Results 1 to 2 of 2

Thread: راهیابی و راهنمای بازی prince of persia 1 ps2

 1. #1

  Play Station 2 راهیابی و راهنمای بازی prince of persia 1 ps2

  راهنمای کامل بازی prince of persia 1 { شن های زمان }

  این هم راهنمای کامل بازی { prince of persia 1 } برای کاربران و میهمانان عزیز سایت hianzali


  2.jpg1.jpg  راهنمای بازی بخش پیش گفتار + چند راهنمایی در بازی :

  بازی پرنس پرشیا یا { شاهزاده ایرانی } یکی از بهترین بازیها با گرافیک بالا و معمایی ، ترسناک ، مهیج ، گیج کننده و غیره داشت که در نوع خود بی نظیر بود ، این سری بازها از پرنس 3d کامپیوتر شروع و در کنسولهای بالاتر میتوان یک نسخه از ان را پیدا کرد با گرافیک و داستاهای متفاوت .

  در این مجموعه از پزنس پرشیا { این بازی } باید حواستان به دختر مهاراجه که همراه شماست باشید تا انتهای بازی اون با کمان به شما کمک میکند اگر از شما کمک خواست سریع به سمت او رفته و مزاحمان یا اهریمنان را از او دور کنید ، اگر خون او کم شد نگران نباشید فقط از او مواظبت و مراقبت کنید خودش کم کم پر میشود
  شما باید مواظب تله ها نیز باشید ، در بیشتر جاها بعضی از تله ها بسیار گیج کننده و معمایی و دارای تایم بوده و احتیاج به زمان بیشتری برای حل ان می خواهید .

  تا انتهای بازی در جاهای مشخص شده یک ایتم { آبدیت یا آبگرید } خون وجود دارد که جامیست پر اب که هر بار در هردفه از اب ان بنوشید خط خونتان اضافه شده و خون بیشتری جهت مقابله با اهریمنان و همچنین غولها خواهید داشت ، این مکانها اغلب پشت دیوارهای نیمه خراب یا شکسته یا جاهایی پیدا میشود که احتیاج به هوش و هواس شما دارد تا انها را گم یا رد نکنید .

  البته با گیم شارک هم میتوان این کار را کرد ولی تا جایی که میدانم و خودم بارها بازی کردم این روند فقط روی dvd های اصلی که دست کاری نشده باشند انجام شدنی است و حتی باید به ورژن سی دی نیز باید توجه داشت ، برای استفاده از گیم شارک بهتر است بازی را از ابتدا شروع کنید .

  در بازی با علامت و نشان دادن دکمه ها به شما یاد میدهد که الان چه دگمه ای رو بزنید و چکار کنید .

  در مراحل بالاتر شما خنجری دارید جادویی که زمان را کند { آهسته } و برعکس میکند { برگشت به زمان قبل } و کارهای دیگر.

  یک سری اهریمنان از نوع { سرباز یا گارد } به شما حمله میکنند که از زن و مرد گرفته تا پرندگان و سوسکها .

  که سربازان به دو دسته تقسیم شدند

  دسته اول سربازهای قرمز :لباس قرمز به تن دارند : که میتوان راحت انها را کشت و روحشان را با خنجری که دارید بگیرید ، سربازها وقتی به شما نزدیک شدند با دگمه ضربدر به پشت انها رفته و با مربع به انها ضربه زده انها نقش زمین میشوند سریع با دگمه مثلث روح انها را جمع اوری کنید .

  دسته دوم سربازهای ابی : لباس آبی پوشیده اند یا به تن دارند : این سربازها برعکس سربازهای قرمز نمیتوان از روش بالا استفاده کرد باید فقط با زدن دگمه جادوی { مثلث خالی } یا با ضربات شمشیر که فقط با مربع و دسته امکان دارد انها را به زمین انداخت و روحشان را گرفت در غیر این صورت اگر بخواهید از روش بالا که فقط روی قرمزها جواب یدهد استفاده کنید انها شما را به زمین زده و ممکن است خون زیادی از دست بدهید .
  بیشتر گاردی ها یا اهریمن ها را با زدن مثلث خالی { در صورت داشتن جادو } و با زدن مربع از بین ببرید در صورت نداشتن جادو از خنجر به عنوان سلاح دوم میشود استفاده کرد .

  جادوی شما دو مرحله می باشد اگر دقت کنید دو دایره به موازی هم می بینید .

  اولین دایره رنگی جلو : این جادویسست که فقط با خنجر کار میکند فقط مربوط به { برگرداندن زمان به عقب یا کند کردن ان است }
  دومین دایره رنگی پشتی : این جادویست که در مراحل بالا فعال شده بعد روی صفحه تلویزیون به شما نشان میدهد که { L1 + R1 } را همزمان بزنید و بعد مربع و دسته را به چپ یا راست بدهید ، اگر نوری دیدید سریع فقط مربع و جهت شوک را به چپ و راست بدهید این فنون قوی بوده و هرچی دشمن در صحنه وجود دارد را با این روش میتوانید بکشید ، یکبار امتحان کنید متوجه منظور من خواهید شد ، روش بعدی که این عمل انجام میدهد این است که مستقیم به وسیله مثلث به دشمن ضربه زده برای چند ثانیه اهریمنان یا دشمنان را به حالت سکون { متوقف کردن} در می اورد که در لحظه شما راحت میتوانید به اهریمن نان ضربه زده او را بکشید یا از دستانها فرار کنید .

  روح سربازان یا کلا اهریمنان را که در هر دفه جمع میکنید جادوی دوم شما پر شده و بزرکتر میشودکه برای انجام کاری که در بالا گفته شد را میتوانید انجام دهید هرچی این دایره ها بیشتر باشد مدت تایمی که در حال نابود کردن دشمن هستید بیشتر میشود .


  در هردفه در حین ذخیره بازی به شما نشان داده میشود که الان باید چکار کنید یا به کجا باید برید .

  هر جا که اب می بینید میتوانید از اب بنوشید و خونتان را پر کنید .

  در این بازی حداقل 8 جایگاه { آبدیت یا آبگرید } خون وجود دارد .

  از بعضی از دیوارها که میخواهید بالا یا پایین بیایید یا از بین چاله ها بپرید باید ضربدر با کمی مکث بزنید .که در بازی اگر یکبار این حرکت را انجام دهید، بار دیگر دیگر برای شما راحت است که اینجا یا این مرحله را باید اینگونه رد کرد .

  برای بالا رفتن و پایین امدن از تیرکها باید با جهت دسته این کار را بکنید { شوک سمت چپ} شوک به سمت بالا به بالا میروید و شوک به سمت پایین به پایین می ایید.

  در طول مسیر باید دشمنان یا اهریمنان را بکشید تا به شما جایگاه ذخیره بازی را نشان بدهد .

  در طول مسیر در پایین روی زمین نورهای سفیدی می بینید اینها همگی ارتقاع دهنده جادو هستند باید با مثلث انها را جمع اوری بکنید چون خیلی بدرد شما میخورند .

  زیر خون شما یک دایره بیشتر مواقع در حال پر شدن است هربار بخواهید از جادو استفاده کنید اگر این دایره کم باشد یا نداشته باشید زمان را نمیتوانید به عقب برگردانید و اگر پر باشد زمان بیشتریی را میتوانید به عقب برگردانید که در طول بازی بیشتر با ان اشنا میشوید .

  برای تاب خوردن روی میله ها باید با R1 کار بکنید . روی میله ها با حرکت دادن جهت { بالا - پایین }هم میتوانید حالت خود را مشخص کنید .

  وقتی طنابی را گرفتید با کمک R1 و جهت { بالا - پایین } میتوانید شدت تاب خوردن را زیاد کنید اگر دیدی از کنترل شما خارج شده سریع R1 را رها کنید و بعد دوباره تلاش کنید .

  داستان بازی :
  داستان پرنس پرشیا در زبانهای مختلف و پرا کندگی که دارد نمیشود دقیق گفت داستان اصلی ان چگونه است
  شما داستان بازی را در خود بازی می بینید { در طول روند بازی } ولی در کتاب جوری دیگر تعریف شده حتی فیلمی که ساخته شد اصلا داستان { داستانی کامل } درستو حسابی نداشت .

  داستان بازی در خود بازی
  هردو پرنس خوابی دیده که برای هر کدام اتفاقات جداگانه ای میافتد ، وزیر تدارک جنگ را میبیند و با توطعه ای کاری میکند که پادشاه به کشور همسایه یورش برده در اینجا گنجی پیدا میکنند { شن زمان } و پسر پادشاه هم به دنبال خنجر زمان میگردد او در وحله اول نمیدانست این خنجر چیست و چه کارهایی میتوان با این خنجر انجام داد انها با کنجینه هایی که بدست اوردن به یکی دیگر از کشورهای همسایه سفر کرده و با پادشاه این کشور در حال جشن و پایکوبی کردن میباشند،که وزیر تحریکات یا مقدمه چینی میکند که در این بین پرنس خنجر به دست به طرف شن زمان رفته دختر مهاراجه که در این بین اسیر شده هرچه فریاد میزد که این کار را نکنید کسی گوش به حرف این دختر نمیدهد و کاری که نباید میشد شد و همه به اهریمن تبدیل شده بجز عده ای که توانستند فرار کنند ،در این بین وزیر میخواهد خنجر را بگیرد و پرنس می بیند پدر و افرادیانش همه به اهریمن تبدیل شده او درصدد است که وضعیت را به حالت عادی برگرداند در این بین با دختر مهاراجه برخود کرده و راز خنجر زمان را میفهمد و با همکاری هم مراحل را رد کرده خود را به شن زمان میرسانند وقتی به شن زمان میرسند ، پرنش به حرف های دختر مهاراجه شک میکند که اگر خنجر را درون شن زمان فرو ببرد پدر و بقیه چه بلایی به سرشان می آید یا می افتد ، این دو در حال کشمکش هستند که وزیر سر میرسد و انها را با جادو دور میکنند و در این بین دختر مهاراجه که اعتمادی به پرنس نداشت با کلکی خنجر زمان را برداشته به سمت شن زمان حرکت کرده و پرنس نیز به دنبال او میرود وقتی میرسد که دیر شده دختر مهاراجه خود را به پایین پرتاب میکند و پرنس هم اهریمنان را نابود کرده روی جسد دختر در حال گریه می باشد که وزیر سر میرسد و میگوید خنجر را به من بده من همه چیز را به حالت اول برمیگردانم { در اصل نقشه ای داشته } که پرنس هم به سمت شن زمان رفته خنجر را درون شن زمان فرو کرده تمام اتفاقات برمیگردند { جالب بر این است کسی که فقط از خنجر زمان در هر صورتی استفاده کند قدرت اصلی این خنجر را می بیند یا باور میکند } پرنس از خواب بیدار شده خود را به مقر کشور همسایه میرساند و پیش دختر مهاراجه رفته کل داستان را برایش بازگو کرده و در این بین وزیر سر میرسد و پرنس که فهمیده وزیر چه فکرو خیالاتی دارد با وزیر جنگ کرده و اوراشکست میدهد و خنجر زمان را به دختر مهاراجه میدهد و انجا را ترک میکند ، جالب اینجاست که پرنس نمیداند هرکه شن زمان را رها کند به طلسم ان گرفتار و تاوان ان را با مرگ باید پرداخت، پس در داستان 2 یا 3 پرنس با مشکلات جدید دست و پنجه نرم میکند تا خود را از شر طلسم و عذابی که در ان گرفتار شده نجات دهد .

  عملکرد دکمه ها : در بازی
  دکمه مثلث : استفاده از خنجر
  دایره:اویزان شدن از دیوارها و پایین امدن
  ضربدر: پریدن ،بالارفتن ، پرش
  مربع : بیرون اوردن شمشیر ، استفاده از شمشیر+ حرکت جهت دسته ،
  دکمه SELECT :______________________
  دکمه استارت start : توقف کامل بازی + رد کردن فیلم
  R1 : چرخ خوردن از میله ها ،دویدن از روی دیوارها ،خوردن اب { پرکرد خون } و دفاع کردن
  R2 : دید نزدیک
  L1 : وقتی که خنجر زمان را داشته باشید کار میکند
  L2: دید از دور


  عملکرد شوک ها :
  شوک سمت راست :
  شوک به سمت بالا : دیدن { نگاه کردن } فاصله دید از کارکتر به سمت جلو
  شوک به سمت پایین : دیدن { نگاه کردن } فاصله دید از کارکتر به سمت عقب

  شوک سمت چپ :
  شوک به سمت بالا : حرکت بازیکن به سمت بالا
  شوک به سمت پایین : حرکت بازیکنان به سمت پایین
  شوک به سمت چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ
  شوک به سمت راست : حرکت بازیکن به سمت راست


  اول مموری کارت را گذاشته تا بازی ادامه پیدا کنه و در جلو شما استارت زده روی NEW GAME و یکی از حالات آسان ، نرمال ، سخت را انتخاب و بازی را شروع میکنید .


  قسمت اول : شروع بازی روی بالکن + بازی 3D پرنس پرشیا

  روی بالکن وقتی هستید باز زدن کدی میتوانید وارد بازی پرنس پرشیای 3D کامپیوتر شوید که کد ان در اینجا میتوانید پیدا کنید .

  اگر نه به داخل رفته تا بازی اصلی شروع شود. دیدن دموی اول بازی و در انتها شروع بازی

  عده ای سرباز به دربی که در جلوی خود می بینید ضربه میزنند با جلو رفتن شما گلوله ای به انها خورده همه می میرند از سنگ بغل خود بالا بروید در اوایل بازی به هرجا میرسید به شما در روی صفحه نشان داده میشود که چه دکمه هایی بزنید.
  روی سکوی بعدی پریده و در جلو به کمک R1+ جهت به بالا رفته { بالای سنگ } به سمت جلو رفته شکسته شدن دیوار را می بینید به ان سو پریده و از روی پل شکسته شده رد شوید حال سمت چپ داخل سالن شده به جلو رفته و مانع را از بین برده به جلو بروید دمویی دیده میتوانید گاردها را کشته یا دست به سر کنید بستگی به شما داره از بغل گارد از نردبان بالا رفته به سمت چپ رفته داخل سالن شده در جلو میتوانید از اب بخورید { در صورت کم شدن خون } به راه خود ادامه دهید و مانع بعدی را از بین برده دمویی دیگر به بینید از بریدگی به سمت پایین امده و به سمت سالن بروید در جلو از پل شکسته رد شوید بالای نردبان رفته سمت چپ داخل سالن بعدی شوید به ره خود ادامه و مانع را از بین برده به جلو رفته دمویی دیگر به بینید میتوانید گاردها را کشته یا دست به سر کنید .

  3.jpg4.jpg


  به سمت دیوار روبرو رفته و لبه دیوار را گرفته به سمت چپ رفته و و با زدن ضربدر لبه دیوار بالایی را گرفته و به جلو رفته در جلو دایره رازده تا پایین ایید و راه را ادامه دهید و خود را به سوراخ دیوار رسانیده و با دایره لبه دیوار را گرفته داخل سوراخ شوید و روی ستون پریده باید خود را به ستون اخری رسانیده و به روی سکوی که می بینید رسانید به راه خود ادامه دهید و بازی را ذخیره کنید .
  از سمت چپ روی دیوار با کمک R1 روی دیوار دویده تا به ان سوی دیوار برسید و بعد از سمت راست هم همینطور بروید و در انتها ضربدر را زده و به سمت چپ بپرید ، مسیر بعدی را هم از سمت راست رد کنید با کمک R1 روی دیوار سمت راست ایستاده و با کمک R1 و با زدن دکمه ضربدر و کمی مکث تا به بالای سکو رفته به جلو بروید دمویی دیده شما باید خنجر زمان را بدست اورید .


  5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg


  از سمت راست با کمک R1 روی دیوار دویده به ان سو برویدو در انتها X را زده وبه سمت نور پریده و از دیوار سمت چپی بالا برویداز روی دیوار های بعدی با R1 رد شوید به جلو رفته دمویی دیده ، با کمک دایره پایین امده و تله ها را رد کنیدو از سمت راست روی دیوار دویده و به انتهای مسیر و لبه دیوار را گرفته و ارام به سمت جلو برویدو در اخر به ان سو پریده و راه را ادامه دهید تا انتهای مسیر رفته تله ها را رد کنیدو از سمت چپ سریع با کمک R1 روی دیوار دویده در انتها با ضربدر به سمت راست بپرید و لبه دیوار بعدی را بگیریدو به جلو حرکت کنید دمویی دیده .
  در اینجا مسیر را با کمک دایره و ضربدر به سمت چپ راه را ادامه دهید در انتها به روی تیرکی که می بینید پریده دمویی دیده حال تیرکها را تک تک گرفته و به اخرین تیرک رسیده از ان پایین آمده { شوک به سمت پایین } به جلو رفته و جلوی مجسمه یک جایگاه اب هست به بالای سکو رفته و به بالای مسیر بروید با کمک R1 و X در سمت چپ با کمک R1 و ضربدر با کمی مکث به سمت بالا حرکت کنید تا به بالای مجسمه برسید و به جلو رفته دمویی دیده از اینجا به بعد شما خنجر زمان را دارید هر بار که اتفاقی برایتان بافتد با زدن L1 میتوانید زمان را به عقب برگردانید .
  به سمت روبرو از سوراخ دیوار که می بینید به ان سمت پریده و از اینجا به بعد باید سریع باشید و مواظب تله ها باشید باید خود را به انتهای مسیر برسانید و دمویی دیده بعد از دمو گاردها را کشته و بازی را ذخیره کرده به سمت دربی که می بینید رفته و از گوشه سمت راست داخل شویدو دنبال دختر مهاراجه بروید .
  جلوی شما راه بسته میشود از سمت راست برویدبه جلو رفته دمویی دیده باید خود را در جایی که در دمو نشان داده برسانید نورهای سفیدی که روی زمین در طول بازی می بینید همگی ارتقاع دهنده جادو هستند با گرفتن ان جادوی شما زیاد میشود .

  ارتقاع دهنده جادو را گرفته و به سمت بالا برویدتا به سالن برسید از سکوی بغل خود بالا رفته و ارتقاع دهنده دیگر را بگیرید و به راه خود ادامه دهیددنبال دختر مهاراجه رفته باز جلوی شما بسته میشود از سمت چپ روی میله جلوی خود پریده و به ان سوی مسیر بروید با تاب خوردن روی میله ها میتوانید به پرتاب خود به جهتین کمک بیشتری بگیرید در جلو جایگاه اب هست حال از سمت راست به راه خود ادامه دهیدوارد درب باز شده شوید دمویی دیده در دمو به شما نشان میدهد که به کجا بروید میتوانید گاردها را کشته یا دست بسر کنید و از سوراخ دیوار که گذشتید به سمت راست راه را ادامه دهیدراه را با شمشیر باز کزده به جلو بروید

  اولین ارتقاع دهنده خون :
  اول به سمت چپ از دیوار کوتاه بالا رفته و به سمت عقب روی میله پریده و با جهت عوض کردن به سمت دیوار با کمک R1 لبه دیوار را گرفته به بالا بروید و به بغل سوراخ روی دیوار که رسیدید وارد سوراخ دیوار شوید و به انتها رفته و از اب بنوشید.


  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg


  حال شما برگشتید به جای اول که بودید به جلو حرکت کرده و به پایین بیایید و به جلو حرکت کده و از روی چاله بپرید ارتقاع دهنده جادو را گرفته حال به پایین چاله امده و به راه خود ادامه دهید دمویی دیده در اینجا شما این حیوانات { سوسکها } را کشتهو وارد دانال بعدی شده دمویی دیگر به بینید باید خود را به جعبه ای که نشان داده شده برسانید پشت جعبه راه اصلی شماست با کمک R1 جعبه را هل دهیدو به راه خود ادامه دهید و میتوانید این موجودات اهریمینی را کشته یا دست بسر کنید.

  طریقه بدست اوردن جعبه و رفتن به انجا :

  از شکاف جلوی خود بپرید و سمت چپ داخل درب شوید دمویی دیده به سمت جلو حرکت کنید دیوار فرو میریزد با کمک R1 به ان سوی مسیر رفته و به سمت جلو بروید و بغل تیرک دمویی دیده تیرکها را یکی یکی رد کنید در انتها روی لبه دیوار بپرید و به پایین رفته و با کمک R1 روی دیوار بدوید و در جلو با ضربدر تیرک را گرفته پایین بیایید موجودات را کشته یا دست به سر کنید از بریدگی با کمک R1 به ان سوی مسیر رفته روی تیرک نیمه پریده و تیرکها را پشت سرهم رد کنید در انتها به پایین امدهو از سکو بالا رفته به سمت دیوار با کمک R1 بالا بروید و با ضربدر بپریدو میله جلوی خود را گرفته و بعد میله بعدی را تا به انتهای مسیر برسید به جلو حرکت کرده و روی نرده به ان بپرید و از ستونی که بغل شماست به پایین بیایید حال در سالن اصلی هستید موجودات اهریمنی را کشته و بازی را ذخیره کنید در اینجا تعدادی جایگاه اب هست و ارتقاع جادو به سوی جعبه ای که دیدی رفته و ان را به کناری هل دهید و به راه خود ادامه دهید .
  از سمت چپ از روی دیوار دویده و در انتها ضربدر را زده تا دیوار روبرو را بگیرید ارتقاع دهنده را گرفته حال روی سویچ ایستاده تا درب باز شود داخل شوید به جلو رفته راه خراب میشوداز سمت راست گوشه دیوار به راه خود ادامه دهیدو در انتها با ضربدر به ان طرف بپریدحال جعبه را به سمت سوییچ هل دهیدتا درب باز شده داخل شوید دمویی دیده .  12.jpg13.jpg14.jpg
  حل کردن معما :
  اول دسته اهرم بغل خود را تا انتها بکشید دمویی دیده حال سریع به سمت جلو بروید و از پلی که درست شد بگذرید و به سمت سکوی وسط بروید دمویی دیگر دیده

  دو اهرم می بینید در دمو هم مردی که در بالکن طبقه بالا است توضیح میدهد که کار هرکدام از اهرم ها چیست
  یکی از اهرم ها فقط بالا پایین میرود و اهرم بعدی چپ و راست باید هواستان را جمع کنید این معما ساده نیست .

  اول روی نقطه نورانی که به شما نشان داده شد رفته و روی ان باستید حال با هرمی که میدانید باید ان را به سمت راست بچرخانید ، حال اهرم بعدی که برای بالا پاین است را گرفته یکبار به بالا ببرید حال با دسته دومی 2 بار ان را بچرخانید تا به انتهای مسیر برسد حال با اهرم بعدی یکبار به پایین بروید و نور دومی را بگیرید ، بعد اهرم بالا برنده را 1بار به بالا بدهید و اهرم بعدی را 2بار بچرخانید ،حال اهرم بالا برنده را 2 بار به بالا بدهید با اهرم دیگر 1بار بچرخید به سمت نور رفته ان را بگیرید ، اهرم چرخشی را 1 بار به راست بچرخانید اهرم بعدی را به دست گرفته به پایین رفته و اخرین نور را بگیرید حال کامل بالا امده و قبل از اینکه به بالاترین نقطه یعنی جایی که این نورها را باید قرار دهید انها را باهم مچ کنید شکلها را باهم مچ کنید .
  برای مثال : ماه با ماه بالا ، دایره با داره بالا و الی اخر
  بعد ان را بالا برده در جای خودش قرار دهید تا پلی باز شود و از روی پل عبور کرده و به سمت چپ از نردبان بالا رفته ودر انتهای مسیر اهرم را بکشید دمویی دیده حال درب باز است میتوانید خارج شوید به پایین امده و اهریمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید .

  کامل میشود این فقط طبق اعداد عمل کنید اعداد را دنبال کنید

  اهرم اول بالا پایین : 1_ اولین شعی نورانی را که گرفتید
  3_ یک بار به بالا بروید
  5_یک بار به پایین رفته شعی دوم را بردارید و یک بار به بالا امده
  7 _ 2بار به بالا امده شعی سوم را بردارید
  9_یک بار به پایین رفته و شعی اخر را بردارید و بالا امده
  11_ تا انتها بالا امده اگر درست کار کرده باشید دمویی به بینید
  اهرم دوم چپ و راست :

  2 - به سمت راست بچرخانید
  4_ تا انتهای مسیر به چپ بچرخانید
  6_تا انتهای مسیر به راست بچرخانید
  8_ یک بار به راست بچرخانید
  10_ حال فقط مچ کردن مانده مثال ماه با ماه یا بقیه موارد

  به جلو رفته و تله ها را رد کنید و از درب خارج شوید ، اهرم جلوی خود را کشیده دمویی به بینید حال باید سریع از تله ها رد شوید و در انتها وارد درب شوید .دمویی دیده اهریمنان یا دشمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید و در اینجا جایگاه اب و همینطور ارتقاع دهنده جادو وجود دارد .
  در اینجا شما یک سویچ روی دیوار می بینید سوییچ را زده و دمویی کوتاه به بینید سریع به بالای سکوی بعدی رفته و میله بالای سر خود را گرفته و با تاب دادن خود به ان سوی سکو رفته به جلو بروید دمویی دیده حال تله ها را رد کنید و سویچ را زده و وارد درب شوید دمویی دیده ، از سکوی کوچک بغل خود بالا بروید و با کمک R1 خود را به انتهای مسیر رسانیده و پریده و نردبان را گرفته بالا رفته و بعد روی دیوار بعدی هم دویده وو سکوها را رد کنید و به سمت راست روی بریدگی رپریده ارتقاع دهنده را بگیرید .

  دومین ارتقاع دهنده خون :


  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  سکوی جلوی خود را بالارفته و لبه دیوار را گرفته و داخل سوراخ شوید از شکاف پایین امده به سمت جلو بروید تا انتهای مسیر و از اب بنوشید .
  به سمت روبرو روی دیوار با کمک R1 دویده و میله را گرفته و روی شکاف جلوی خود پریده به سمت راست شکاف راه را ادامه دهیدو روی سکوی بعدی پریده ، تله ها را رد کنید باید بالا بروید و میله بعدی را گرفته و روی سکوی بعدی پریده تله ها را رد کنید و به سمت درب رفتهو بغل درب جایگاه اب هست به ان سوی تله رفتهو سویچ را زده وبرگشته وارد درب شوید دمویی دیده حال اهرم جلوی خود را کشیده دمویی دیگر دیده شما اکنون تله ها را رد کنید و وارد درب شویدتادمویی دیدهحال شما باید مواظب دختر باشید و دشمنان را نابود کنید
  سربازان قرمز : میتوانید با زدن ضربدر به پشت انها رفته و با مربع سریع به انها ضربه بزنید و با خنجر روحشان را جمع اوری کنید
  سربازهای آبی : فقط با مربع و ضربات شمشیر یا خنجر میتوانید انها را شکست بدهید و روحشان را جمع کنید .
  اخرین سرباز آبی که پدر شماست را فقط میتوانید مثل سربازان قرمز با X بالارفته و با مربع به او ضربه بزنید تا او را شکست دهید در انتها دمویی دیده در اینجا میتوانید اب پیدا کنید و بازی را ذخیره کنید .
  بعد از دمو میتوانی از جایگاه اب بخورید تا خونتان پرشود حال دنبال دختر رفته و با کمک R1 خود را به ان سوی مسیر رسانیده و پایین بروید و اهریمنان را نابود کنید و مواظب دختر باشید و در انتها بازی را ذخیره کنید در اینجا هم یک ارتقاع دهنده جادو وجود دارد به سمت چب رفته وراه را ادامه دهید باید سویچ درب را پیدا کنید روی سکوهای بزرگ رفته و در انتهای مسیر میله پرده را گرفته و همینطور به راه خود ادامه دهیدو بعد روی سکوی بعدی رفته و خود را به اهرم رسانیده اهرم را بچرخانیددرب باز میشود ،دو بشکه جلوی خود را شکسته و با دایره پایین امدهو داخل درب شده اهریمنان یا دشمنان را نابود کنید و بازی را ذخیره کنید.
  از سکوی جلوی خود بالا رفته لبه دیوار بالا را گرفته و به سمت راست رفته و میله روبرو را گرفته و به انتهای مسیر رفته و در اینجا نردبان را می بینید .

  سومین ارتقاع دهنده خون :

  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  از تله جلوی خود عبور کرده و داخل شکاف شده تا انتهای مسیر رفته و از اب بنوشید ، حال تله را رد کنید و بالای نردبان بروید درب بغل شماست که بسته است باید سویچ ان را بزنید تا درب باز شود حال به سمت چپ تله ها را رد کنید سویچ را زده راه را همینطوری ادامه و داخل درب شوید ، سمت چپ شما درب بسته است از سمت راست تله ها را رد کنیدو به سمت پایین پریده و به سمت پایین پله ها بروید ، روی سویچ رفته درب باز شده حال دختر را به سمت شکاف جلوی درب راهنمایی کنید تا درب را باز کند دمویی دیده به سمت جلو رفته دمویی دیگر به بینید .
  در اینجا با همکاری هم باید تک تک سویچها را زده تا خود را به پایین برسانید، هر سویچی را که میزنید دمویی می بینید .
  اول به سمت روبرو رفته و سویچ روبرو را بزنید ، حال به ان سوی مسیر رفته واهرم را بکشید باید خود را به درب و پیش دختر برسانید بعد از اینکه پهلوی دختر رسیدید به سمت جلو رفته و سویچ بعدی را بزنید بقیه سویچها را دختر میزند . حال شما باید روی زمین 2 سویچ دیگر را فعال کنید تا بتوانید به سویچ یا پنل بعدی که درب را باز میکند دست رسی داشته باشید ، اگر روبروی درب اصلی که باید باز شود باستید جعبه اول سمت چپ شما پشت جعبه هایی که می بینید هست و دومین جعبه سمت راست روی جعبه های پشت و روی جعبه های روبرو سمت راست هم ارتقاع دهنده جادو و در پایین بغل درب هم میتوانید اب بخورید اگر خونتان کم شد ، اهریمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید و کاری که باید بکنید را انجام دهید سکویی بالا میرود بالای سکو رفته پیش دختر سکوی بعدی راهم در انتها بغل دیوار است با کمک R1 سویچ را زده دمویی دیده حال سریع به سمت درب باز شده رفته دمویی کوتاه به بینید . از دو شکاف سمت راست پریده و راه را ادامه دهید و درانتها دمویی به بینید .


  پایان قسمت اول

 2. #2

  Play Station 2

  سمت راست بغل پله ها ارتقاع دهنده جادو را گرفته و به جلو رفته و دشمنان را نابود کنید و بازی را ذخیره کنید حال از سکوی بغل خود بالا رفته و از تنه درخت هم بالا بروید و روی سکوی بعدی پریده و در جلو سعی کنید شاخه روبرو را گرفته دیوار روبرو را گرفته بالا بروید دمویی دیده حال پایین امده و روی سویچ ایستاده درب باز میشود دمویی دیگر دیده به سمت جلو رفته و پرندگاه به شما حمله میکنند انها را کشته و بعد از ان به سمت راست داخل اتاقک شده و جعبه را به کناری هل دهید و بیرون امده منتظر شوید تا دخترمهاراجه برای شما درب را باز کند حال وارد شوید دمویی به بینید از بغل خود میله را گرفته و روی دیوار رفته و پرش کنید و میله بعدی را بگیرید و به ان سوی مسیر رفته روی پل فرود آیید از سمت راست به روی پل بعدی رفتهو میله بالا را بگیرید با تاب دادن و پریدن به میله های بعدی همینطور بالا بروید و سمت راست خود نردبان را بالا برویدبه سمت چپ راه را ادامه دهیدو بعد میله بعدی را گرفته و تا انتهای مسیر رفتهو روی پل یا سکوی کوچک فرود امده داخل سوراخ به سمت جلو پریده از دیوار بالارفته و شاخه درخت را گرفته و به سمت جلو پرش کنید و اهرم را بچرخانید تا درب باز شده در کنار خود نور برای ذخیره بازی می بیند به ان سو پرش کنید و بازی را ذخیره کنید روی سکوی پایین بپرید و در انتها با دایره میله پایین را گرفته تا انتهای مسیر رفته و داخل درب شوید .

  35.jpg37.jpg36.jpg


  به انتهای مسیر رفته و سویچ بعدی را زده تا دختر بتواند پیش شما بیاید دمویی دیده به سوی درب و پایین رفته و سوسکها را نابود کنید به بالای سکو رفته و اهرمی که می بینید را کشیده درب بغل باز شده ارتقاع دهنده جادو را گرفتهو جعبه را به کناری هل دهید تا دختر بتواند رد شود درب را برایتان باز میکند داخل درب شده دمویی دیده ، جعبه ها را شکستهو اهرم را بکشید دمویی به بینید شما با دقت بیشتر باید تله ها را رد کنیدتا به سمت درب رفته داخل شوید دمویی دیده از پل شکسته رد شوید و در جلو بازی را ذخیره کنید حال پیش دختر امده و از سمت چپ به ان طرف دیوار رفته و از تنه 2 درخت بالا رفته و روی سکو بعدی پریده و مواظب پرندگان باشید و بعد از ان به سمت راست تا انتهای مسیر با کمک دگمه r1 روی دیوار دویده تا به انتهای مسیر رفته و لبه انتهای دیوار را بگیرید و به سمت راست رفته روی تنه درخت پریده پایین بیایید و ارتقاع دهنده را گرفته و دوباره از تنه درخت بالا رفته و به روی تنه بعدی پریده و بالا بروید و در انتها روی سکوی بعدی بپرید و اگر خونتان کم است در اینجا اب هست مواظب پرندگان باشید انها را از بین برده و بعد لبه جلویی را با کمک دایره گرفته و ارام به سمت جلو بروید و روی سکوی بعدی بغل پل پایین امده و از روی پل شکسته رد شویددر جلو اهرم را بچرخانیدد درب باز میشود از سمت چپاز روی دیوار دویده و درخت بعدی را بگیرید { درست روی سایه درخت x را بزنید تا درخت را بگیرید } پایین امده درخت بعدی را گرفته باز پایین امده حال سکوی بعدی را بگیرید و روی دیوار بعدی دویده و بغل درب پایین امده داخل درب شوید و در جلو سوسکها را کشته و به راه خود ادامه دهید در اینجا اگر خونتان کم شد جایگاه اب در اینجاست در جلو باز باید سوسکها را کشته در جلو به یک دیوار خراب سمت راست میرسید حال در اینجا دمویی دیده و بعد از ان سریع باشید اهریمنان را کشته و مواظب دختر باشید و در انتها بازی را ذخیره کنید در اینجا اگر خونتان کم شد اب هست از پله ا بالا بروید و شما یک مجسمه می بینید ان را روی سویچی که می بینید اورده تا دربی باز شود رفتن به انجا کمی سخت است به جلو رفته تله را رد کنید لبه دیوار را گرفته پایین امده تا در اخر از روی چاله بپرید حال به ان سو رفته اید با کمک r1 و ضربدر و کمی مکث کردن ارام بالا بروید و لبه بالایی را گرفته دوباره همان کار قبلی را ادامه دهید تا بالا برسید و تله را رد کنید واز درب رد شوید .


  47.jpg45.jpg46.jpg


  دمویی دیده در اینجا شما چند کار را باید انجام دهید اول تمام اهریمنان را کشته اگر خونتان کم شود اب در اینجا هست بعد از ان بازی را ذخیره کنید و بعد به سوی جلو رفته سه سویچ می بینید که اولی را که پشت مجسمه است که مجسمه را به روی سویچ هل میدهید می ماند 2 سویچ دیگر که دختر روی سومین سویچ که روی زمین است می ماند و شما روی سویچ سمت راست را فعال کرده دمویی دیده سریع به سمت درب باز شده بروید و داخل شوید ارتقاع دهنده را گرفته و در جلو اهرم را بچرخانید دمویی دیده برگردید از درب که خارج شدید در اینجا 2 اهرم وجود داد که باید بکشید اولین در همینجاست بغل خود دومی در انطرف است ، که اول به سمت لبه دیواری که می بینید رفته و بعد از ان باید کم کم خودرا به انطرف و به سمت اهرم برسانید و ان ها را فعال کنید تا دربی در پایین باز شود حال بغل درب باز شده تخته سنگ را داخل درب باز شده فرستاده و دمویی کوتاه به بینید حال از درب که وارد اینجاشدید برگشته و تله ها را رد کنید و مثل قبل عمل کنید و به ان طرف مسیر بروید و وارد درب شده به جلو بروید و از پله ها پایین رفته و تخته سنگ را به سوی جلو هل دهید و از شیاری که در وسط می بینید انرا بیرون انداخته و بعد پایین رفته حال جعبه را به سمت چپ به سمت دیوار و نردبانی که می بینید برده بالا بروید و نردبان را بگیرید بالا بروید ارتقاع دهنده جادو را گرفته به کمک r1 بالارفته و بعد از ان با دایره پایین بیایید ارام به سمت راست رفته داخل شیار شده و بعد از به سمت چپ بروید تا انتهای مسیر رفته و ستون را بگیرید وبه ان سو روی لبه دیوار پریده و ارام به سمت راست راه را تا انتهای مسیر رفته میله را گرفته وروی پل پریده از دیوار گذشته و به پل بعدی برسید و در انتها از درب رد شوید از دیوار بغل با r1 بالارفته و با پرش میله بالای را بگیرید و به انتهای مسیر بروید و لبه دیوار را گرفته و به سمت جلو راه را ادامه دهیدو جعبه ها را بشکنید و روی سویچ ایستاده درب باز میشود تله ها را رد کنیدداخل درب باز شده شوید و اهریمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید به جلوی مسیر خود رفته و دراخر کمدی را درگوشه می بینید ان را به سمت میله ای که می بینید اورده در روبروی کمد و بالا رفته میله را گرفته و به ستون بعدی بپرید تا انتهای مسیر رفته و روی میله بعدی پریده و پایین ایید و ارتقاع دهنده را گرفته و به سمت راست رفته از دیوار بگذرید با r1 تا به شمشیر برسید دمویی دیده حال برگردیدو به این طرف دیوار بغل خود دربی را می بینید که شکسنته ان را خراب کنید
  از اینجا بعد با این شمشیر میتوانید دربها یا دیوارها را خراب کنید { فقط جاهای مخصوص } داخل دربی که شکستید رفته واز پله ها پایین بروید.

  چهارمین ارتقاع دهنده خون :

  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  از پله ها که پایین می ایید دیواری بغل شما سمت راست شکسته ان را بشکنید و داخل شده تا انتهای مسیر رفته و از اب بنوشید . بعد از ان به راه خود ادامه درب را شکسته و خارج شوید به سمت روبرو سمت راست رفته و دیوار انتهای دیوار را خراب کنید و خارج شویداز پله ها پایین رفته و دمویی به بینید .

  رسیدن به اهرم :

  تخته سنگ را به کناری هل دهید تا دختر بتواند رد شود سنگ را با خود به عقب اورده به دیوار چسبانیده واز ان بالارفته و از دیوار هم بالارفته و میله بعدی را بگیرید و روی میله بعدی پریده و در انتها روی سکوی بعدی بپرید به سمت ستوندر سمت چپ پریده و از لبه دیوار رد شوید پایین امده و راه را ادامه دهید به سمت پایین پریده و لبه بعدی را گرفته و به سمتراست رفته داخل شیار شوید با کمک ضربدر و کمی مکث کردن بالا برویدو لبه بالایی را گرفته به راه خود ادامه دهیدلبه بعدی را بگیریدو در انتها روی ستونی که می بینید پرش کنیدارتقاع دهنده را گرفته و سمت راست با کمک دایره پایین امده و به سمت چپ رفته و روی ستون پشت خود پریده و راه را ادامه دهیدو خود را به دختر برسانید اهرم را بچرخانید و سوسکها را کشته و سنگ بعدی را از سر راه برداشته سنگ را به جلو برده طوری که از روی دیوار بتوانید با کمک r1 به ان سو بروید و در انتها به پیش دختر برسیداز نردبان بالا رفته و به سمت جلو بروید و اهریمنان یا دشمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید .
  در انتهای مسیر سمت راست دیوار را خراب کنید و در جلو اگر خونتان کم است از اب بنوشید و به راه خود ادامه دهید سمت چپ جعبه را شکسته و سویچ را زده داخل درب شوید دمویی به بینید در اینجا باید سریع اهریمنان را کشته و مواظب دختر نیز باشید و در انتها بازی را ذخیره کنید در پایین پله ها در جلو از روی تخته سنگ بالا رفته باید روی دیوار بدوید و و میله را بگیرید و راه را ادامه دهید و در جلو ارتقاع دهنده را بگیرید و برگردید و به سمت جلو به ان سوی مسیر پریده و راه را ادامه دهیددر انتها سویچ را زده درب باز میشود داخل شوید دمویی دیده به سمت راست رفته میله های پرچم را می بینید انها را گرفته و به سوی دیگر بپریدو بعد تله ها را رد کنید از اخرین تله به کمک r1 از روی دیوار رد شوید و بالا بروید و اهرم را بکشید و داخل درب شویدسمت چپ به پایین پله ها امده و اهرم بعدی را بکشید دمویی کوتاه به بینید.
  به سمت بالای پله ها برگشته به بغل درب برسید دختر درب را باز میکند ارتقاع دهنده جادو را گرفته و اهرم را بکشید دمویی دیده حال پیش دختر رفته سمت راست به جلو رفته و از سکوی کوچکی که در پایین می بینید با کمک دایره پاین رفته به سمت پل رفته { پل باز شده } بغل پل میتوانید خونتان را پر کنید { جایگاه اب } به ان طرف پل بروید اهریمنان را دست به سر کنید یا بکشید به سمت درب بعدی رفته و اهرم را بچرخانیدداخل درب بعدی شده و دمویی دیده .

  87.jpg60.jpg59.jpg


  به جلو رفته از سکوی سنگی جلوی خود بالابروید و از پله اول بالارفته برگشته میتوانید میله بالای سر خود را گرفته و بعد راه را ادامه دهید تا انتهای مسیر و اهرم را بکشید دمویی دیده باز دوباره اهرم را بکشید دموی دیگر به بینید از سکوی جلوی خود بالا بروید تله ها را رد کنید و و روی پل متحرک بپرید و بعد از روی پل روی شکاف دیوار پریده دمویی به بینید ، از شکاف پایین امده و به سمت راست رفته جعبه ها را بشکنید و به سمت میله ای که می بینید رفته و ان را بگیریدو بعد پریده و لبه دیوار بالا را بگیریدو بعد به جلو برویداز درب باز شده رد شوید بغل شما اهرم را بکشید روی پل متحرک رفته و به جلو بروید دمویی دیده به سوی نردبان رفته و از ان بالا برویدروبروی درب به سمت چپ رفته و اهرم بعدی را با پرش بگیرید و برگردید و داخل درب شوید ، در اینجا سریع به سمت جلو به انتهای مسیر بروید این پل خراب میشود پرندگان را نادیده بگیرید وقتی به انتهای پل رسیدید دمویی به بینید حال بازی را ذخیره کنید و زیر پای خود راه اصلی شماست .
  با کمک دایره پایین امده و لبه پایین دیوار را گرفته و روی ستون بپرید و بعد روی ستون بعدی پریده و روی لبه دیوار بعدی پریدهو در جلو مثل قبل عمل کنید x را با کمی مکث کردن زده تا پایین بیایید و اینجا مواظب باشید باید سریع باشید وفتی به انتهای مسیر امدید باید سریع به سمت چپ رفته و از سکوی جلوی خود بالارفته با r1 و میله بالا را بگیرید چون زیر پای شما سریع خالی میشود { فرو میریزد } به بالای سکو بروید دمویی دیده و بهجلو رفته و از روی لبه اویزان شده با دایره پایین امده و به سمت جلو رفته و در انتها ستونی که می بینید روی ان پریده پایین بیایید و ارتقاع کننده را بگیرید و از ستون بالا رفته وروی ستون بعدی پریده بالابروید به روی لبه دیوار پست خود پریده به سمت چپ رفته با دایره پایین امده و راه را ادامه دهید تا به انتهای مسیر برسید و لبه دیوار را گرفته و در جلو میتوانید از جایگاه اب بخورید در صورت کم شدن خون به جلو رفته دمویی به بینید از پله ها پایین امده به جلو رفته و با کمک r1 روی دیوار دویده و میله ها را گرفته تا انتهای مسیر رفته و بازی را ذخیره کنید با کمک دایره پایین امده به سمت راست بروید ، باید خود را به پایین برسانیددر انتها یک اهرم وجود دارد ان را کشیده و دمویی به بینید از نردبان استفاده کنیدو و به سمت دربی که باز شد بروید و در جلو اهرم بعدی را بکشید دمویی دیگر به بینید ، سوسکها را کشتهو ارتقاع دهنده جادو را گرفته و خود را به اتاقک برسانیدو اهرم بعدی را بکشید دمویی به بینید حال خود را سریع به اخر مسیر رسانیده { در دمو دیدید } و از روی لبه ها با کمک r1 و x به ان سو بروید و داخل اتاقک بعدی شده .

  پنجمین ارتقاع دهنده خون :

  1.jpg2.jpg3.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  بغل شما دیوار را که مشخص است خراب کرده که دو جعبه کنار ان است به سمت جلو رفته در انتها ار اب بنوشید بعد از ان سویچ جلوی خود را زده و از نردبان پایین امده و داخل درب شوید .
  از اینجا به بعد کمی بازی سخت میشود معماها و راه هایی که باید بروید کمی گیج کننده هستند که باید هواستان را جمع کنید ، به جلو رفته و داخل دهانه غار مانند شده و دیوار را خراب کنیدبه راه خود ادامه دهید، روی لبه به ان سو بروید و از سمت راست با دایره پایین بیایید به راه خود ادامه دهید و همینطور به پایین رفتن ادامه دهید و درانتها وارد اب شوید روی سنگ کوچک ارتقاع دهنده جادو را گرفته و سوسکها را نابود کنید در سمت چپروی سکو رفته و از روی لبه به ان سو بروید دمویی .


  از روی ستونها و پلها و روی دیوارها با r1 رد شده و خفاشها را کشته و در انتها به پایین امده و به سمت دهانه رفته و با شمشیر راه را باز کنید و در انتها بازی را ذخیره کنید در اینجا از پل ها سریع رد شوید چون خراب خواهند شد در جلو دیوار بعدی را در سمت راست خراب کرده اینجا هم پل های دیگری هست که باید از روی انها بگذرید و درانتها دیوار روبرو را گرفته بالا رفته و خفاشها را نابود کنیدحال لبه دیوار را گرفته به جلو رفته در اینجا و در جلو تیرکهای سنکی را باید بگیرید و به ان طرف مسیر برویداین تیرکها یا ستونها خراب میشوند در انتها بازی را ذخیره کنید ، لبه بعدی دیوار را گرفته و به جلو رفته ستون ها را گرفته و به ان سوی مسیر بروید و ارتقاع دهنده جادو را گرفته به جلو رفته دمویی به بینید باید خود را به پایین برسانید به دهانه غار که نشان داده شده بعد از این که از روی پل ها و راه ها رد شدید و خفاشها را کشتید و وارد دهانه غار شدید ورودی ان را شکسته و داخل شوید به جلو رفته دمویی به بینید اینجا کمی گیج کننده است. عکس
  اول به سمت چپ رفته و روی سکو رفته وبا r1 به سمت بالارفته و طنابی که می بینید را بگیرید در اینجا با کمک r1 وقتی روی طنابها هستید + جهت دسته به جلو عقب تاب خورده و میتوانید پرش بلندی داشته باشید.
  به جایگاه ذخیره بازی وارد شوید بازی را ذخیره کنید ، سمت راست لبه دیوار را گرفته بالابروید و به جلو رفته و پایین بیاید و روی لبه بعدی قرار بگیرید و به جلو بروید پرش کنید و راه را ادامه دهید شما باید خود را به سکوی کوچکی که در جلو می بینید برسانید در جلو خفاشها به شما حمله میکنند انها را کشته و به راه خود ادامه دهید وقتی به سکوی کوچک رسیدید به بالای ان بروید و راه را تا وسط ادامه دهید و طناب را بگیرید و به سوی روبرو روی سکوی جلویی پریده و به سمت چپ رفته وبالابروید و لبه بالارابگیریدحال طناب بعدی را گرفته و درگرطنابها را با تاب خوردن و پریدن گرفته تا به راهرویی که می بینید پریده مواظب تله ها باشید از روی چاله به جلو بپرید و ارتقاع دهنده را بگیریدو روبروی همانجا که ایستاده اید بالای دیوار رفته با r1 و لبه بالایی را گرفته و به سمت چپ رفتهمواظب تله ها باشید در وسط اهرم است ان را کشیده و خفاشها را نابود کنید حال داخل محفظه ای که درش باز شد شده ارام با کمک دایره تک تک پایین بیایید و تله ها را رد کنید وقتی پایین امدید به جلو رفته و جعبه را به جلو هل داده پایین امده و خفاشها را نابود کرد بغل خود ارتقاع دهنه را می بینید جعبه را به ان سو هل دهید و بالارفته و ارتقاع دهند را گرفته از سمت چپ لبه دیوار بالایی را گرفته به ان سو بپرید وبه سمت سکویی که بغل شماست رفته طنابها را گرفته و با پرش طنابهای دیگر را گرفته تا به انتهای مسیر بروید در جلوی خود اخرین طناب بالای ان سفید است که مشخص میکنه راه اصلی بالای همین طناب است .

  ششمین ارتقاع دهنده خون :

  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  اخرین طناب را که گرفتید روبروی خود یک دانال خواهید دید به سمت ان بپرید و از روبرو با کمک r1 بالارفته و میله را گرفته حال با پرش میله های دیگر را رگفته و خود را به اخر مسیر برسانید و لبه دیوار را بگیریدو بالا بروید و در جلو دیوار را خراب کرده داخل شوید در انتهای مسیر از اب بنوشید ، بعد از ان از سکوی جلوی خود پایین امده ارتقاع دهنده جادو را بگیرید و از روی چاله پریده و به سوی جلو حرکت کنید و طناب را گرفته و بالابروید دمویی کوتاه به بینید حال در اینجا اهریمنان یا دشمنان را نابود کنید و در جلو دروسط میدان کوچک اب هست در اینجا بازی را ذخیره کردهو به جلو بروید در اینجا یک طناب با دو سویچ روی دیوار یکی روبرو و دیگری سمت چپ و دربی که باید باز شود در سمت راست است .
  اول طناب را گرفته و باید با پرش و زدن کلید روبرو و بعد زدن کلید سمت چپ در را باز کنید و داخل درب شوید.
  دمویی دیده و ارتقاع دهنده را گرفته روبروی خود اهرم را بکشید دمویی به بینید سویچ جلو را هم زده باید خود را به سمت ستونی که می بیند برسانید و بعد از ان باید تله ها را رد کنید و در انتها وارد درب شوید .

  نکته مهم : در بعضی از جاها فقط با زدن x خالی و جهت به جلو غلت خورده و از زیر دربها یا بیشتر تله ها میتوانید به صورت غلتیدن رد شوید .

  بعد از اینکه از درب رد شدید باید خود را به پیش دختر برسانید اول اهریمنان یا دشمنان د راینجا را کشته و بعد بازی را ذخیره کنید اینجا کمی گیج کننده است ولی با کمی هواس جمع کردن میشود این مرحله را رد کرد .
  از جایی که بازی را ذخیره کردید سمت راست پشت پرده راه شماست و دیوار سمت چپ را خراب کنید و دیوار روبرویی را شکسته و در سمت چپ پشت پرده اهرم را بکشید دمویی دیده حال ببه سمت محل ذخیره بازی برگشته سمت چپ پشت پرده رفته و با r1 دیوار را رد کرده و ارتقاع دهنده را گرفته و به راه خود ادامه دهید و دیوارهای بعدی را شکسته و در جلو میتوانید پیش دختر بروید و گاردها را بکشیدیا هر اسمی که شما روی انها میگذارید .
  در انتها بازی را ذخیره کرده دمویی زیبا به بینید در جلوی خود مجسمه را به کنماری هل دهید تا دختر درب را برایتان باز کند داخل شوید اهرم را بچرخانید وارد درب بعدی شده تا به اینه های نورانی برسید { سالن بزرگ } در اینجا مواظب دختر باشید و تمام اهریمنها را نابود کنید و بازی را ذخیره کنید .  در اینجا باید چند کار انجام تا تا بتونید شمشیر جدید بگیرید ، اول به سمت درب ورودی امده اینه را بچرخانید تا نور ان به داخل سالن بتابد { روبرو } حال بغل شما دیوار سمت چپ را شکسته روی زمین بغل هر اینه شما سایه کوچک می بینید اینه ها را روی ان سایه ها بیاورید تمام اینه ها را در جای خود قرار دهید .

  در جلو در انتهای سالن هم همینطور اینه ها را در جای خود قرار دهید تا نور به سکوی وسط روی نشانی که روی دیوار است بافتد تا دمویی به بینید ، حال از روی سکو بالا رفته از سمت چپ روی سکوی بعدی بپرید و در جلو روی سکوی بعدی حال به سمت چپ روی دیوار دویده با r1 و بعد از روی لبه دیوار روی میله جلوی خود پریده و روی ستون بعدی بپرید و جچلو بروید دمویی دیده سویچ جلوی خود را زده و با ضربدر بالا بروید و در بالا به سمت جلو با r1 به روی ستون بعدی و در انتها نردبان را گرفته بالا بروید در اینجا ارتقاع دهنده است .
  نکته مهم : ارتقاع دهنده را نگیرید اگر احتیاج ندارید به ان دست نزنید چون ممکن است بعدا به ان نیاز پیدا کنید .
  از روی دیوار بالارفته و سکوی چوبی را گرفته و به جلو بروید و روی سکوی بعدی پریده و پایین بیایید و خفاشها را نابود کنید .

  7 هفدمین ارتقاع دهنده خون :

  1.jpg2.jpg3.jpg3.jpg4.jpg5.jpg


  اینجا را به خاطر داشته باشید به روبرو رفته و تله ها را رد کنید و روبرو دیوار را شکسته درانتها از اب بنوشید ، حال تله ها را رد کرده و به سمت راست رفته و باید از شکستکی وسط پریده و در جلو شما اهرم را گرفته به سمت چپ بچرخانید تا نور روی دیوار روبرو بافتد که در انجا دو اینه دیگر وجود دارد { دقت کنید } بعد از ان از روی سکوی بغل به سمت جلو حرکت کرده و خود را به سمت روبرو برسانید و روبروی شما 2 عدد میله است اولی را گرفته و با پرش دومی را گرفته و بالای ستون بعدی رفته به راه خود ادامه دهید و در اخر پایین امده و خفاشها را کشته و این اینه را به جای خود گذاشته و بعدی را نیز همینطور دمویی به بینید ، بغل اینه اول رفته و از روی شکاف با r1 به سوی جلو رفته و لبه دیوار را گرفته و با دایره پایین امده و ستونهای بعدی را رد کنید و در نهایت بغل اینه پایین امده و اینه را درست کنید دمویی به بینید راهی باز شد ستونها را رد کرده و روی اخرین ستون به روی جلو رفته و در انتهای ستون طناب را بگیرید و با پرش طناب بعد راو به روی لبه جلویی پریده و ارام خود را به نردبان برسانید و بالا رفته و دیوارها را تا انتهای مسیر خراب کرده حال اهرم را بکشید دمویی دیده اینه را بیرون کشیده در جای خود بگذارید حال از پلی که درست شده به ان سو رفته اینه اول را به کناری هل دهید و به جلو رفته اینه انتهایی را به سمت نور بکشید اگر درست عمل کرده باشید دمویی از باز شدن درب به شما نشان داده میشود .
  باز مثل قبل از شکاف جلویی استفاده کنید و به بغل اینه بروید و به جلو حرکت کنید و مله پرچم را گرفته و به روی لبه دیوار رفته و به سمت درب حرکت کنید بالای درب که رسیدید از ستون بغل درب سمت چپ استفاده پایین امده و وارد درب شده و شمشیر را بگیرید و در جلو هم اهرم را کشیده دمویی به بینید ، سریع به سمت درب رفته داخل شویدبه جلو حرکت کنید دمویی دیده اهریمنان را نابود و بازی را ذخیره کنید و روی سکوی وسط ایستاده دمویی به بینید حال به ان سو پریده و ارتقاع دهنده را گرفته وو از سمت راست میله پرچم ها را گرفته و به سمت بالا بروید  در اینجا اول وضعیت میله ها را برسی کنید در 3 طرف سویچ وجود دارد که دوتا چرخشی و یکی کشیدنی هستند .
  اهرم اول را یک بار به چرخانید تا بتوانید به ان سوی مسیر بروید اهرم بعدی را نیز چزخانده تا میله ها به روبروی هم افتاده بتوانید به سمت چپ رفته و اهرم بعدی را بکسید دمویی دیده حال به سمت روبرو از میله ها پریده و به ان سوی میله رفته و سویچ را زده و سریع به سمت چپ رفته در انتها روی سکو پریده به اهرم دست نزنید فقط از روی میله ها به سمتی که باید بروید رفته و روی ستون بعدی پریده و اهرم را کشیده دمویی به بینید ، حال از سوراخ جلوی خود میله ها را گرفته و با کمک پرش و جهت پایین امده و در نهایت پیش دختر رفته و وارد درب شوید . به جلو رفته دمویی دیده دختر درب را باز میکند در اینجا میتوانید اب بنوشید { در صورت کم شدن خون } از تله ها گذشته و وارد درب شوید به جلو بروید دمویی دیده از سمت چپ از دیواربه ان سو رفته و سریع روی سویچ بپرید وارد درب بعدی شده و مواظب تله ها باشید درجلو سویچ بعدی را فعال کنید دمویی دیده تله ها را رد کرده و وارد درب شوید به جلو رفته دمویی دیگر به بینید اهریمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید و در گوشه نردبانی است از ان بالا رفته روی سکو پریده به جلو رفته و پرندگان را کشته و به انتهای رفته و طناب را بگیرید و به روی سکو پریده و در جلو میله را بگیرید و روی سکوی بعدی پریده روی دیوار دویده سکوی بعدی را بگیرید برگشته و سکوی های بعدی را گرفته به انتهای مسیر رفته پرندگاه را کشته و باز از سمت چپ به جلو تیرک و طناب را رد کرده و بعد از ان به سمت راست روی دیوار دویده و در انتهای مسیر پاین امده پشت شما داخل اتاقک اهرم را بچرخانید دمویی به بینید حال به سمت جلو رفته از گوشه با دایره لبه دیوار را بگیرید به ان طرف بروید و به جلو رفته و از درب رد شوید از تله ها رد شوید و در پایین سوسکها را کشته و ارتقاع دهنده را بگیریدو از درب خارج شوید له جلو رفته و از پله ها بالابروید و از چاله ها پریده و سوسکها را بکشیددر جلو شما دمویی دیده از روی سنگهای شکسته جلوی خود پایین امده پشت سر شما ارتقاع دهنده را گرفته و به راه خود ادامه دهید اهریمنان را در جلو کشته ودوباره بالا امده بازی را ذخیره کنید از بریدگی پایین امده در انتهای مسیر هم یک ارتقاع دهنده دیگر وجود دارد به سمت درب برویدو میله ها را گرفته به ان سوی مسیر رفته به سمت جلو بروید دمویی دیده ، باید خود را به پایین برسانید از نردبان استفاده کنید روی دیوار هم دویدهو سویچ را بزنیدو به راه خود همینطور ادامه دهید تا به آسانسور اولی برسید ، این مسیرراه هم ادامه تا به ّانتهای مسیر روی زمین امده و اهریمنان را بکشید و بازی را ذخیره کرده در اینجا جعبه ای می بینید ان را به ان سوی مسیر برده و روی سویچ قرار دهید تا درب باز شود { سویچ پشت جعبه ها است } و بغل ان هم یک ارتقاع دهنده و جایگاه اب در اینجاست .
  از درب که خارج میشوید در سمت چپ مواظب تله ها باشیدبا کمک r1 سویچ را زده و وارد درب شوید به جلو رفته در سمت چپ ارتقاع دهنده را گرفته و در اینجا دو اهرم وجود دادرد چپ و راست هردو را کشیده و حال دوسکو بغل هم میچسبند با تکنیک r1 بالا رفته و x بالابروید در انتها روی سکوی چوبی پریده دمویی دیده خفاشها را کشته و به سمت جلو رفته و روی سکوی جلوی خود پریده و در اینجا دو سویچ هست که باید هردو را بزنید و به روی سکوی جلو پریده به بالای مسیر رفته و میله ها را بگیرید و روی سکوی بعدی پریده به جلو رفته از میله بعدی هم گذشته و ارتقاع دهنده را بگیرید حال سویچها را تک تک زده و از روی سکوهای اهنی سریع بالا برویدو در انتها سکوی چوبی را گرفتهو به روی نردبان جلوی خود پریده سریع بالابروید این نردبانها می افتندو در جلو میله ها را گرفته و همینطور تا بالای مسیر رفته و به جلو بروید باید موجودات اهریمنی را کشته و بازی را ذخیره کنید دموی زیبا به بینید و بعد از ان از روی پله ها بالارفته و در اینجا اب هست روی سویچ ایستاده دمویی دیده { اگر روبروی جایگاه اب باشید } میشود سمت چپ با r1 روی سکو رفته و بعد از ان روی سکوی بعدی رفته و سویچ را زده دمویی دیگر دیده { اگر روبروی جایگاه اب باشید } میشود سمت راست با r1 بالای سکو رفته و به روی سکوی بعدی بروید و جعبه را به پایین هل دهید حال جعبه را به سمت سویچی که در وسط محوطه روی دیوار است برده { جایی که دختر ایستاده بود و در حال جنگ با اهریمنان بود } بغل ان با r1 سویچ را زده دمویی کوتاه به بینید حال سریع به پیش دختر بروید .
  در اینجا اگر میشود پرندگان را نادیده بگیرید شما رد شوید دختر هم به دنبال شما خواهد امد در جلو ارتقاع دهنده را بگیرید

  8 هشتمین ارتقاع دهنده جان :

  1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

  کمی به جلو رفته سمت راست شما دیوار را خراب کرده وارد شوید و در انتهای مسیر از اب بنوشید ، به جلو رفته دمویی دیده به پیش دختر بروید و آسانسور به طرف بالا در حرکت است در اینجا اگر کمبود خون دارید در دوطرف جایگاه اب هست از دختر محافظت کنید و اهریمنان را نابود کرده در انتها وقتی آسانسور ایستاد بغل دختر با r1 بالارفته و اهرم را بکشید دمویی دیده حال به پیش دختر بروید دمویی دیده بازی را ذخیره کنید به جلو رفته تا به روی سکو برسید و روبروی خود سکوی بعدی را با پرش گرفته و راه را به سمت چپ ادامه دهید تا در انتها روی شعی نورانی در وسط پریده دمویی به بینید بعد از دمو شما پله ها را همینطور پایین بروید در انتها دمویی دیده اینجا گیج کننده و واقعا معمایی است برای بار اول هیچ کس نمیداند باید چکار کند .
  در اینجا تعدادی درب { بجز درب ورودی } وجود دارد که 2 طبقه باید این کار ها را انجام دهید باید از دربها رد شوید تا به طبقه دوم در انتها پیش دختر بروید اگر هرکدام از دربها را اشتباه وارد شوید به سرجای خود برمیگردید .

  معما این گونه است : این رو من در بازی خودم پیدا کردم در صورتی که کتابچه نبود
  درب ورودی را حساب نکنید : دربهای بعدی را بشمارید


  از درب 4 داخل میشوید
  از درب 6 بیرون می ایید
  از درب 1 داخل شوید
  از درب 3 بیرون می ایید
  از درب 5 داخل شوید
  از درب 2 بیرون می ایید
  از اخرین درب داخل شوید در طبقه دوم هستید
  در اینجا هم همینطور از درب شماره 6 داخل شوید
  از درب 3 بیرون می ایید
  از درب 1 داخل شده
  از درب اخر خارج می شوید
  از درب 5 داخل شده دمویی زیبا به بینید .
  بعد از دمو شما هیچ شمشیری ندارید حتی خنجر زمان هردو را دختر مهاراجه برده است شما نیاز به شمشیر دارید اهریمنان را دست به شر کنید به جلو رفته و در انتها دمویی به بینید حال باید در اینجا اینه ها را طوری قرار دهید که نور روی سکو روی نشان بافتد و شمشیر را برداشته درب بغل را شکسنته به جلو بروید دمویی دیده حال میله ها را گرفته به بالا بروید  مهم : شما شمشیر زمان ندارید اگر بسوزید { پایین افتادن } { gameover } شدن، باید بازی را از اول شروع کنید { ازجایی که بیدار شدید } بازی را همیشه ذخیره کنید این شمشیر که در دست شماست اخرین شمشیر و قویترین شمشیرهاست و با یک ضربه اهریمنان را نابود میکند در بالا هم اهریمنان را کشته و بازی را ذخیره کنید از لبه دیوار بالا بروید و در جلو میتوانید اب بخورد ستون را گرفته بالارفته و روی ستون بعدی بپریدو همینطور سکوی بعدی و میله بعدی به ابتدای میله بیایید سمت چپ چون باید درست روی میله یا سکوی بعدی فرود ایید اگر اشتباه کنید سقوط خواهید کرد و بازی از اول ، با تاب دادن روی سکوی بعدی پریده خفاشها را کشته و به جلو به روبرو بروید { انتها } حال جهت را تنظیم به سوی ستون جلو یا عقب فرقی ندارد پریده و ستون را گرفته پایین ایید به راه خود ادامه با کمک r1 روی دیوار دویده و با کمک ضربدر بالا بروید به سمت پل دویده دمویی دیده سریع از پل رد شوید این پل خراب میشود اهریمنان را کشته بازی را ذخیره کنید اینجا کمی سخت است باید به بلندترین نقطه خود را برسانید که با وجود نداشتن خنجر زمان ... میدونید کی چی میگم

  105.jpg106.jpg107.jpg110.jpg108.jpg109.jpg

  روبروی خود با کمک r1 بالارفته و با پرش میله را گرفته و تیرک بعدی و میله بعدی راو روی تیرک چوبی پریده و بالا بروید و در انتها روی تیرکی که می بینید پریدهو از کنار باید ستون اولی را بگیرید و بعد ستون دومی و از ستون دومی بالا بروید و باید با کمک ضربدر بالابروید و لبه دیوار بالا را بگیرید بالا رفته به سمت جلو بروید سمت راست به روی لبه دیوار رفته روی سکو پریده و خفاشها را کشته داخل شیار دیوار شده و با کمک ضربدر r1 بالا بروید و لبه دیوار را بگیرید به راه خود ادامه دهید و خفاشها را کشتهو روی سکوی بعدی پریده و به راه خود ادامه دهید و در انتهای مسیر پایین امده میله را گرفته وو در انتها با تاب خوردن تیرک بالا را بگیرید به سمت راست رفته خفاشها را بکشید و به جلو بروید از روی تیرکها پریده و به راه خود ادامه دهید در جلو باز مثل قبل با کم ضربدر بالابروید و لبه دیوارهارا گرفته بالابروید و به سمت روبرو پریده همینطور لبه هارا رد کنید تا به روی تیرک بعدی پریده و به جلو رفته و میله ها را گرفته و با تاب خوردن خود را به ان طرف میله ها برسانید و روی شکاف پریده حال ارام به ان سوی شکاف رفته و با ضربدر پایین بیاییدو وارد درب شده سویچ را زده دمویی دیده حال از سمت چپ روی دیوار دویده و به ان طرف برسید نردبان را گرفته بالابروید و خفاشها را بکشید و همینطور بالابرویدو در انتها اهریمنان را کشته و در سمت راست جایگاه اب هست و در سمت چپ بعد از دیوار کوتاه میتوانید بازی را ذخیره کنید . از ذیوار کوتاه که به این ور امدید بالا رفته وستون را بالارفته و میله بعدی را گرفته و به ان طرف رفته روی میله اخر ارام به سمت راست حرکت کرده خود را به شکستگی روی دیوار برسانید انتهای مسیر روی میله ایستاده تاب خورده شکستگی روبروی خود را بگیرید و به سمت راست رفته و سکوی پشت سر خود را رگفته به راه خود ادامه دهید روی سکوی بعدی رفته و با r1 سکوها را رد کنید ودر انتهای مسیر از روی تیرک به ان سو رفته که دیوار شکسته شده داخل شیار شوید و و با زدن ضربدر بالابروید و در انتها به جلو رفته و با r1 به ان سو برویدو مسیر را ادامه دهید و خفاشها را بکشید و همینطور راه را ادامه دهید و در انتها روی دیوار دویده و ستونی که می بینید را گرفته به بالابروید ستون بعدی را گرفته بالابروید و میله روبرو را گرفته و به سمت راست رفته روی دیوار راه رفته و نردبان را گرفته بالابرویدو روی ستون اخر را گرفته بالا رفته و به روی سکوی بعد پریده دمویی دیده اهرمنان را نابود کنید و بازی را ذخیره کرده دمویی دیده .

  111.jpg112.jpg113.jpg
  غول اخر وزیر :
  شما باید با وزیر مبارزه کنید ، وزیر اصلی بغل درب است که نمیتوانید به او ضربه بزنید چون حاله ای دور وزیر است او کپی از خود به سمت شما می فرستد شما باید 3 بار کپی وزیر را از بین ببرید تا حاله دور وزیر اصلی از بین بروید و در انتها به خود وزیر اصلی ضربه بزنید تا دمویی به بینید بعد از دمو هم باید به وزیر ضربه بزنید تا دموی انتهای بازی را تماشا کنید .

  مهم : کشتن وزیر راحت است موقعی که از خود کپی میفرستد فقط با ضربدر به پشت او رفته و با مربع به او ضربه بزنید این کار را همین طور ادامه تا کپی های وزیر را بکشید ، مثل کشتن سربازان یا گاردهای قرمز .


  پایان

  تمامی عکسها کامل آپلود شده + عکسهای دیگر همین بازی pic.zip &&& pic 1.zip

  آهنگ اخر بازی پرنس پرشیا 1 prance.zip

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •