشتش را به شما کرد پایین رفته و گارد را کشته و حفره را ببندید حال بالا امده و به جلو رفته و 4 گارد را کشته در جلوی پنجره روی دیوار سویچ را زده و یکبار L1 را فشار داده زمان کند شود سریع از پنجره بیرون پریده به سمت درب بروید و داخل شوید .


  prince of persia 3 (65).jpg

  به جلو رفته از مانع رد شویدو در جلو وارد شیار شده و با R1 و بعد X بالا رفته و حفره بالا را گرفته به سمت راست رفته و از روی دیوار به جلو رفته و نردبان را گرفته بالا رفته و روی سکوی بعدی پریده در جلوگادر بعدی را بکشید و روی سکوی بعدی پریده گارد بعدی را هم بکشید بالای سکوی بعدی لبه بالا را گرفته و به بالا رفته دمویی به بینید سما راست گارد را کشته و از حفره استفاده کنیدو به سمت جلو رفته و روی سکوی بعدی گاردها را بکشید روی سکوی بعدی هم دوگارد را کشته و دمویی دیده به سمت درب باز شده رفته و روی تیرک بروید و داخل شیار دیوار پریده و پایین بروید و حفره روی دیوار را گرفته و به سمت پرده قرمز رفته و پایین ایید به جلو حرکت کنید و در انتهای سمت راست از دیوار بالا رفته و از پرده پایین بیایید و روی سکو پریده به راه خود ادامه دهید و در جلو داخل شیار دیوار شده و بالا رفته و لبه دیوار را گرفته و جلو رفته در انتها از روی تیرک روی سکو پریده به جلو رفته از سمت چپ روی دیوار با R1 دویده و از نردبان بالا رفته از نردبان بعدی هم بالا رفته به سمت راست رفته دمویی به بینید .

  prince of persia 3 (68).jpg

  پایین امده و از روی سکوی حفره دیوار را گرفته و لبه بالارا بگیرید و به سمت راست رفته و روی ستون پریده و حفره بعدی را بگیرید و از چوب فنر دار به جلو پرش کرده دمویی دیده به سمت روبرو روی سکوی جلو پریده و اهریمن نامرئی را کشته و جعبه را به جلو هل دهیدو بالای ان رفته و اهرم را بکشید دمویی دیده حال بیرون امده و از روی دیوار به سمت چپ دویده و از سکو بالا رفته داخل درب شوید روی دیوار جلوی خود پریده و لبه دیوار را گرفته به جلو رفته و حفره روی دیوار را بگیرید و به ان سو رفته مواظب لبه های دیوار باشید سریع به جلو رفته و حفره بعدی را گرفته و به روی لبه بعدی رفته ودر جلو اهرم را بکشید سریه دایره زده به جلو رفته و بالا بروید و به ان طرف پریده و لبه بالا را بگیرید واز سکو بالا بروید بالای دیوار لبه دیوار را گرفته و حیوانات را کشته تا جادوی شما را نخورند بعد از ان روی سکوی کوچک جلوی خود رفته به سمت راست روی دیوار با کمک R1 دویده و سعی کنید میله جلویی را بگیرید و روی اهرم پریده ان را بکشید دمویی دیده به بالای سکو رفته و به سمت راست با R1 بروید و در جلو باید روی دیوار دویده و میله بعدی را بگیرید و روی لبه دیوار پریده به ان سو روبرو روی لبه بعدی پریده و بالای شما حفره را بگیرید به سمت چپ رفته و میله را گرفته و روی تیرک بعدی پریده و روی سکوی جلو بپرید و از روی تیرک پایین امده گاردها را بکشید و حفره را بسته و جعبه را به سمت عقب روی دو حفره اخر که دوتایی هستند پریده و حفره ها را گرفته به بالای سکو رفته دمویی دیده

  prince of persia 3 (60).jpg

  در اینجا شما 3 اهرم برای چرخاندن دارید یکی بغل شماست و 2 تای دیگر بیرون { ان طرف دیوار } است

  اهرم اول بغل شماست
  اهرم دوم
  اهرم سوم

  به اهرم اول را دست نزنید ، به داخل شیار دیوار وسط رفته و روی سکوی کوچک ایستاده و بالای سر شما حفره روی دیوار را گرفته و به جلو رفته و ان طرف دیوار رفته و پایین امده و اهرم دوم یکبار بچرخانید بعد اهرم سوم را بچرخانید دمویی دیده اهرم سوم را دوباره بچرخانید دمویی دیده حال برگردید به اهرم اول و ان را بچرخانید دمویی دیده دوباره همان اهرم را بچرخانید دمویی دیده حال داخل شکاف دیوار شده و جعبه را به سمت اهرم هل داده و بالا رفته و اهرم را بکشید دمویی دیده و دوباره اهرم را بکشید و سریع به سمت درب رفته داخل شوید در جلو از روی لبه دیوار کمی به جلو رفته و حفره روی دیوار را گرفته و به جلو رفته حفره بعدی را بگیرید به بالا بروید و لبه بعدی را گرفته و همینطور بالارفته و حفره روی دیوار را گرفته و به سمت چپ رفته و به بالای سکو بروید و بغل درب در اینجا میتوانید بازی را ذخیره کنید اهرم را بکشیدو وارد درب شده و از پله ها پایین بیاییدو به جلو رفته دمویی به بینید حالت اهریمن پیدا میکنید از روی نرده به ان سو پریده و لبه دیوار را گرفته و پایین امده و روی تیرک پریده و به جلو پرش کنید و گاردها و موجودات را کشته از سمت راست با R1 بالا رفته و به جلو بروید و در سمت راست با مثلث زدنها به ان سوی مسیر رسیده و روی تیرک پریده و پایین امده و گاردها و حیوانات را کشته و سکوی جلوی خود را با مثلث کشیده روی ان رفته و از دیوار بالا بروید و به جلو رفته با دایره آویزان شوید و روی سکو پریده به جلو رفتهو با مثلث زدنها و از روی چوبهای فنردار به جلو پرش کنید و در انتهای مسیر پایین امده و حیوانات و گاردها را کشته از سمت چپ روی دیوار دویده در وسط مثلث زدهو بار دیگر مثلث روی سکوی چوبی پرش کنیدو به سمت جلو باز با R1 رفته و وسط سکوی بعدی به جلو پرش کنیدو مثل بزنید باز به جلو رفته از روی سکوی بعدی بالا رفته و به جلو پرش کنیدروی سکو پریده و بالای سکو ی بعدی بروید و گاردها را کشتهو در جلو از پرده قرمز استفاده پایین امده و اهریمنان را کشته و صندوق را بشکنید و روی سویچ ایستاده درب باز میشود داخل شده روی سویچ بعدی رفته و سریع به سمت جلو رفته و از تله ها رد شوید داخل درب شوید دمویی به بینید اهرم را بچرخانید و اهریمن ها را بکشید .

  ارتقاء دهنده خون : 3

  prince of persia 3 (69).jpgprince of persia 3 (70).jpgprince of persia 3 (71).jpgprince of persia 3 (72).jpgprince of persia 3 (73).jpgprince of persia 3 (74).jpgprince of persia 3 (75).jpgprince of persia 3 (76).jpg

  روی دیوار با R1 بالا رفته و ستون را گرفته و روی ستون بعدی پریده و به پشت روی سکو بپرید و از سمت راست روی دیوار دویده و با پرش میله را بگیرید و با پرش روی دیوار و بعد پرش کنید و میله بالا را بگیرید سوراخ دیوار جلوی خود را می بینید با پرش از روی میله ها به داخل سوراخ رفته و راه را ادامه دهید و در انتها از اب بخورید حال باید تله ها را رد کنید و در انتها داخل روشنایی سوید .
  بعد از ان به سمت جلو رفته سمت چپ بالای سکو سویچ را زده و از درب خارج شوید حال دوباره باید هانطورکه قبلا بالارفتید بالا بروید ولی اینبار بغل سوراخ دیوار پرش کنید میله بعدی را بگیرید بالا بروید و از درب باز شده جلوی خود بیرون رفته و اهرم را بچرخانید وارد درب شده با استفاده از پرده قرمز خود را به پایین برسایند اهرم بعدی رابکشید درب بعدی باز میشود داخل شوید از سمت راست دیوار با R1 به ان سو رفته و از نرده عبور کنیدو به جلو رفته از نردبان بالا رفته به جلو بروید و بازی را ذخیره کنید .

  پایان قسمت دوم

 3. #3

  Play Station 2

  prince of persia 3 (81).jpgprince of persia 3 (82).jpgprince of persia 3 (83).jpg


  بعد از ذخیره بازی دمویی دیده حال شما باید دخترمهاراجه را آزاد کنید از سمت چپ به بالای پلیکان رفته به سمت چپ بروید از روی دیوار به جلو دویده و در انتها پرش کنید و لبه چوبی را گرفته و به انطرف لبه رفته و بالا بروید و به داخل شیار دیوار پریده و پایین امده گاردها را بکشید جعبه را روی سویچ قرار داده و داخل درب شوید در انتهای مسیر از درب بالا بروید لبه دیوار را گرفته روی تیرک رفته روی ستون پریده گاردها را کشته و جعبه را به سمت روبرو برده و از دیوار بالا رفته از روی تیرک حفره دیوار را گرفته به پایین امده گاردها را کشته و در انتهاروی دیوار اهرم را بکشید دمویی دیده جعبه را روی سویچ اول قرار بدهید و خود روی سویچ دوم رفته درب باز میشود سریع زمان را کند کرده به داخل درب بروید در جلو از نردبان بالا بروید و حفره روی دیوار را بگیرید و لبه دیوار را گرفته بالا بروید و به راه خود ادامه دهید در جلو از روی دیوار به سمت جلو دویده با کمک چوب فنردار پریده و حفره دیوار را بگیرید به سمت راست روی لبه دیوار پرش کرده به جلو رفته و روی حفره بعدی پریده از تیرک ها به جلو پرش کنیدو حفره بعدی را بگیرید و از چوبهای فنردار هم گذشته روی تیرک بعدی پریده حفره بعدی را بگیرید روی سکوی سمت چپ پریده به جلو بروید و بازی را ذخیره کنید ،
  به راه خود ادامه دهید از روی سکو پایین پریده از سمت راست روی دیوار دویده لبه دیوار بعدی را بگیرید و از دو حفره روی دیوار گذشته لبه دیوار بعدی را بگیرید دمویی دیده به انتهای مسیر بروید روی تیرک رفته روی شکاف جلو پرش کنیدو پایین امده گارد ها را بکشید و اهرم روی دیوار را پایین کشیده زمان را کند کرده و از درب خارج شوید به جلو بروید و در انتها از درب بعدی بالا رفته روی تیرک بروید در جلو روی تیرک بعدی پریده روی حفره دیوار پریده به جلو بروید با دیدن {حاله از نور } پایین امده و گاردها را کشته و حفره روی زمین را ببندید و امتیاز را گرفته جعبه ای که در جلو می بینید را بیرون کشیده دمویی به بینید حال جعبه را به سمت اهرم برده و از دیوار بالا رفته و با مربع اهرم را بکشید از درب خارج شوید در جلو از نردبان بالا بروید از روی دیوار از روی چوبهای فنردار به سمت جلو پرش کرده در انتها دمویی به بینید به جلو رفته بازی را ذخیره کنید .

  prince of persia 3 (84).jpg

  از دیوار سمت چپ به جلو دویده لبه دیوار را بگیریدو بالا بروید روی سکو رفته روی تیرک پرش کنید روی لبه دیوار پرش کنید و از روی ستون به جلو پریده به جلو رفته دمویی دیده به جلو پرش کنید و مثلث زده لبه ها را پایین امده و اهریمن ها را بکشید صندوق را شکسته بغل ان از دیوار بالا رفته و لبه چوبی را بگیرید به پشت پرش کنید و با مثلث زدن روی تیرک پریده به جلو بروید سویچ را زده و زمان را کند کنید از درب خارج شوید به جلو رفته l2 را بزنید محیط را برسی کرده حال پایین امده از پرده قرمز هم پایین امده به پشت پریده اهریمنان را کشته و از روی ستونی که تکی است بالا بروید روی سکو پریده و لبه سکو را گرفته به جلو رفته بالا بروید در انتها روی ستون بعدی گارد را بکشید به سمت جلو رفته و اهریمنان را کشته و از روی دیوار بعدی هم رد شوید و گارد بعدی را بکشید به داخل اتاقک بروید در جلو l2 را زده باید به بالای سکو رفته به جلو سمت راست رفته اهرم را بچرخانید دمویی دیده از سمت چپ روی دیوار دویده و در وسط را به سمت راست پرش کنید با مثلث به ان طرف بروید و در جلو گارد را بکشید داخل درب شده دمو یی دیده از پنجره باز جلوی خود داخل شده دمویی دیگر به بینید شما حالت عادی پیدا کردید از پنجره بعدی روبروی خود خارج شوید زمان را کند کرده از تله ها عبور کنید روبرو از دیوار بالا بروید و حفره روی دیوار را بگیرید لبه ها را گرفته بالا بروید و در انتها گاردها را بکشید به جلو بروید دمویی به بینید .


  prince of persia 3 (96).jpgboss 2 -2.jpgboss 2.jpgprince of persia 3 (97).jpg

  کشتن غول دوم : زن شنی سیاه و سفید
  از سکوی جلوی خود بالا بروید و در انتها دمویی دیده باید با این غول بجنگید به او ضربه بزنید و مواظب ضربات شمشیر او باشید ، در اینجا وقتی این زن را دیدید به او بهترین ضربات را بزنید تا خونش کم شود و بعد دمویی دیده باید به سمت او رفته و وقتی به غول نزدیک می شوید باید L1 را زده زمان را کند کنید سریع به سمت او رفته و به او ضربه بزنید ، تا 2 بار باید با غول زور ازمایی کنید{ بستگی به ضربات شما و بازی دارد } تا دمویی دیده حالت اهریمنی شدید و روی ستونهایی که میروید { 1} اهریمن در هر دفه انجا هستند با کشتن انها جادوی خود را جمع کرده به جنگ زن غول بروید باز همین روش را تکرار کنید تا کمی از خون زن باشد بعد از ان ضربات اخر فقط با مربع به او ضربه بزنید، بعد از زدن چند ضربه دمویی از سقوط زن به پایین را می بینید .
  بعد از دمو بازی را ذخیره شما به سمت دربی که دختر مهاراجه بیرون رفته بروید و خارج شوید به جلو رفته از پرده قرمز پایین امده روی تیرک پریده و از انجا روی تیرک جلوی خود بعد از ان بالا بروید به سمت چپ و با مثلث به ان سوی مسیر رفته از روی تیرک روی سکو پرش کرده به جلو بروید از سمت راست روی دیوار دویده با کمک چوبهای فنردار به جلو پرش کرده از روی لبه دیوار پایین امده به جلو بروید از سمت چپ روی دیوار دویده و مثلث بزنید در جلو گارد و اهریمنان را کشته به سمت گوشه سمت چپ بالا بروید و از روی دیوار بالا رفته پرش کنید و مثلث بزنید تیرک را گرفته روی سکو بروید در جلو با دویدن از روی دیوار و پرش و مثلث زدن روی چوبهای فنردار پرش کرده و در انتها لبه سکو را گرفته به جلو رفته به پشت پریده از روی سکو به سمت پنجره باز جلوی خود رفته داخل شوید به سمت راست رفته از روی دیوار به ان سو دویده و با مثلث زدن بر روی لبه دیوار بعدی پریده به سمت راست امده به پشت پریده با مثلث زنجیر را بگیرید پایین امده و گاردها را بکشید سویچ روی دیوار را زده به سمت درب بروید داخل شوید به سمت جلو بروید گاردها را بکشید و از زیر درب رد شده به جلو بروید و مانع { جعبه ها و کوزه ها } را شکسته به جلو سمت چپ داخل درب رفته به جلو بروید دمویی به بینید حالت عادی پیدا کردید در اینجا در سمت راست بازی را ذخیره کنید .
  prince of persia 3 (85).jpg

  روی سکوی کوچک که می بینید رفته و به سمت راست روی دیوار بدوید و با پرش پست سر شما لبه سکو را گرفته بالا بروید و اهرم را بچرخانید دمویی دیده پایین امده و سکوی کوچک را با خود به سمت جلو به انتهای مسیر برده و از روی سکو بالا بروید روی تیرک رفته به سمت راست روی دربی که بسته شد پرش کنید و با پرش دوباره بالا رفته لبه تیرک بعدی را گرفته به جلو رفته داخل شیار شده و بالا رفته و روی سکوی بعدی پرش کنید گاردها را بکشید اهرم را بچرخانید به سمت روبرو رفته و از لبه ها پایین امده داخل درب شوید گارد را بکشید از سمت راسد در جلو و با استفاده از چوبهای فنردار به جلو پرش کنید به جلو بروید دمویی به بینید L2 را بزنید محیط را برسی کرده باید خود را به زنجیر برسانید و پایین بروید از سمت چپ روی دیوار دویده روی تیرک پرش کنید به جلو رفته زنجیر را بگیرید و پایین امده یک صندوق بغل دربی که اتش گرفته است ان را بشکنید امتیاز کسب کنیدو جادوی خود را پر کنید اهریمن ها را بکشید و سویچ را زده زمان را کند کرده از درب خارج شوید به جلو رفته گاردهای بعدی را کشته به جلو بروید در انتهای مسیر از نردبان استفاده کنیدو پرش کرده با ضربدر بالا بروید لبه دیوار را گرفته بالا بروید روی تیرک و بعد به پشت خود روی سکو پرش کنید از سمت چپ به جلو رفته روی تیرک بروید روی سکو پریده و L2 را بزنید مسیر را برسی کنید از بغل از لبه ها پایین امده به سمت راست روی سکوی بعد رفته از روی دیوار دویده و با کمک چوبهای فنردار به جلو پرش کنید از تیرک پایین امده و گارد را کشته از سمت چپ روی دیوار بعدی دویده از چوب فنردار هم رد شوید به ان سوی مسیر بروید روی سکو پرش کنید پایین امده گاردها را بکشید .

  prince of persia 3 (93).jpg

  میتوانید داخل اتش این گاردها را انداخته خیال خود را راحت کنید .
  سویچ را زده درب باز میشود از پله ها بالا بروید به جلو رفته کوزه ها را شکسته جعبه را با خود به انتهای مسیر برده و از ان بالا رفته به ان طرف مسیر پرش کنید در جلو از روی سکو به بالا بروید و حفره روی دیوار را بگیرید به سمت جلو پرش کنید و حفره بعدی را بگیرید بالا رفته روی سکوی بعدی رفته روی تیرک جلو پریده و حفره های بعدی را بگیرید و به جلو بروید در انتها روی تیرک پریده به جلو رفته از لبه ها بالا بروید روی تیرکها به جلو رفته لبه های بعدی را بگیریدو در انتها روی سکوی بعدی پریده و گاردها را بکشید در جلو باز از روی تیرک به ان سو پریده از لبه اویزان شده به جلو بروید پایین امده لبه پشت سر را بگیرید و اویزان شده به سمت راست رفته از روی درخت پاین امده و گاردها را کشته و در انتها روی دیوار اهرم را بکشید دمویی به بینید حال برگردید روی همان سکوی قبلی و به ان طرف سکو رفته و از لبه روی تیرک پایین امده روی تیرک بعدی پریده به جلو بروید در انتها بالا رفته به پشت سر خود پریده و حفره روی دیوار را بگیرید پایین امده روی تیرک پریده از تیرک اخر میله ها را گرفته بالا بروید و روی تیرک اخر رفته به جلو ئبروید و روی درختها پریده در جلو گاردها را بکشید و حفره را بسته و اهرم را به پایین بکشید دمویی به بینید حال برگردید به سمت تیرک اخر به ان طرف پریده از روی دیوار به سمت جلو دویده روی تیرک بعدی پریده و پایین امده روی تیرک بعدی پریده و لبه دیوار را گرفته به ان طرف بروید از لبه ها پایین امده و گاردها را بکشید حال از روی دیوار به جلو دویده و میله را بگیرید به ابتدای میله امده و با تاب خودن به سمت لبه دیوار جلو پرش کنید و به جلو رفته گاردها را بکشید و پایین پریده به جلو بروید دمویی دیده .

  کشتن غول سوم :غول بزرگ درخت مانند

  prince_of_persia_3_50.jpg

  این غول هم کشتن او راهت است فقط باید به پای او ضربه بزنید وقتی نشست به سر او نزدیک و با خنجر به او ضربه بزنید و او را به سمت درب راهنمایی تا ان را شکسته تا انتهای مسیر همین کار را بکنید مواظب باشید به دیوارها برخورد نکنید چون بعد از برخورد غول نیز روی شما افتاده game over میشوید ، در انتهای مسیر هم سر غول به سکوی جلو خورده و می میرد .
  بعد از اینکه غول کشته شد از نردبان جلوی خود بالا بروید و بازی را ذخیره کنید .

  ارتقاء دهنده جان : 4

  prince of persia 3 (99).jpg

  سمت راست دریچه ای می بینید که بغل ان کوزه و جعبه است وارد دریچه شده به ان طرف بروید و راه را ادامه از لبه ها پایین امده و در انتها از نردبان پایین رفته و به جلو بروید و از اب بنوشید ، زمان را کند کرده و از تله ها عبور کنید و در انتها وارد روشنایی شوید ، بعد از ان باید راه را برگشته و از دریچه کوچک رد شده میتوانید بازی را مجدد ذخیره کنید .
  به راه خود ادامه دهید از روی سکوی اول که بالا رفتید L2 را بزنید { برسی محیط } از دیوار با ضربدر بالارفته به جلو برویدو از سمت راست روی دیوار دویده لبه چوبی را گرفته به جلو بروید از نردبان پایین رفته از بریدگی روی میله پریده روی سکو بپرید میتوانید بازی را ذخیره کنید .
  جلو سمت چپ گارد را کشته جعبه را به جلو هل داده و از سمت راست باید روی دیوار بدوید و در انتها با ضربدر بالای دیوار بروید گارد را بکشید و سویچ را بزنید از سمت راست خود روی دیوار دویده با کمک چوب فنردار پرش کنید و تیرک بعدی را بگیرید به بالا بروید و با ضربدر به بالای سکو بروید L2 را بزنید { برسی محیط } به جلو بروید و از چوبهای فنردار استفاده به جلو بروید و دمویی به بینید بعد از دمو به جلو رفته از زنجیر پایین بیایید گارد و حیوانات را بکشید اهرم روی دیوار را بکشید دمویی دیده به سمت جلو بروید و پرش کنید و با مثلث به ان طرف مسیر رفته و از پرده قرمز به پایین بیایید پرش کرده و مثلث بزنیدو روی سکوی بعد رفته و اهریمنان و حیوانات را کشته و اهرم بعدی را پایین کشیده دمویی به بینید از روی دیوار سمت راست به جلو دویده و مثلث زده و از چوبهای فنردار استفاده به ان سوی مسیر بروید روی سکوی بعد گاردها و حیوانات را بکشیدو باز از دیوار سمت راست دویده و از چوبهای فنردار استفاده به جلو بروید درانتها با مثلث روی سکوی بعد پریده و گاردها و اهریمنان بعدی را بکشید ، روی دیوار بعد به جلو دویده و تیرک را گرفته به جلو بروید اهرم روی دیوار را پایین کشیده دمویی دیده حال باید برگشته و از تیرک بالارفته به ان طرف مسیر رفته و سمت چپ گوشه بالا از روی دیوار بالا رفته و به پشت پرش کنید و لبه درب باز شده را بگیرید بالا رفته به جلو دویده و با کمک پرش و مثلث زدنها تا انتهای مسیر رفته و روی لبه سکوی بعد پریده به جلو رفته و با مثلث سکو را بیرون کشیده و روی سکو پریده به سمت نردبان رفته پایین بیایید و سکوی بعدی را بیرون کشیده روی ان پریده و روی دیوار دویده پرش کنید و داخل اب پریده دمویی به بینید {حالت عادی } پیدا میکنید.

  prince of persia 3 (103).jpg

  لبه دیوار را بگیربد و بالا بروید از روی نرده جلوی خود به ان سو رفته و روی تیرک پریده در انتها از زنجیر پایین بیایید

  مهم : شما وقتی از زنجیر پایین امده هنوز روی زمین نیامده اید سمت چپ را نگاه کنید خروجی اینجاست میتوانید بدون اینکه گاردها متوجه بشن از زنجیر پایین امده و سمت خروجی رفته این مرحله را نادیده بگیرید ، ولی اگر بخواهید گاردها را بکشید و حفره را بسته امتیاز بگیرید 3 گارد در اینجا وجود دارد و 1 گارد در جلو روی سکوی بعدی .
  اگر از خروجی خارج شدید از روی سکوی کوچک به ان طرف رفته و به جلو بروید زمان را کند کرده و از تله ها عبور کنید { از روی ستونهای متحرک } عبور کنید و در انتها بازی را ذخیره کنید و اهرم روی دیوار را بکشید دمویی به بینید بعد از دمو با یک معمای پیچیده برخورد میکنید که باید مجسمه را به سمت درب برده و درب را شکسته و از این مرحله رد شوید ، بعد از دمو شما در جایی که هستید به سمت راست رفته و از دیوار بالابروید و به پشت پرش کرده و لبه تیرک را گرفته روی سکو بروید در جلو L2 را زده و محیط را برسی کنید حال از روی دیوار باید تیرک پشت را بگیرید و روی تیرکهای بعدی پریده و بعد به پشت برگشته و روی سکو پریده اهرم را می بینید .

  prince of persia 3 (100).jpg

  سکوها را شماره بندی کنید تا برای شما راحت باشد سکویی که الان ایستاده اید را سکوی شماره 1 و بعدی را سکوی شماره 2 نامگذاری کنید وسط هم پلی است که این دو را به هم مربوط میکند به وسیله نردبان که باید بالابروید

  در اینجا 4 اهرم وجود دارد در سمت چپ و راست که یک اهرم چرخان است { باید بچرخانید } که روی سکو قرار دارد و دیگری اهرم روی دیوار است که باید ان را به پایین بکشید .

  حل معما : بردن مجسمه پدرتان به سمت درب خروجی و خروج از اینجا

  سکوی شماره1 { جایی که الان هستید } اهرم روی دیوار را 1 بار به پایین بکشید دمویی دیده .
  روی سکوی شماره 2 رفته و اهرم روی دیوار را 2 بار به پایین بکشید { در هر بار کشیدن دمویی به بینید }
  سکوی شماره 1 اهرم روی دیوار را 2 بار به پایین بکشید { در هر بار کشیدن دمویی به بینید }
  روی سکوی شماره2 رفته اهرم روی دیوار را 1 بار به پایین بکشید دمویی دیده .
  سکوی شماره 1 اهرم چرخان را 1 بار بچر خانید و اهرم روی دیوار را نیز بکشید دمویی دیده ، اهرم چرخان را 1 بار بچرخانید. و روی سکوی شماره 2 بروید.
  سکوی شماره 2 اهرم روی دیوار را 1 بار پایین کشیده و دمویی به بینید .
  سکوی شماره 1 اهرم روی دیوار را 1 بار به پایین بکشید و دمویی به بینید .
  سکوی شماره 2 اهرم روی دیوار را 1بار بکشید و دمویی به بینید .
  سکوی شماره 1 اهرم روی دیوار را 1 بار به پایین بکشید دمویی به بینید .
  سکوی شماره 2 اهرم چرخان را یک بار بچرخانید و اهرم روی دیوار را 1بار به پایین بکشید { در هر بار کشیدن دمویی به بینید }
  سکوی شماره 1 اهرم روی دیوار را بکشید و دمویی زیبا به بینید .
  بعد از دمو بازی را ذخیره کرده حال شما دوباره سوار ارابه هستید و باید مواظب گاردها ، دیوارها و ارابه های دشمن باشید تا بتوانید این مراحل را رد کرده { درضمن تا میتوانید جادوی خود را نگه دارید } در جلو دمویی دیده .


  پایان قسمت سوم

 4. #4

  Play Station 2

  کشتن غول چهارم : دو قلوهای عصبی

  prince of persia 3 (102).jpg

  این دو اهریمن یکی تبر دارد و دیگری شمشیر به اونی که شمشیر دارد گیر داده و به ضربه بزنید و دومی به سمت شما آمده با تبر به سمت شما حمله کرده سریع جاخالی داده تبر روی زمین گیر کرده سریع به او ضربه زده و مواظب ضربات مرد شمشیری باشید وقتی شما در حال ضربه زدن به این مرد تبر دار هستید { با ضربدر میتوانید از روی مرد تبردار پرش کنید } همزمان با ضربه زدن مثلث را زده اگر حاله ای دیدید سریع مربع را زده و به هردو غول ضربه بزنید این کار را در 2 یا 3 بار انجام دهید و در انتها دمویی زیبا به بینید .
  بعد از دیدن دمو شما حالت اهریمنی پیدا کرده اید و باید تمام گاردها و اهریمنان را در اینجا کشته تا درب باز شود به داخل رفته به جلو بروید روبروی خود از سمت چپ جعبه ها را شکسته و از دیوار بالا رفته لبه دیوار را گرفته به سمت راست رفته به ان طرف پریده به جلو رفته دمویی به بینید حال روبرو از دیوار بالا رفته و بازی را ذخیره کنید.
  از سمت راست از پلیکان بالا رفته به جلو بروید دمویی دیده شما باید بعد از طی مسافتی که تشکیل شده از { دیوارها ، میله ها ، حفرهای روی دیوار ، سکوها ، کشتن اهریمنان ، گرفتن ارتقاع دهنده جان } به پیش دختر برسید و سوار آسانسور شوید .
  بعد از دمو به روی دیوار دویده و با کمک چوب فنردار به جلو پرش کرده و لبه دیوار را بگیرید به روی شیار یا شکاف دیوار پرش کرده بالا بروید روی سکو پریده و اهرم را بچرخانید درب را باز وارد شوید به جلو برویدو از فنس شکسته روی پرده قرمز پریده و پایین ایید و روی لبه دیوار پرش کرده به جلو روی سکوی بعد بروید از سکو بالا رفته و در انتها دو گارد را کشته در جلو باز L2 را زده محیط را برسی کنید از روی دیوار دویده و در جلو پرش کنید و میله ها را گرفته بالا بروید و حفره را گرفته به سمت راست رفته روی سکو رفته به ان طرف سکو رفته و حفره بعدی را گرفته شمات سمت راست سکویی را که متحرک است می بینید زمان را کند کرده و روی سکو ی متحرک رفته و سریع به بالای سکو بروید { با R1 و بعد X } و در انتها حفره روی دیوار را بگیرید و به سمت راست روی دیوار دویده و در انتها پرش کنید و میله را بگیرید به بالای میله رفته و میله های بعدی را گرفته روی سکو پریده و اهریمنان را کشته .

  ارتقاء دهنده جان : 5

  prince of persia 3 (103).jpgprince of persia 3 (104).jpg

  بعد از اینکه اهریمنان را کشتید در سمت چپ و راست شما دربی است و یک اهرم در جلو روی دیوار بیرون هم حفره هایی روی دیوار می بینید به سمت حفره روی دیوار رفته پریده و حفره روی دیوار را گرفته و بالا بروید و در انتها سویچ روی دیوار را زده و زمان را کند کرده سریع به پایین امده داخل درب باز شده شوید ، تا انتهای مسیر رفته و از اب بخورید حال باید زمان را کند کرده و از تله ها عبور کنید در انتها وارد نور شده ، باید برگشته سویچ را زده از درب خارج شوید در جلو اهرم را بچرخانید وارد درب بعدی شوید از سمت راست از دیوار بالا بروید به ان سوی سکو رفته و پریده و حفره روی دیوار را بگیرید در سمت راست شما مثل قبل یک سکوی متحرک وجود دارد که وقتی به سمت بیرون امد سریع به سمت سکو رفته و اینبار به روبروی خود پریده و لبه دیوار را بگیرید و به جلو بروید و L2 را بزنید محیط را برسی کنید حال باید از میله ها بالا رفته و در انتها روی سکوی بعد گاردها را کشته و به سمت راست رفته و باز L2 را زده راه را به بینید باید از روی دیوار به جلو دویده و میله را بگیرید به ان سوی مسیر رفته و بعد با X به سمت بالا پرش کنید و حفره روی دیوار را بگیرید به سمت راست رفته و لبه دیوار را بگیرید و در انتها روی سکو پریده اهریمنان را کشته به پیش دختر بروید و سوار آسانسور شوید دمویی به بینید .
  بعد از پیاده شدن از اسانسور و دیدن دمو دو اهریمن را کشته اهرم را بچرخانید زمان را کند کرده سریع از دیوار بالا بروید روی سکوی متحرک بعدی حفره ای را می بینید حفره را گرفته و بعد از اینکه سکو به بیرون امد به سمت جلو دویده و حفره های دیگر را بگیرید و بالا بروید روی سکوی بعد باز L2 را زده و محیط را برسی کنید از روی دیوار به سمت سکوی متحرک بعدی رفته و حفره را گرفته و صبر کنید وقتی سکو به بیرون امد روی سکوی بعدی بروید از روی دیوار دویده از پرده قرمز پایین اییدروی تیرک پریدهو به راه خود ادامه دهید روی تیرک بعدی رفته داخل شیار پریده و بالا برویدو حفره روی دیوار بعدی را بگیرید و در انتها داخل درب باز شده شویدو باز محیط را برسی کنید از روی دیوار دویده و حفره روی دیوار را بگیریدو راه را ادامه دهیدو میله روی دیوار را گرفته و روی حفره بعدی پرش کنید و روی سکوی بعد بروید { مواظب سکوی متحرک باشید } بازی را ذخیره کنید.
  در جلو باز محیط را برسی کنید و از روی دیوار با دایره پایین امده لبه دیوار پایین را گرفته به سمت راست رفته روی سکو بروید دمویی دیده از روی دیوار دویده داخل شیار شده و میله را بگیرید و پایین برویدو گاردها را بکشید از سمت راست به جلو رفته و حفره را گرفته در جلو این سکو متحرک است زمان را کند کرده روی سکو پریده از روی سکو به سمت جلو دویده و میله ها را گرفته بالا بروید و از روی تیرک به جلو رفته شاخه درخت را گرفته پرش کنید روی سکوی بعد بالا بروید دمویی به بینید حال به سمت روبرو رفته و از شیار دیوار پایین امده و گاردها را بکشید حفره را بسته و امتیاز را بگیرید دمویی دیده ، به سمت روبرو رفته و حفره روی دیوار را بگیرید زمان را کند کرده و از مابین { سکوی متحرک و دیوار } بالا بروید تا انتهای مسیر بالا بروید لبه دیوار را بگیرید به سمت چپ رفته در اخر داخل شیار دیوار شده و پایین بیایید و گاردها را بکشیدو به جلو بروید از داخل بریدگی به سمت جلو روی دیوار دویده و لبه دیوار بعدی را بگیرید و به جلو روی میله پرش کرده و لبه بعدی را گرفته به جلو بروید به سمت بالا بروید و میله را بگیرید و بعد لبه های بعدی به سمت راست رفته به پشت پریده و سکوی بعدی را بگیرید روی سکوی بعدی بپرید به جلو رفته بازی را ذخیره کنید .

  prince of persia 3 (63).jpgprince of persia 3 (64).jpg

  به سمت چپ رفته روی تیرک بروید پرش کنید و داخل شیار دیوار شده و زمان را کند کرده مواظب تیغ های چرخان باشید پایین رفته و زمان را کند کرده از تله های بعدی رد شده در انتها دمویی به بینید به جلو رفته و روبروی سه اهرم باستید و به پشت نگاه کنید راه خروج شما در اینجاست باید پلی بالا بیاید و ان هم به وسیله اسن سه سکو و اهرمهایی که روی انها تعبیه شده باید سکو ها را تک تک بالاببرید تا در انتها دمویی دیده که پل در حال بالا امدن است .

  مهم : برای بالا رفتن و پایین امدن از دیوارها از لبه دیوار های کنار استفاده کنید و یک صندوق هم در اینجا هست که ان را شکسته تا جادوی خود را پر کنید

  معما این چنین است :

  prince of persia 3 (105).jpg

  اگر روبروی سکو ها ایستاده و خروجی هم پشت شما باشد از سمت چپ سکوی اول بعدی سکوی دوم و سومی در سمت راست سکوی سوم حساب شود .

  اهرم را به ترتیب بچرخانید ،،،،، اهرم دوم ،،،اهرم سوم ،،،اهرم اول،،، اهرم سوم ،،،،اهرم دوم ،،،اهرم اول

  دمویی دیده به سمت پل رفته در انتها دمویی به بینید و بعد از دمو بازی را ذخیره کنید.
  به جلو رفته و از سمت راست روی دیوار دویده و با مثلث به راه خود ادامه دهید روی تیرک جلو L2 را زده محیط را برسی کنید به روبروی خود پرش کرده و با مثلث زدن به ان طرف رفتهو از زنجیر پایین امده از روی تیرک به جلو رفته روی سکو پریده به سمت راست بروید روی سکوی بعدی پریده داخل اتاقک جلو میتوانید خون خود را پر کنید ، از اتاقک که بیرون امدید سمت راست پریده و تیرک را گرفته پایین امده از روی سکو از سمت چپ راه را ادامه دهید و از روی تیرک روی سکوی پایین امده سمت راست شما داخل اتاقک میتوانید اهریمنان را کشته و خون خود را پرکنید اگر نه از سمت چپ روی سکوی بعد رفته و به جلو بروید و از داخل شیار یا شکاف دیوار پایین امده اهریمنان را کشته به سمت روبرو پریده و میله را بگیرید روی سکوی سمت چپ راه را ادامه دهید از تیرکها پایین رفته و روی سکو ایستاده L2 را بزنید محیط را برسی کنید به راه خود ادامه دهید در جلو از روی سکو به راه خود ادامه دهید به جلو رفته پرش کنید و با زدن مثلث به ان طرف رفته به جلو رفته اهریمنان را کشته در جلو ازسمت راست از لبه دیوار پایین رفته و با دایره روی سکو پریده و از سمت چپ راه را ادامه دهید و از سکوها گذشته و در جلو اهریمنان را بکشید در جلو از روی تیرک به داخل شکاف دیوار پریده و پایین بروید به جلو رفته کوزه ها را بشکنید و خون خود را پر کنید همینطور جادوی خود را ، از اینجا به بعد راه کمی مشکل میشود در جلو نگاه + دقت کنید زمان را کند کرده تله اول را باید رد کنید و روی لبه دیوار جلو رفته سریع به سمت راست رفته روی لبه بعدی رفته و پایین امده و به پشت روی لبه بعدی پریده و تله را رد کنید و لبه پایین تر را بگیرید و به سمت راست روی سکو بروید زمان حیاتیست مخصوصا خون شما درحال کم شدن است ، تله ها را رد کنید و کوزه ها را بشکنید و در جلو دقت کنید به محض رفتن به روی سکوی بعد زیر پایتان خالی میشود باید سریع لبه دیوار سمت راست را بگیرید به سمت راست بروید و به پشت سر خود پریده و از لبه ها پایین امده روی سکوی بعد بروید از پله ها بالارفته زمان را کند کنید و از تله ها عبور کنید و کوزه ها را بشکنید در جلو باز L2 را زده محیط را برسی کنید از سمت چپ روی دیوار دویده روی چوب فنردار ضربدر را بزنید و پرش کنیدو لبه دیوار را بگیرید به بالا رفته و به جلو بروید به پشت خود روی لبه بعدی پریده به جلو بروید در انتها دقت کنید زمان را کند کرده پایین امده به جلو رفته تله را رد کنید و سریع بالای دیوار سمت چپ رفته و لبه دیوار را بگیرید به جلو بروید سریع مثلث زده سکو را بیرون کشیده روی سکو پریده و به سمت لبه دیوار جلو پرش کنید و به جلو رفته از تله ها رد شوید و سویچ را زده داخل درب شوید دمویی به بینید .

  prince of persia 3 (106).jpg

  بعد از دمو شما شمشیر پدرتان را دارید این شمشیر قدرتی بوده و با یک ضرب کشتن هر گارد حیوان یا اهریمن را میکشد و برای خراب کردن یا شکستن بعضی از دیوارها هم استفاده میشود برای خراب کردن دیوارها مثلث را نگه داشته و برای کشتن اهریمنان هم مثلث را بزنید.
  اهریمنان را در اینجا کشته و به روبروی خود رفته راه را به وسیله شمشیر خراب کنیدو در جلو بازی را ذخیره کنید .

  از روبرو با R1 از روی دیوار به ان سو دویده یا رفته سمت راست خود راه را ادامه دهید ، تعدادی اهریمن به صورت نامرئی تا انتهای مسیر وجود دارند انها را کشته و راه را ادامه دهید و از بریدگیها پریده باید خود را به ان سوی گذرگاه برسانید که با کمی هواس جمع کردن میتوانید این کار را انجام دهید در انتهای مسیر از روی دیوار بالا رفته با X و راه را ادامه دهید کمی به جلو رفته و از روی بریدگیها پرش کنید راه را از سمت راست از روی تعدادی بریدگی ادامه دهید تا به جایگاه اب برسید خون خود را پر کنید و در جلو سوییچ را روی زمین فشار داده و از درب رد شوید به جلو رفته و حال از سمت راست بالای سکو بروید و به جلو رفته حال روی لبه سکوی پایین پریده راه را ادامه دهید ، پشت خود لبه بعدی را گرفته و به جلو بروید و لبه های بعدی را پایین امده به جلو رفته و لبه سکوی بعدی را گرفته بالابروید از روی سویچچ رد شده و از درب خارج شوید ،در جلوی خود تعدادی میله میبینید از سمت راست از روی دیوار با R1 به سمت میله رفته میله اولی را گرفته به سمت چپ خود بروید و میله بعدی را با پرش بگیرید با دایره پایین رفته میله اخری را گرفته و به سمت راست خود رفته دو میله بعدی را گرفته و بالای سکوی بعدی بروید سکوها را بالا رفته و از لبه سکوهای بعدی را گرفته و خود را به بالا برسانید در انتها روی میله پشت خود پریده حال در اینجا باید با خنجر حفره های داخل دیوار را بگیرید و روی میله بعدی رفته همینطور ادامه دهید تا انتهای مسیر بالا بروید ، در انتها با شمشیر راه را باز کنید و اهریمنان را بکشید به جلو رفته و از بریدگی به سمت جلو پریده و از اب بخورید و بازی را نیز زخیره بکنید به پشت ستون رفته و صندوق را شکسته امتیاز را بگیرید و به جلو رفته از بریدگی رد شده و دیوار بعدی را نیز خراب کنید و زمان را کند کرده و از تله رد شوید از سمت راست بالای دیوار رفته بالای سکوی بعدی بروید و راه را ادامه دهید و راه بعدی را نیز خراب کنید و اهریمنان را کشته از سمت راست از روی دیوار با R1 به سوی جلو دویده و داخل شیار رفتهو با جهت به سمت بالا رفته و روی سکو ایستاده حال به جلو رفته سعی کنید با پرش حفره بعدی را با خنجر بگیرید با دایره میله پایین را گرفته و با تاب خوردن سکوی جلو را گرفته بالابروید حال بالای سکو رفته با پرش{ زدن X } بالای سکو اهرم را بکشید حال به جلو نگاه کنید دو ستون از داخل دیوار به بیرون امده دوباره داخل دیوار میشوند { تکرار } باید طوری زمان را کنید کنید که این ستونها در حال بیرون امدن باشند انوقت از روی دیوار با R1 به جلو دویده و روی ستونها پریده خود را به ان سوی سکو برسانید اگر موفق شوید در اینجا تعدادی اهریمن وجود دارد انها را کشته و روی دیوار روبرو اهرم را پایین بکشید دمویی خواهید دید حالباید به روی ستونی که در دمو دیدید رفته و روی ستون بپرید به سمت چپ رفته و روی لبه انتهایی امده به سمت چپ رفته و روی بریدگی یا سکوی بعدی پریده و راه را باز کرده به جلو بروید اهریمنان را بکشید در روبرو بالای دیوار حفره را بگیرید و به سمت چپ رفته حفره بعدی را بگیرید باید تا انتهای مسیر همین کار را تکرار کنید در انتهای مسیر اهریمنان را بکشید و راه را باز کنید و به جلو رفته بغل شما دو کوزه وجود دارد بغل این کوزه ها از روی دیوار باید بالا بروید و سکوی بعدی را بگیرید و بالا بروید در اینجا باید از روی دیوار دویده با R1 و خود را به میله وسط برسانید میله بعدی را بگیرید و باید وسط ستون بعدی پریده پایین امده و روی سکوی پایین پریده اهریمنان را بکشید در جلو باید حفره بعدی را بگیرید و از روی لبه ها خود را بالا بکشید و حفره های بعدی را گرفته و بالا بروید روی سکو هستید به سمت جلو رفته و از روی لبه جلوی خود روی ستون جلویی پریده و ستون بعدی را بگیرید و روی سکوی بعدی پریده اهریمنان را کشته روبروی خود از داخل سوراخ غار به جلو رفته و درب بعدی را با شمشیر خراب کنید از سمت چپ روی دیوار با R1 دویده و پشت خود حفره را بگیرید با کمی روی دیوار دویده و پشت سر خود لبه پایین را گرفته و به جلو حرکت کنید و لبه های بعدی را گرفته بالا رفته و در انتها روی لبه ستون پشتی پریده و روبروی خود داخل شکاف بپرید و بالا بروید در اینجا دید را بازتر کنید با دکمه L2 باید بالاتر بروید از مابین دو سکو بالا رفته زمان را کند کرده از تله ها عبور کنید در انتها از پله ها بالا رفته و از حفره جلوی خود استفاده تا روی سکوی بعدی بروید در اینجا میتوانید بازی را ذخیره کنید حال اهرم روی دیوار را کشیده و سریع از درب خارج شوید در اینجا تعدادی اهریمن به شما حمله میکنند همه را کشته و به سوی درب خروج رفته روبروی خود تعدادی حفره میبینید با بالای حفره دوم رفته و به سمت چپ باید میله جلوی خود را بگیرید حال جلو رفته و سمت راست خود روی حفره بعدی پریده و به سمت میله بعدی دویده با R1 و به ان سوی سکو بپرید باز به ان سو رفته باید همین کار را برعکس انجام دهید تا به بالای درب جاییکه سوییچ وجود دارد برسید به جلو رفته از روی لبه و از سمت چپ با پرش حفره را گرفته باز از روی دیوار دویده و میله بعدی را گرفتهو به جلو رفته حفره انتهایی روی دیوار را گرفته حال سوییچ سمت چپ شماست روی دیوار دویده و سوییچ را فعال کرده زمان را کند کرده و پایین پریده و از درب خارج شوید از پله ها بالا رفته و بازی را ذخیره کنید .

  prince of persia 3 (107).jpg

  به جلو بروید و در انتهای مسیر میله روبروی خود را گرفته و از روی میله بعدی پریده و لبه روی دیوار را گرفته بالا بروید
  توجه : این لبه ها از نوع لبه هایی هستند که در زمان کوتاه { بیرون درون } میکنند یعنی ثابت نیستند باید حواستان را جمع کنید، تا بتوانید از این مرحله عبور کنید سعی کنید جادوهای خود را بیهوده هدر ندهید به بالای مسیر رفته و را را ادامه در انتها مسیر میتوانید بازی را ذخیره کنید از درب جلوی خود که خارج شدید سمت چپ خود به بالای سکوی چوبی رفته و با R1 از روی دیوار دویده و روی سکوی بعدی بروید اهریمن را کشته و لبه های چوبی روی دیوار را گرفته بالا بروید و باز از روی دیوار دویده و میله جلوی خود را گرفته کمی به جلو رفته و از روی میله روی شیار یا شکاف جلوی خود پریده و پایین امده روی لبه چوبی رفته و به روی لبه بعدی پرش کنید همینطور ادامه دهید تا روی سکوی چوبی بعدی برسید اهریمنان را کشته و به جلو رفته اهرم را بچرخانید

  1.JPG

  حال از روی لبه ها باید خود را به سکوی بالایی برسانید و اهرم بعدی را بچرخانید حال از روی لبه چوبی که 3عدد پرنده روی ان نشته اند استفاده کنید و باز باید از لبه های بعدی بالا بروید به سمت راست رفته و از روی لبه به ان طرف مسیر پریده و حال از داخل بالابر سنگ را بیرون اورده و به سمت دیوار برده باید حفره بالای دیوار را بگیرید و همینطور حفره های بعدی را و روی ستونی که اویزان است پریده و باید حفره روی دیوار را بگیرید و راه را ادامه دهید و میله ها را گرفته و با تاب خوردن بالا بروید و سکوی بعدی را گرفته و بالا بروید به جلو رفته میله روبرو را گرفته به عقب چرخ زده و سکوی بعدی را گرفته بالا بروید و به جلو رفته داخل دانال شوید باید هواستان را جمع کنید زمان را کند کرده و از تله ها عبور کنید تا به انتهای مسیر برسید و در انتها بازی را ذخیره کنید و اهرم روی دیوار را کشیده و از درب خارج شوید و به جلو رفته در سمت راست اهریمنان را کشته و حفره روی دیوار را گرفته بالا بروید از سمت راست راه را ادامه دهید و روی سکوی چوبی بعدی حفره روی دیوار را گرفته به سمت چپ راه را ادامه دهید و ستون اویزان را گرفته و روی سکوی پوبی پشت خود پریده و اول اهرم را بچرخانید بعد مثل قبل از روی لبه سمت راست بالا بروید و لبه بعدی را گرفته و به جلو رفته و روی سکوی چوبی بالا بروید به سمت بالابر رفته و سنگ را به سمت بالابر اولی که شما به وسیله اهرم بالا اوردید برده و داخل ببالابر گذاشته و حال اهرم را بچرخانید تا بالابر به بالترین سکو رسیده حال بغل خود 3 میله موازی می بینید روی اولی پریده و به بالای اخرین میله بروید و روی سکو بپرید و گاردها را کشته و حال سنگ را به سمت بالابر بعدی هل دهید و داخل بالابر قرار دهید دمویی دیده .

  نکته : در اینجا اخرین مرحله ابگرید { خون } وجود دارد نباید از دست بدهید .


  آخرین ارتقاء دهنده جان : 6

  prince of persia 3 (108).jpgprince of persia 3 (109).jpg


  بغل شما از تیرک بالا رفته از روی دیوار دویده و به سمت بالابر خالی رفته و پریده وداخل بالابر شده و از پشت بالابر روی سکوی بعدی پریده و از داخل شیار بالابروید و لبه چوبی بال را گرفته و به جلو رفته و روی سکوی چوبی جلو پریده و حفره روی دیوار را گرفته به سمت چپ راه را ادامه دهید و میله بعدی را گرفته در انتها روی سکوی چوبی هستید، توقف کنید حال با L2 نگاه کنید زیر پای شما شکافی وجود دارد باید داخل شکاف شوید این کار را انجام دهید از روی موانع عبور کرده و در انتها از اب بخورید حال باید تله ها را رد کنید بعد از رد کردن تله ها و بیرون آمدن از دهانه،


  prince of persia 3 (110).jpgprince of persia 3 (111).jpg

  باید راه را برگردید اینجا مشکل است چون راهی برای بازگشت خود نمی بینید البته اینطور نیست روی لبه چوبی امده { عکس بالا } به سمت شکاف یا دهانه ایستاده از سمت راست خود اویزان شوید با دایره به انتهای دیوار چسبیده { همینطور اویزان } و حال به سمت پشت خود پریده ، راحت روی سکوی چوبی پایین فرود امده باید تمام راه را مثل قبل بالا بروید و خود را به بالای مسیر { جایی که قبلا } بودید رسانده و راه را ادامه دهید سکوی سنگی جلو را گرفته و داخل دانال شده به جلو بروید و تله ها را رد کنید با کند کردن زمان تا به انتهای مسیر برسید و در جلو گارد را کشته و از روی دیوار به سمت جلو دویده و میله جلوی خود را بگیرید و میله بعدی را روی سکوی چوبی پریده و به سمت چپ روی سکوی بعدی بروید و از درب خارج شوید باز مثل قبل باید از روی دیوار دویده و لبه چوبی بعدی را گرفته و بالای دیوار بروید و به ان سو پریده و گارد را بکشید ، به جلو رفته و روی سکوی وسط پریده سنگ را روی بالابر بگذارید و از بغل سمت راست باید بپرید و سکوی پشت سر خود را بگیرید { سکوی سبزه دار } حال به سمت سکوی بعدی پریده که تعدادی اهریمن وجود دارد اهریمنان را کشته و از روی تیرک چوبی جلوی خود تاب خورده و روی سکوی روبروی خود پریده و اهرم را بچرخانید تا بالابر به انتهای مسیر برسد حال از سمت چپ روی تیرک چوبی رفته به جلو بروید و روی سکوی پوبی جلوی خود بپرید با r1 بالای دیوار رفته و اهریمنان را بکشید و از سمت چپ به راه خود ادامه داده روی سکوی چوبی بروید و بالای سر خود تیرک چوبی را بگیرید و به جلو رفته روی سکوی وسط پرش کنید و اهریمنان بعدی را بکشید سنگ را از روی بالابر بیرون اورده روی بالابر بعدی که بغل شماست قرار دهید دمویی دیده حال از داخل بالابر خالی به سمت بالابر خالی بعدی پرش کنید و روی سکوی بعدی که سمت راست شماست بپرید و اهریمنان را نابود کنید و از سمت راست روی تیرک چوبی جلوی خود پریده سکوی سنگی بالای سر خود را گرفته بالا بروید و در انتها روی ستونی که در پشت سر شماست پریده بالا بروید و روی سکوی چوبی کوچک پشت سر شما پریده و حفره روی دیوار را بگیرید از سمت چپ راه را ادامه دهید و از چوب فنر دار هم رد شده و حفره های بعدی را گرفته و خود را به سکوی بعدی برسانید و اهریمنان را بکشید و از سمت دیگر خارج شده و حفره روی دیوار را بگیرید و به سمت چپ رفته و به روی تیرک چوبی رفته و روبروی خود روی تیرک بعدی بپرید ارام به جلو رفته و روی سکو پریده و کمی به جلو رفته از روی تیرک به پایین امده با دایره زیر پای شما هم تیرکی وجود دارد حال به سمت جلو روی تیرک بعدی پرش کنید و در نهایت روی سکوی بعدی ، حال حفره های روی دیوار را گرفته بالا بروید و از چوب فنردار کمک گرفته پرش کنید تیرک را گرفته بالا بروید روی تیرک چوبی پشت سر شما پریده به جلو رفته بازی را ذخیره کنید .
  تعدادی کوزه اینجاست انها را شکسته تا جادوی خود را پر کنید حال از سمت راست روی دیوار دویده و حفره روی دیوار را بگیرید بعد روی تیرک چوبی جلو رفته و مابین دو دیوار با x بالابروید و سکوی سنگی بالای سر خود را بگیرید به جلو رفته و روی حفره های بعدی پرش کنید و راه خود را ادامه دهید در جلو تر روی تیرک چوبی جلوی خود رفته و جلو بروید حال پریده میله را گرفته و تاب خورده میله بعدی را بگیرید .
  نکته مهم : مواظب باشید جلوی شما باید تیرک سنگی را بگیرید که متحرک است اشتباه بکنید سقوط خواهید کرد حال بعد از گذشتن از این مسیر به بالا بروید و راه را اداه دهید به سمت روبروی خود رفته باز سکوی سنگی مترک می بینید باید از روی سکو روی میله پشت سر خود بپرید و میله بعدی را گرفته به جلو پرش کنید و راه را ادام دهید به بالای پلیکان رفته و خود را در باغی میبینید اینجا دیگر اخرین مرحله میباشد و چند دقیقه دیگر باید با غول اخر { وزیر } دستو پنجه نرم کنید اول بازی را ذخیره کنید ،به سمت جلو سمت راست رفته از پلیکان بالا رفته سمت راست انتهای مسیر شما یک صندوق پیدا خواهید کرد که با شکستن ان تمام جادوهای خود را پر میکنید و امتیاز را می گیرید، به سمت چپ خود در انتهای مسیر روی دیوار نیز سوییچ وجود دارد سوییچ را زده حال باید به پایین امده داخل درب شوید به جلو رفته و از روی بریدگی به ان سو پریده و راه را خراب کنید سمت چپ شما قرار دارد از پله ا پایین رفته و آسانسور به بالا حرکت میکند بعد از دیدن دمو باید با غول اخر وزیر بجنگید.

  کشتن غول اخر بازی : وزیر مرد اهریمنی بالدار

  prince of persia 3 (113).jpgprince of persia 3 (114).jpgprince of persia 3 (117).jpgprince of persia 3 (118).jpgprince of persia 3 (119).jpg


  این نبرد 3 مرحله دارد

  مرحله اول :از دست ضربات غول فرار کرده و به او ضربه بزنید تا در هر بار به سمت شما سنگی پرتاب می کند که بار اول یکی بعد میشود 2 تا و سومی 3 عدد سنگ به سوی شما پرتاب کرده همه را جا خالی بدهید.
  مرحله دوم : بعد از دیدن دمو مواظب گردباد وسط و سنگها باشید این گردباد حرکت شما را کند و سنگها نیز سریع حرکت می کنند روی ستونهایی که غول بغل ان است با R1 بالا رفته موقعی که حاله ای دیدی سریع مثلث را زده و مربع را بزنید تا به او ضربه زده یک بال او را بکنید و این کار را همینطور ادامه تا دمویی دیده .
  مرحله سوم : بعد از دمو او بالای سر شماست و به سوی شما تیرهای شنی پرتاب میکند و باید سکوها را بالارفته تا به او برسیبد این کار کمی وقت گیر و کمی هم دشوار است ولی با کمی هواس جمع کردن و دقت میتوانید این کار را بکنید وقتی به روی سکوی اخری رسیدید به سمت جلو رفته به سمت وزیر بپرید و بعد از چند چرخ خنجر شما نورانی شده باید سریع مربع را بزنید .

  کشتن غول انتهایی بازی : روح خود شما روح سیاه

  prince of persia 3 (120).jpgprince of persia 3 (121).jpgprince of persia 3 (122).jpg


  وقتی که وزیر کشته شد ، باید با روح خود مبارزه کنید به او ضربه بزنید تا دموهایی دیده و دموهایی از کل پرنس پرشیاه به بینید { از داستان 1 تا 3 } و همینطور از سکوها و تیرکها به سوی او رفته به او ضربه بزنید در انتها وقتی دمویی دیدید سریع به سمت بالای پلیکان رفته و همینطور راه را ادامه دهید تا به بالای پله ها برسید و در انتها دموی انتهای بازی را به بینید .  پایان

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •