Results 1 to 2 of 2

Thread: راهیابی وراهنمای کامل بازی parasite eve 2 ps1

 1. #1

  Play Station 1 راهیابی وراهنمای کامل بازی parasite eve 2 ps1

  این هم راهنمای کامل بازی parasite eve 2 برای کنسول PS1 { پلی استیشن 1 }


  ps1.jpgevil 3.jpgpsone.jpg


  راهنمای کامل بازی بخش پیشگفتار :

  این بازی بعد از دینو کراسیس 2 یکی از بازیهای خوب و جذاب و گرافیک بالا بود ، یک بازی معمایی اکشن و نزدیک به بازیهای اویلی است .

  داستان بازی

  در این شهر و شهر های اطراف موجودات عجیب و غریبی پیدا شده که سعی دارند نسل بشریت را نابود کنند و در این میان مردم { پلیسها و کارگاها } و همچنین دختری که با نام { EVE } که به او ماموریت میدهند که به این وضع رسیدگی کند او هم با همکاری پلیس سعی دارد که سر دسته { رئیس } یا به قول خودمونی غول اخر کی هست را پیدا کرده و بکشد و به این جریانات پایان دهد .
  این بازی کمی سخت بوده و معمایی و همچنین گرافیک خوبی روی دمو ها دارد { فیلم } فقط تنها بدی ان این است که مردم با همدیگه حرف نمیزنند یعنی کسانی که با هم حرف میزنند به صورت نوشتاری در پایین صفحه نمایان میشود . فقط در بعضی جاها فقط یک کلمه یا کمتر کسانی صحبت میکنند که ان هم ناچیز است .


  parasite_eve --2.jpg

  راهنمایی ها :
  اول انکه باید بدانید این بازی شبیه بعضی اویل ها می باشد که وقتی می میرید بازی را باید از اول یا لود شروع کنید .
  سعی کنید همیشه مهمات یا خون کافی داشته باشید برای مواجه شدن با غولها .
  هر غولی نقطه ضعفی دارد که با ضربه زدن به ان نقطه ضعف ها سریع غولها را بکشید .
  کوله پشتی اولیه شما که میتوانید تا 10عدد این کوله را زیاد کنید و وسایل بیشتری را حمل کنید ، در لیست ایتم شما هم تا 15 عدد لوازم میتوانید وسایل بریزید منتها موقعی که به هدفی رسیدید مثل { غولها یا موجودات } نمیتوانید از لیست اصلی که با زدن استارت میآید انها را استفاده کنید فقط در همین کوله که در پایین صفحه نشان میدهد میتوانید از همین ایتمها استفاده کنید تا وقتی که این موجودات بمیرند در ان موقع است که میتوانید از لیست اصلی استفاده کنید .
  در هر دفه که تعدادی موجود میکشید به شما صفحه ای نشان میدهد در بعضی از مواقع به شما ایتمهایی میدهد روی ALL بزنید و انها را دریافت کنید یا با تک تک انتخاب کردن ایتمها انهایی که میخواهید را دریافت و ما بقی را دور انداخته .
  توجه کنید لوازمی که دور انداخته شده رابه هیچ عنوان نمیتوانید انها را بازیافت کنید .
  در کل بازی جعبه هایی وجود دارد که در نقشه با نام { b } نشان داده میشود میتوانید در این جعبه ها ایتمهای اضافی را بریزید و در موقع لزوم از انها استفاده کنید .
  در جایگاه هایی که مقدور شده میتوانید لوازم خود را اعم از { مهمات ، تفنگ ، لباس } و دیگر چیزها را تهیه کنید یا بخرید .
  لوازمی که میگیرید را نمیتوانید بفروشید یا باید ان را تا انتها استفاده کنید یا جایگزین کنید .
  سعی کنید با بیشترین صدماتی که به حیوانات یا غولها وارد میکنید پول بیشترین بگیرید تا بتوانید وسایل مورد نیاز را دریافت یا خریداری کنید .
  در این بازی ذخیره فقط از طریق تلفن می باشد ، سعی کنید بازی را همیشه ذخیره کنید .
  اگر در بعضی جاها حیواناتی را دیدید تا زمانی که انها شما را نبینند یا احساس نکردند و شما نیز دایره را نزده باشید میتوانید بدون این که درگیر شوید به راه خود ادامه دهید و از ان منطقه دور شوید .
  اگر شما با دشمنی روبرو شدید اعم از حیوانات { بجز بعضی غولها که باید حتما انها را بکشید } اگر فرار کنید و وارد درب بعدی شوید یا منطقه را ترک کنید امتیاز شما + پولتان تا 10درصد پایین می اید ، با این وجود نمیتوانید پول جمع کنید تا بتوانید اسلحه خریداری کنید یا مهمات خود را افزایش دهید .
  در اول بازی و در بعضی جاها شما صندوقهایی کوچک را می بینید که درون انها مهمات میباشد در هر دفه یک چیز است ممکن است در مرحله اول شما خشاب مثلا تفنگ مگنوم بگیرید ولی در وسط بازی شما از داخل صندوق بعدی خشاب وینچستر بگیرید .
  اگر مهمات شما پر باشد از داخل این صندوق ها نمیتوانید خشاب بگیرید .
  راهنمایی و راه های دیگری در این بازی هست که خودتون با بازی کردن متوجه انها خواهید شد و تجربه شما را زیادتر میکنید تا بتوانید این بازی را تا انتها بروید .

  یاد اوری : سعی کنید گزینه ها یا کارها را به دقت و پشت سرهم انجام دهید اگر کاری را انجام نداده باشید یا جلوتر انجام شده یا یادتان رفته انجام دهید در بازی در مراحل بالاتر گیر کرده نمیتوانید بازی را ادامه دهید .

  عملکرد دکمه های { دسته در بازی }

  مثلث: ایتم کناری سمت راست را + جهت دسته میتوانید ایتم ها را انتخاب کنید { دربازی }
  دایره : بیرون امدن از حالت منو
  مربع : هدف گیری { خودکار هدفها را دنبال میکند }
  ضربدر : گرفتن اشیاه یا تفنگ یا وسایل و باز کردن درب
  دکمه start : دیدن ایتم های شخصی و رد کردن فیلم
  دکمه select : دیدن نقشه راه
  R1 : شلیک کردن و تعویض خشاب

  کنترل در بازی :

  جهت ها : { جهت دسته}

  بالا : حرکت بازیکن به سمت جلو { حرکت ارام بازیکن }
  پایین: حرکت بازیکن به سمت عقب { حرکت ارام بازیکن }
  راست : حرکت بازیکن به سمت راست { حرکت ارام بازیکن }
  چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ { حرکت ارام بازیکن }

  جهت ها : {شوک ها }
  شوک سمت چپ به سمت بالا : حرکت بازیکن به سمت جلو { دویدن بازیکن }
  شوک سمت چپ به سمت پایین : حرکت بازیکن به سمت عقب { دویدن بازیکن }
  شوک سمت چپ به سمت راست : حرکت بازیکن به سمت راست { دویدن بازیکن }
  شوک سمت چپ به سمت چپ : حرکت بازیکن به سمت چپ { دویدن بازیکن }

  شوک سمت راست : _____________


  parasite eve_2.jpg

  راهنمای بازی :
  بعد از اینکه 3 گزینه اول امد شما روی NEW GAME ضربدر را زده و بازی را شروع میکنید ، شما در اتاق تمرین هستید و در حال تمرین تیراندازی به حدف ها شما در اینجا اشتباهی میکنید که آلارم به صدا در می آید و همکارتان از شما میپرسد که ایا خوب هستید یانه و میخواهید ادامه دهید یانه .
  که شما روی گزینه دوم کلیک کرده و از این مرحله بیرون امده به سمت درب رفته بیرون رفته به سمت جلو بروید دمویی به بینید و یعد از دمو از درب خارج شوید در جلو شما درب دیگری میبینید که در اینجا میتوانید اسلحه و یا ایتمهای دیگری را بخرید { اگر پولش را دارید } اگر میخواهید به مراحل بعدی بروید ، حتما باید داخل این درب شوید وگرنه نمیتوانید از این مرحله جلوتر بروید، از درب بیرون امده به جلو رفته در سمت راست بغل ماشین روی جعبه های کمکهای اولیه کلیک کنید و ایتم را بردارید و در جلوتر میتوانید با تلفن بازی را ذخیره کنید به سمت همکارتان رفته باید طوری باستید و کلیک کنید که به شما سه گزینه بدهد { انتخاب } که روی گزینه دوم کلیک کرده تا دمویی به بینید .
  بعد از دمو به سمت جلو حرکت کنید و دمویی دیگر به بینید باز به سمت بالاتر حرکت کرده دمویی دیگر به بینید و باز به انتهای مسیر رفته و با افسر پلیس حرف بزنید { دمو } حال از آسانسور بیرون امده به سمت چپ رفته از درب خارج شوید دمویی دیده به سمت جلو رفته و به سمت تلفن بروید دمویی دیده به تلفن جواب دهید و بازی را ذخیره کنید ،بغل تلفن دربی وجود دارد داخل شده به جلو رفته دمویی دیده کلید را دریافت کنید این کلید مال طبقه پایین است ،در اینجا تعدادی زیادی جسد پلیس افتاده میتوانید محوطه را چک کنید و ایتمها را جمع آوری کنید ولی از پله ها پایین نروید بغل درب ورود جسد پلیس را برسی کنید و ایتم را بردارید ،{ پله دوم سمت راست} بغل مجسمه یک جعبه است و روی نرده هم یک جسد هردو را برسی و ایتمها و خشاب را برداشته از سمت چپ به پایین پله ها رفته و به جلو بروید دمویی دیده حیوان را کشته و دمویی به بینید بعد از دمو به سمت چپ به سمت درب رفته با کلیدی که دارید درب را باز کنید داخل شده به جلو رفته دمویی دیده موجود را کشته و روی جسد ان کلیک کنید و ایتم را برداشته دمویی به بینید بعد از دمو شما بیرون هستید باید به سمت عقب به بالای پلیکان رفته و تلفن کنید و دوباره به همین جا برگردید . دمویی دیده دو موجود را کشته و به سمت تلفن بروید و تلفن کنید و بازی را ذخیره کرده دوباره برگردید و این بار تعدادی دیگر از این حیوانات در اینجا دور جسد مرد جمع شده اند اگر از کنار سمت چپ به سمت درب بروید نمیخواهد با اینها درگیر شوید و راحت بدون اینکه شما را به بینند وارد درب شوید ولی اگر احتیاج به پول دارید میتوانید انها را کشته و داخل درب شده به جلو رفته روی میزی که دخترک نشسته بود کلیک کنید و فایل را برداشته و به سمت جلو وارد درب نیمه باز شده و موجودات در این راهرو را کشته و بغل شما سمت راست روی دیوار جعبه ای زرد رنگ را چک کنید و کلید آبی را بردارید در جلو دو درب وجود دارد ابتدا درب سمت چپ را باز کرده داخل شوید در جلو روی دستگاه بغل سمت راست کلیک کرده و روی قفل سمت چپ { A } کلیک کنید و ایتم را انتخاب و کلید آبی را انتخاب کنید دمویی به بینید .

  1.jpg

  راهنمایی در جلو شما یک آبشار می بینید یا یک فواره کوچک داخل این فواره که آب نمیگذارد شما چیزی به بینید یک تفنگ بازوکا وجود دارد و کلید ان را باید در جلوتر بگردید و روی جعبه کلید که کلید ابی را استفاده کردید کلید بعدی را روی قفل { B } استفاده کرده میتوانید فواره را از کار انداخته و تفنگ را بردارید .  2.jpg


  حال روبرو روی دستگاه کلیک کرده و در بالا سمت چپ روی { + } میتوانید کلیک کنید تا صفحه روشن شود حال دکمه های پایین را از دومی به بعد زده تا چند صحنه به بینید، با دگمه دایره از حالت منو خارج شده و از درب خارج شوید و وارد درب بعدی شده از سمت راست ، میتوانید فواره را به بینید به جلو رفته وارد درب شوید اگر از سمت روبرو به سمت درب بروید { درب دیگر } شما داخل باغ خواهید رفت جایی که در دوربین دیدید ، در این باغ چیزی جز کرمها و حیوانات نیست ،، از سمت چپ اگر بروید داخل درب شده در جلو موجود را کشته این پله ها ی کنار شما را به سمت مجسمه و سالن بزرگ می برد که تلفن در اینجاست ، در جلو ی درب روی جسد کلیک کنید و ایتم را برداشته و از درب رد شوید از پله ها بالا رفته و در جلو دو موجود را کشته روی جنازه روی نیمکت کلیک کنید و لباس را بگیرید و با لباس خود تعویض کنید اینطوری جای بیشتری نصیب شما میشود حال ایتمها را درست چیده و انهایی که استفاده میشوند را داخل ان اورده با خیال راحت به سمت جلو بروید از پله برقی بعدی پایین رفته در جلو دو موجود دست دراز را نابود کنید کمی به جلو بروید دمویی کوتاه به بینید ، به سمت جلو بروید در انتها بغل دیوار یک جسد پلیس می بینید روی ان کلیک کرده و تفنگ او را بگیرید و بارگذاری کرده داخل درب دودهنه سمت راست شوید دمویی دیده حال کلید را گرفته این همان کلیدی است که باید فواره را از کار انداخته و تفنگ را بردارید . اگر تفنگ را میخواهید به عقب برگشته موجودات را کشته و کلید را در قفل {b } استفاده کنید دمویی دیده سریع به سمت فواره رفته دو موجود دست دراز را کشته و تفنگ بازوکا را برداشته به راه خود ادامه دهید .
  از درب خارج شوید و درب روبرو را باز کرده داخل شوید و روی پنل کلیک کرده رمز پنل این گونه است {561} دمویی از بالا امدن پل روی پل 3 عدد ماهی هستند میتوانید با لگد یا له کردن انها را بکشید و به انها تیر نزنید به ان طرف پل رفته و به سمت درب بروید روی درب کلیک کنید دمویی به بینید وارد درب شده و سمت چپ شما حیوان را کشته و در جلو شما روی دیوار بمبهایی می بینید از پله ها بالا رفته با تلفن بازی را ذخیره کنید .


  4.jpg


  غول 9.NO

  به راه خود داخل راهرو ادامه دهید و در جلو شما تا انتهای مسیر 3 جعبه مولد برق می بینید که با اینها میتوانید به غول ضربه بزنید ، راه را تا نصفه رفته برگردید به اول تا غول 9.NO را به بینید حال باید با تیر و ایتم سمت چپی که با مثلث ان را می اورید و با جعبه برق ها غول را شکست دهید { با هرچی که میتوانید به غول ضربه بزنید } و به انتهای مسیر رفته و سوار آسانسور شده و به بالا بروید دمویی دیگر به بینید .

  بعد از دمو در اداره پلیس هستید و به سوالات جواب میدهید و بعد از دیدن چند دمو یک چهار گزینه برای شما رو نمایی میشود که هرکدام را تک تک زده { دراصل درحال خواندن اطلاعات هستید } هر 4 گزینه را که خواندید دایره را زده میتوانید با زدن استارت فیلمها را رد کنید .
  حال شما در مرحله اول هستید اول میتوانید با تلفن بازی را ذخیره کنید و بعد مثل قبل میتوانید روی جعبه کمکهای اولیه ایتم را بگیرید و به سمت درب رفته { جاییکه میتوان اسلحه خرید } داخل شده میتوانید ایتم مورد نیاز خود را خریداری کنید و بعد از ان مثل قبل با همکارتان { PIERCE } صحبت کرده و روی گزینه READY کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید دمویی به بینید .


  5.jpg


  بعد از دیدن دمو شما در یک دهکده کوچک هستید میتوانید تا زمانی که ماشین شما توسط حیوانات خراب نشده از داخل صندوق عقب ماشین ایتم ها را بگیرید یا بگذارید { مثل صندوق بازی اویل ها 1 یا 2 یا3 } در بغل ماشین هم جعبه کوچکی است که میتوانید از انجا مهمات بگیرید در صورتی که مهمات شما کم باشد در سمت راست جلو یک درب است و یک تلفن درب فعلا قفل است ولی میتوانید بازی را ذخیره کنید از درب روبروی خود خارج شوید و دمویی به بینید دو حیوان شبیه اسب را کشته و در اینجا شما تعدادی درب میبینید که فقط 3تایه ان باز میشود یک درب روبروی شما بغل یخچال است و دوتایه دیگر در سمت چپ بغل درب نرده ای بزرگ و درب بغل ان است که فعلا نباید به این جاها رفت . اینجا را به خاطر داشته باشید


  5-1.jpg

  اول باید به سمت درب بغل سردخانه یا یخچال رفته درب کوچک را باز وارد شوید و به جلو رفته در انتهای مسیر روی جعبه میتوانید ایتم را بگیرید و به سمت عقب بغل چاه درب را چک و باز کنید داخل شوید در اینجا درب بغل شما { فنس } بغل میز را باید باز کنید که این راه اصلی شماست ، اول به سمت بالا رفته روبروی خود یک صفحه میبینید { پنل کنترل کننده } که خاموش است باید برق ان را راه اندازی کنید به سمت جلو رفته شما روی دیوار روبرو یک سوییچ می بینید به ان که نزدیک میشوید صدایی میشنوید سوییچ را زده برگردید به قسمت عقب روی پنل کنترل کننده حال چراغ ان روشن است روی ان که کلیک کنید شما 3 گزینه دارید { بالا ، گردش به چپ و گردش به راست } که اول بالا را زده و بعد گردش به سمت چپ یا راست که بتوانید به سمت پشت ماشین رفته پنل بعدی را راه اندازی کنید تا درب باز شود حال درب بغل را که باز کردید از همانجا بیرون رفته باید ماشین را به سر جای خودش برگردانید تا بتوانید از سمت درب باز شده داخل درب کر کره ای { گاراژ } شوید داخل گاراژ که شدید به جلو رفته دمویی به بینید به شما کلیدی داده میشود باید مسیر را کامل برگردید به همان قسمت عقب باید به قسمت درب نرده ای بزرگ که گفته شد اینجا را به خاطر داشته باشید برگشته داخل درب شده در جلو حیوانات را کشته و از پله ها بالا بروید و در جلو 3 موجود را کشته درب بغل سبز رنگ را باز کنید داخل شوید .  5-2.jpg
  اینجا اتاق شماست که بعدا در اینجا استراحت میکنید ، در جلو شما کمد کوچکی را میبینید که اگر ان راچک کنید میتوانید ایتم داخل ان گذاشته یا بردارید در جلوتر هم روی میز از تلفن استفاده کنید و بعد از صحبت بازی را ذخیره کنید به سمت روبرو روی تراز رفته و دمویی به بینید شما بغل تراز نردبانی می بینید از نردبان پایین رفته در جلو دمویی دیگر به بینید باید درب را باز کنید و داخل ان شوید ان هم با وجود حیواناتی که در اینجاست یا در حال امدن هستند اول دو حیوان را بکشید و بعد به انتهای مسیر رفته روی پنل کلیک کنید و اهرم را بزنید و دمویی کوتاه به بینید حال باید به سمت دربی که در دمو دیدید رفته و در بین راه حیوانات را کشته تا داخل درب شوید

  توجه : این درب در مدت کمی بسته میشود و شما باید دوباره ان را به وسیله اهرم فعال کنید تا زمانی داخل ان درب نشده باشید شما باید دائم این کار را تکرار کنید سعی کنید سریع عمل کنید .

  بعد از داخل شدن حیواناتی که از زیر فنس به داخل میایند را نابود کنید تا دویی دیده از نردبان بالا بروید و به جلو بروید دمویی دیگر به بینید بعد از دیدن دمو اهرم بغل خود را زده تا درب پایین باز شود از نردبان استفاده کنید بالا رفته روی جسد کلیک کنید و ایتم و کلید را بگیرید و مسیر را تا پاین ادامه دهید به پایین که رسیدید چند حیوان شبیه عقرب از زیر خاک بیرون امده انها را کشته از درب بیرون رفته در جلوتر در طرف سمت راست شما دربی میبینید کلید ان را دارید درب را باز داخل شوید و حیوانات را کشته روبرو شما محطه راچک کنید از داخل کابین سفید رنگ و بشه بغل شما دو ایتم میگیرید که یکی از انها سر نوشابه است از این درب بیرون رفته به سمت درب فنسی که باز کردید رفته داخل نشوید در کنار خود{ بغل خود } در انتهای مسیر دربی دیگری است کوچک وارد ان شوید و به جلو رفته یک حیوان از بالا به پایین می افتد سریع حیوان را کشته اول روی پنل بغل درب کلیک کنید بعد بغل پای خود روی نیمه فنس کوچک کلیک کنید باید این کلید را بگیرید روی کلید کلیک کنید و از گزینه ایتم سر نوابه را انتخاب کنید و به وسیله سر نوشابه ان کلید را به سمت دهنه باز فنس برده { ارام } و کلید را بگیرید و درب بغل خود را باز داخل شوید به سمت درب گاراژ رفته و داخل شوید و حیوانات را کشته و داخل درب بعدی شوید دموی کوتاهی به بینید سگ شما را راهنمایی میکند که به کجا بروید به جلو رفته درب را چک کرده داخل شوید دمویی دیده بعد از دیدن دمو شما با داگلاس که تعمیر کننده اسلحه می باشد اشنا میشوید او ایتم از قبیل { اسلحه و لباس و مهمات } و دیگر وسایل را میفروشد وقتی با او صحبت میکنید دو گزینه به شما نشان داده میشود روی اولی که زده شده SHOW ME YOUR GUNS که میتوانید تمام ایتمها را دیده و یا بخرید و گزینه دومی اطلاعاتی است که از اینجا دریافت میکنید .


  5-3.jpg
  بعد از ان به سراغ تلفن که بغل درب خروج است رفته و با تلفن صحبت کرده و بازی را ذخیره کنید.
  بعد از ان از درب خارج شوید دموی کوتاهی می بینید که سگ داگلاس شما را به جاییکه باید بروید راهنمایی می کند به سمت جلو رفته و بغل درب خروج حیواناتی به شما حمله می کنند انها را از بین برده و کنار درب شما طناب را برداته و از درب خارج شوید و خود را به چاه برسانید در سمت راست چاه ایستاده و استارت بزنید و از ایتم خود طناب را انتخاب کنید و به پایین چاه رفته درب روبروی شما بسته است از پشت سر خود به سمت جلو بروید و خفاشها را نابود کنید و به راه خود ادامه دهید و در انتها از پله ها بالارفته از درب خارج شوید کمی جلو رفته دمویی کوتاه به بینید این حیوان بزرگ را با بهترین تفنگ کشته و به راه خود ادامه دهید در جلو شما در سمت چپ یک درب میبینید که فقط تعدادی خفاش و یک ایتم داخل ان است اتز نردبان روبرو بالا رفته به جلو بروید و دمویی کوتاه به بینید این حیوانات به محض برخورد باشما منفجر شده خونتان را کم میکنند اگر به انها تیر هم بزنید منفجر میشوند سعی کنید از انها فاصله بگیرید تا صدمه ای به شما نرسد درب روبرو شما را به بیرون هدایت میکند میتوانید بازی را به وسیله تلفن که کنار درب است ذخیره کنید . درب دیگر سمت چپ شماست که داخل شده و دو حیوان اسب مانند را کشته شما صدای جیغ می شنوید ، در انتها روی بشکه یک ایتم وجود دارد داخل درب شده به جلو رفته کمدی در اینجا می بینید روی کمد و روی لولای درب کلیک کنید و تمام راه را تا پیش داگلاس برگردید از کوتاه ترین راه این کار را انجام دهید و پیش داگلاس رسیده در راه اگر حیواناتی به شما حمله کردند انها را بکشید ،داخل درب شده و با داگلاس صحبت کرده و نوشته دوم را انتخاب کرده تا او شما را راهنمایی کند که به کجا بروید و چکار بکنید .
  حال شما باید به گاراژ برگردید و ان سوی گاراژ شما یک بشکه و قفسه می بینید قفسه را کشته تا آچار فرانسه را دریافت کنید حالا میدانید به کجا باید بروید باید به سمت کمد رفته روی لولای در کلیک کنید سپس استارت زده و از گزینه یا نوشته دوم key item را انتخاب کرده و روی اچار بروید و کلیک کنید دمویی کوتاه به بینید بعد از دمو به داخل شکاف رفته و به سمت درب باز شده رفته دمویی دیگر به بینید.

  5-4.jpg

  مبارزه با غول NO.9 :
  شکست دادن این غول راحت می باشد فقط از او فاصله بگیرید و به او شلیک کنید و با بهترین تفنگ به او ضربه بزنید و حملات او را جاخالی دهید تا او را شکست دهید و دمویی زیبا به بینید .
  بعد دیدن دموها شما یک همراه دارید او به شما کمک میکند از درب که خارج شدید حیوانات را کشته باید خود را به ماشین خود برسانید ، همان ماشینی که با ان امدید در راه هم حیوانات را نابود کرده وقتی به محل مورد نظر رسیدید دمویی به بینید حال به هر حیوانی که از سمت پشت ماسین به سمت شما می ایند را کشته دمویی کوتاه به بینید از درب پشت سر خود خارج شده باید خود را به پیش داگلاس برسانید { از راه گاراژ } در راه هم موجودات را کشته وقتی پیش داگلاس رسیدید دمویی دیده حال شما وسایل مورد نظر را خریداری کرده و روی گزینه اخر هم کلیک کنید او به شما یک کلید ابی میدهد و بازی را هم ذخیره کنید و راه را برگردید از نقشه استفاده کنید راه را به شما نشان میدهد یک نقطه قرمز رنگ روی نقشه چشمک میزند این همان جایی است که باید بروید در راه هم حیوانات را نابود کرده داخل درب شده و به پشت میز رفته روی دستگاه کلیک کنید و ستاره روی دستگاه را زده { # } تا دستگاه روشن شود حال وارد کنید { 3033 } و روی TOTAL کلیک کنید و کلید بعدی را دریافت کنید حال از درب خارج شده به سمت پله ها رفته بالا بروید موجودات را کشته و به انتهای مسیر داخل درب دودهنه شوید و به انتهای اتاق رفته و باک را بردارید دمویی دیده حیوانات را کشته حال مسیر را تا جایی که با ماشین خود امدید برگردید و از بغل ماشین خود { پمپ بنزین } روی اولین پمپ کلیک کرده { از سمت راست اولی } و از گزینه یا نوشته دوم key item را انتخاب کرده باک را انتخاب تا باک را پر کنید حال به سمت گاراژ رفته و به پشت ماشین رفته داگلاس را زیر ماشین می بینید روی داگلاس کلیک کرده دمویی به بینید ، بعد از ان وسایل مورد نیاز خود را خریداری کرده چون تا دقایقی دیگر باید با غولی عظیم بجنگید ، حال به اتاق خود برگردید و وسایل خود را کامل اماده کرده و بازی را ذخیره کنید و روی تخت خواب کلیک کرده و روی نوشته دوم it s naptime کلیک کنید و دمویی زیبا به بینید .

  5-5.jpg

  مبارزه با غول اتشی :
  مبارزه نهایی شما با این غول می باشد بعد از دمو شما یک کار انجام دهید و ان این است که به پشت سر خود داخل راهرو شده در انتها بغل نرده همین جا باستید و به غول شلیک کنید با ایتم مثلث و ضربدر و شلیک به وسیله تیر ، تا او را شکست دهید . چون اگر بغل او باستید او با دست به شما ضربه زده یا شما را گرفته و مچاله میکند یا با اتش شما را می سوزاند ولی در این جا او فقط به شما در طی فاصله اتش میفرستد سعی کنید سریع کار کنید و فرصت ندهید او به سمت شما با اتش شلیک کند بعد از شکست داده او دمویی به بینید .

  5-8.jpg


  راهنمایی : شما در اینجا اگر بغل غول باشید و با هر عنوان غول را بکشید باید از سمت اتاق خود راه طولانی را طی کنید تا به پایین همینجایی که هستید پیش داگلاس برسید درست روبروی درب اهنی که به سمت ماشینی که با ان امدید .
  ولی اگر انتها بغل نرده او را بکشید بعد از دیدن دمو راحت به پشت سر خود رفته و از پله ها پایین امده و حیوانات را کشته از درب بیرون رفته و سمت راست خود داگلاس را به بینید .
  بهتر است کار راحت را انجام دهید . { بستگی به شما دارد }
  بعد از اینکه غول را کشتید پیش داگلاس رفته دمویی به بینید او به شما کلید میدهد باید خود را به گاراژ برسانید ان هم از طرف روبروی داگلاس از درب رد شده و از درب بعدی هم رد شده حیوانات را کشته حال به سمت درب زیر زمینی بروید که با ان به این قسمت آمدید و از ان به سمت درب چاه در راه هم حیوانات را کشته و از طنابی که اویزان است بالا رفته اکنون بغل چاه هستید حیوانات را کشته و داخل درب شده و به سمت درب گاراژ رفته داخل شوید دمویی دیده شما میتوانید برای تهیه و گرفتن لوازم به سمت درب رفته و به سمت اتاقی که قبلا داگلاس انجا بود رفته و حیوانات را بکشید و داخل شوید دمویی دیده و از داگلاس لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایید و برگردید به گاراژ و با m-madigan صحبت کرده و روی yes کلیک کنید و دمویی زیبا به بینید .

  پایان دیسک اول
  برای حمایت از ما بصورت نقدی میتونید از لینک زیر استفاده کنید :

  حمایت از ما

 2. #2

  Play Station 1

  شروع دیسک دوم

  بعد از دمو شما در یک جای کوچک هستید به سمت عقب ماشین رفته و حیوان را بکشید دمویی کوتاه دیده حال شما تنها هستید حیواناتی که تک تک یا دوتا دوتا به سمت شما می ایند را کشته و به سمت جلوی ماشین به سمت نرده ها رفته دمویی کوتاه به بینید داخل شده حیوانات را کشته و به جلو بروید در اینجا دوراه وجود دادرد و دو درب اول درب روبرو را بروید و از درب که رد شدید در جلو حیواناتی به شما حمله میکنند انها را کشته به راه خود ادامه و از درب بعدی نیز بگذرید به جلو رفته و روی پل می بینید که راه ناقص است و پل شکسته حال برگردید و از درب اول و دوم که گذشتید درب بغل خود را باز داخل شوید همان راه دوم داخل درب که شدید جلوی خود یک واگن می بینید روی ان کلیک کرده و نوشته اول را زده تا دمویی به بینید حال به جلو رفته و روی تخته که در سمت راست شماست کلیک کنیدو نوشته اول رابزنید take the board حال برگردید به سمت پل رفته و از گزینه یا نوشته دوم key item را انتخاب کرده و روی تخته کلیک کرده دمویی کوتاه به بینید حال از روی پل عبور کنید خفاشها به شما حمله میکنند انها را کشته داخل درب کوچک شده و در اینجا تلفن هست میتوانید بازی را ذخیره کنید و در جلو یک جعبه کوچک که میتوانید مهمات بگیرید و روی دستگاه بغل کلیک کرده و پین را برداشته و روی دومین خانه گذاشته و روی اهرم کلیک کنید تا درب بیرون فعال شود ، و از درب بیرون امده داخل درب بغل شده دمویی به بینید .


  parasite eve 2 ps1 (10).jpg


  غول شتر+زرافه

  این غول مخلوطی از شتر و زرافه است ،کشتن این غول تقریبا سخت است چون او در بعضی مواقع در جایی می ایستد ولی بیشتر از بالای سرتان به پایین می اید و بعضی مواقع شما را به دندان گرفته و پرت میکند در این محیط تعدادی بشکه انفجاری است سعی کنید به وسیله این بشکه ها به او ضربه بزنید تا او را شکست دهید بار اول که او را میکشید از بدن او یک پین و یک تفنگ میگیرید که دوباره غول بلند شده و باید دوباره او را بکشید .


  parasite eve 2 ps1 (5).jpg


  گذاشتن پین اولی درجای خود قبل از کشتن غول

  p1.jpg


  بعد از اینکه غول را کشتید و دمویی دیدید شما بغل یک موتور هستید که روبروی ان روی دیوار یک روزنه وجود دارد این راه خروج است البته باید کارهایی انجام بدهید
  و ان این است که اول روی موتور شما کلیک کنید در انتها روی نوشته اول کلیک کنید حال به سمت درب رفته خارج شوید باید به اتاق بعدی رفته دومین پینی که از غول گرفته را روی پنل گذاشته تا درب روبروی موتور باز شود از درب که بیرون می ایید صدایی شنیده تعدادی خفاش به شما حمله میکنند انها را کشته داخل درب شده روی دستگاه کلیک کنید و پین قبل را برداشته و حال روی سوراخها یکی بالا و دیگری پایین پین ها را در جای خود گذاشته تا دربها باز شوند .

  گذاشتن پین اولی و دومی درجای خود بعد از کشتن غول


  p2.jpg

  حال از درب خارج شده وارد درب بعدی شده و به سمت روبرو رفته روی موتور کلیک کنید روی نوشته اول کلیک کرده و روبروی موتور روی دیوار که روزنه ای می بینید کلیک کنید وارد محیطی جدید شده اید به جلو بروید حیوانی بزرگ شبیه عنکبوت ظاهر میشود سریع او را بکشید چون با ضربه زدن با دست به شما خون زیادی از شما کم میشود بعد از کشتن این حیوان به جلو رفته و سوار آسانسور شوید و به پایین بروید . به سمت جلو رفته درب اول قفل است درب سمت راست را باز کرده داخل شده حیوانات را کشته در بیشتر نقاط از اینجا به بعد بغل دربها تعدادی تفنگهای لیزری می باشد که به محض دیدن شما روی شما قفل کرده و به شما شلیک میکنند باید سریع باشید و این تفنگها را نابود کنید درب بعدی شما حیواناتی شبیه به ژله میبیند این حیوانات اگر به شما ضربه بزنند روی مغز شما اثر گذاشته و نمیتوانید از ایتمی کی با مثلث میتوانید انها را بکشید استفاده کنید این حیوانات را فقط باید با اتش گشت و با تفنگ نمی میرند دربها را یکی یکی رد کرده و حیوانات را کشته با به محیطی برسید که در اینجا تعدادی درب وجود دارند میتوانید از نقشه استفاده کنید در اینجا اتاقی است به اسم ARMORY اتاقی که میتوانید از روی دستگاه مهمات و ایتم بخرید اینجا را به خاطر داشته باشید .


  5-4.jpg

  راهنمایی : از دربی که وارد شدید درب روبرویتان اصلیترین درب است بعدا باید این درب را فعال کنید و از این درب بگذرید که به اتاقی میخورد که یک ماسین در اینجاست یک ماشین قرمز اینجا را به خاطر داشته باشید .

  parasite eve 2 ps1 (9).jpg

  دربی که از ان داخل امدید بغل شما دربی دیگر است که رویش چراغ قرمز دارد داخل درب شوید در وسط دیوار پنلی می بینید روی ان کلیک کرده سپس داخل دربی که IN نوشته بشوید و داخل درب بعدی شده در اینجا تلفن است میتوانید بازی را ذخیره کنید و بغل شما یک جعبه است داخل جعبه میتوانید مهمات یا ایتم گذاشته هر وقت لازم دارید از ان استفاده کنید { صندوق اویل } وارد درب بعدی شده دمویی به بینید . در جلو شما یک درب می بینید که فعلا بسته است درب بغل شما یک آسانسور است اینجا را به خاطر داشته باشید سوار آسانسور شده و به پایین رفته درب بغل شما فعلا بسته است این اخرین دربی است که شما داخل ان میشوید { در انتهای بازی } حیوانات و لیزرها را از کار انداخته وارد درب بعدی شوید به جلو رفته دمویی به بینید باز به جلو رفته دمویی دیگر دیده حال سریع این حیوانات را کشته و از درب خارج شده در جلو میتوانید از نقشه استفاده کنید و برای گم نکردن میتوانید مشخصات نقشه را به یاد داشته باشید مثلا اینجا منطقه B2 است
  دربها به این گونه می باشد از درب که داخل شدید در سمت چپ شما دو آسانسور است که باید بعا با انها کار کنید ، درب بعدی خروج می باشد ، درب بعدی قفل است ، وارد درب اخری که میدانید شده ودر جلو روی زمین یک جعبه است که داخل ان خشاب می باشد در جلو حیوانات را کشته از درب خارج شوید کمی جلو رفته دمویی کوتاه دیده حیوانی به شما ضربه میزند حال تمام راه را برگشته به نقشه نگاه کنید در نقشه جایی را می بینید که چشمک میزند باید خود را به انجا برسانید .

  از دربی که چراغ قرمز در بالای ان روشن است خارج شده خود را به سمت تلفن برسانید همانی که در بین اتاقها بود بازی را ذخیره کنید و از دربی که نوشته IN دارد رد شوید به جلو رفته دمویی به بینید باید سریع عمل کنید بغل درب پشت سر شما محفضه ای است روی ان کلیک کنید و نوشته دوم را بزنید و دمویی به بینید .


  parasite eve 2 ps1 (11).jpg


  غول زباله :

  شما در اینجا اول ایتمهای خود را درست کرده و باید دقت کنید که چه کار می کنید ، نباید اشتباه کنید این غول خطرناک تر از غولهای دیگر است ، این غول هوا را به داخل دهان مکش میکند و شما را هم به داخل دهان کشیده و میخورد موقعی که او در حال مکش هوا می باشد شما در جهت مخالف شروع به دویدن کنید و بعد از اینکه ایستاد منتظر شوید اگر خواست دهانش را باز کند با مربع سریع نشانه گرفته و به دهان او شلیک کنید همچنین او از دوشانه کتف خود گاز بیرون میدهد که اگر به شما برخورد کند هم خونتان کم میشود هم ممکن است روی مغز شما اثر بگذارد ، در ضمن او به سمت شما سم پرت میکند ، بعضی مواقع پا به زمین کوبیده موجوداتی به سمت شما پرتاب میشوند سریع انها را بکشید اگر غول با مکش این جانوران را بخورد نیرو میگیرد ، در بار اول که او را کشتید به سمت جلو رفته و از درب عبور کنید دمویی دیده باید دوباره این غول را بکشید به سمت جلو رفته در جلو شما در طرف سمت راست خود یک شکاف کوچک می بینید که در زیر پا پنلی است روی ان ایستاده تا آسانسوری بالا بیاید تا آسانسور بالا بیاید با این غول دستو پنجه نرم کنید و وقتی آسانسور بالا امد به ان سو رفته و روی پنل بعدی ایستاده غول با جلو امدن گیر می افتد ،دمویی دیده آسانسور پایین رفته و غول گرفتار میشود و نمیتواند همچنان به دنبال شما امده ولی هنوز میتواند از خود گاز و مکش داشته باشد اول از شر گاز او خلاص شوید بعد موقعی که دهانش را باز کرد به داخل دهانش شلیک کنید تا او را بکشید دمویی دیده و به سمت درب رفته چند بار روی درب کلیک کنید تا دمویی دیگر به بینید.

  نکته::سعی کنید با تفنگ بازوکا و تیرهایی که با قدرت 270 دارد به او شلیک کنید .


  parasite eve 2 ps1 (12).jpg  در اینجا میتوانید به وسیله تلفن بازی را ذخیره کنید و از سمت چپ داخل راهرو شده و از پله ها پایین بروید در جلو حیوانات را کشته وارد درب بعدی شوید باز حیواناتی در اینجا هستند انها را نیز کشته و در جلو از نردبان استفاده کنید و در جلوتر حیوانات را کشتهو روی دستگاه کلیک کرده و کد را وارد کنید 18 واز پلیکان پایین بروید داخل آب شده و به جلو بروید و در سمت چپ داخل درب شوید و حیوانات را کشته و از سمت چپ از نردبان پایین رفته در جلو حیوان را بکشید و روی پنل بعدی عدد 15 را وارد کنید و از درب قرمز رد شوید در جلو حیوان را کشته و از پلیکان بالا بروید و در جلو از درب سمت راست که آسانسور است استفاده کنید و دمویی دیده .
  راهنمایی : در یکی از اتاقها اگر یادتان باشد حیوانی از سقف پایین میاید به صورت وارونه و به شما ضربه زده و میرود دراینجا باید یک کارت بگیرید .
  البته اینو اضافه کنم اگر در اینجا kyle به شما کارت بدهد دیگر احتیاج نیست راه را برگشته به این اتاق و کارت بگیرید با همین کارتی که از kyle گرفتید میتوانید کارتان را انجام دهید


  3.jpg


  kyle به شما کارتی میدهد بعد از دیدن دمو شما تنها هستید حیوانات را کشته درب بغل قفل است وارد درب جلوتر شده حال به منطقه دو آسانسوری که در قبل دیدید برگشته اید به جایی که حیوانی به شما ضربه زد و فرار کرد برگردید حیوانات را کشته و از کارت روی درب روبرو استفاده کنید و خارج شوید درب روبرو قفل استوارد راهروی بغل شدهو حیوانات را کشتهو به سمت دیگر رفته و از درب خارج شوید اینجا آزمایشگاه است به پشت کامپیوتر رفته و روی ان کلیک کنید رمزی از شما می خواهد وارد کنید { A3EILM2S2Y } و باید این عملیات را 3 بار تکرار کنید ، D.B.B.B روی نوشته ها با این حروف سه بار پشت سر هم کلیک کنید تا دمویی دیده حال با تلفن صحبت کنید و بازی را ذخیره کنید .


  parasite eve 2 ps1 (4).jpg


  حال به نقشه نگاهی بکنید در قسمت B1 باید سریع خود را به محل چشمک زن در نقشه برسانید .
  اینگونه عمل کنید : از سمت تلفن دربی که است را باز خارج شوید در بی که روی ان چراغ قرمز روشن است داخل ان درب شوید دو حیوان را کشته و در جلو درب روبرو آسانسور می باشد روی ان کلیک کرده طبقه B1 را بزنید و درب بغل را وارد شوید حال تا انجایی که میخواهید بروید راهی نیست از نقشه استفاده کنید و در راه هم حیوانات را کشتهاز درب اخر که رد میشوید دمویی دیده به سمت جلو رفته از پلیکان بالا رفته و روی دستگاه سمت راست جلو کلیک کنید و باید دربها را باز کنید روی پنل فلش را پایین آورده و روی OPERATE کلیک کنید و POSH را فشار دهید تا اسانسوری که باید از ان استفاده کنید و درب اصلی که گفتیم باز شود باید دگمه های سمت راست را با فلش انتخاب کرده و در پایین روی OPERATE کلیک کرده تا دربها باز شوند کارتان که تمام شد با دایره بیرون آمده و به سمت چپ رفته با تلفن صحبت کرده و بازی را ذخیره کنید .
  حال برگردید و از درب خارج شوید از آسانسور استفاده کرده و وارد درب بعدی شده به جلو بروید وارد آسانسور اولی شده و به پایین بروید دمویی خواهید دید باز کمی به جلو بروید دمویی دیگر به بینید حال شما تنها هستید به سمت جلو بروید دمویی دیگر به بینید .
  گلخانه شیشه ای :
  حال شما در اینجا یک دوراهی دارید که اول سمت چپی را باید بروید و بعد برگردید و سمت راست را نیز باید بروید.

  حال برگردید سمت چپ و بغل دربی که شما داخل ان شدید یک راهرو می باشد که با پله ها به پایین میخورد به سمت جلو بروید داخل درب شده و حیوانات را کشته و داخل درب بعدی شده در اینجا یک دوراهی دیگر است در سمت چپ شما باید یک پنل را درست کنید ، در سمت دیگر میتوانید چگونگی درست کردن پنل را یاد بگیرید و در اینجا یک درب است اگر معما را حل کنید این درب باز شده میتوانید داخل شوید .

  راهنمایی : فقط روی تابلو لوح هایی که رنگ قرمز است را مثل شکل پیاده کنید یعنی { اوریب / } بغل درب نیز روی دیوار شکل ان را کشیده که تصاویر باید چگونه باشد


  parasite eve 2 ps1 (3).jpgDSC04085.jpgDSC04087.jpg  بعد از اینکه پنل را درست کردید صدایی می شنوید اکنون میدانید که کدام درب باز شده به سمت درب رفته قبل ان خود را کامل اماده کنید و تفنگ خود را کامل مسلح کرده داخل درب شوید به جلو رفته دمویی دیده حال اول لیزرها را از کار انداخته سپس به سمت دستگاه که با مربع ان را مشخص کردید تیر زده تا سپر دفاعی حیوان از بین رفته و بعد از ان به خود حیوان شلیک کنید تا دمویی دیده ، حال تمام راه را برگردید به گلخانه شیشه ای
  حال به راهروی سمت راست خود رفته و از پله ها پایین رفته و در جلو از درب رد شوید به جلو رفته دمویی دیده ، در اینجا دو درب وجود دارد درب کوچک بغل خود، اول داخل درب کوچک بغل خود شوید و در جلو حیواناتی که می ایند را کشته و از وسط اب هم رد شده تا به درب برسید داخل شوید در اینجا حیوانات را کشته و روی سنگی که در اینجا می بینید کلیک کرده باید سر ادمک رو به بالا بیاید هر دفه روی نوشته اول کلیک کنید تا سنگ به چرخد مثل ساعت در انتها صدایی می شنوید حال به سمت جلو رفته و از پلیکان بالا بروید .

  توجه :در اینجا چهار لوح رنگی وجود دارد که با پا گذاشتن روی انها انها روشن میشوند و صدایی بیرون میاید ولی اگر الکی روی انها پا بگذارید یا اشتباهی کار کنید باید همه را دوباره تکرار کنید .

  parasite eve 2 ps1 (7).jpg


  کدها اینگونه می باشد :
  راه اصلی : قرمز -زرد -آبی - سفید - آبی - سفید - قرمز -زرد - سفید - آبی - زرد - قرمز صدایی می شنوید .
  کد جزیره : آبی 6 بار - سفید 2 بار - قرمز 3 بار - زرد 5 بار .
  مجسمه ای که روبروی شماست بالا آمده و یک اهرم در زیر گردن او است هربار که اهرم را بکشید یا برگردانید شما دمویی از جابه جا شدن پل می بینید .

  راهنمایی راجب جزیره : در اینجا داخل محفظه شده و به جلو میروید و در اینجا فقط شما تعدادی حیوان و یک غول میکشید در انتها داخل محوطه آبی کلیک کنید یا ضربیدر را زده آیتمی دریافت کنید ، اگر این ایتم را استفاده کنید یکی از خانه های mp که مربوط به { اب ، اتش ، باد و زمین } میباشد روشن شود

  برای مثال : اگر یکی از خانه های اتش شما lv1 باشد به lv2 و اگر lv2 باشد به lv3 افزایش پیدا میکند

  اگر شما اهرم را پایین بیاورید دمویی از جابه جا شدن پل می بینید اگر به جزیره بروید باید تمام راه را برگشته به اینجا تا پل را سرجای خودش قرار دهید تا بتوانید راه اصلی خود را ادامه دهید. تصمیم با خود شماست .

  حال راه را برگشته و در راه حیوانات را کشته و از درب خارج شوید و وارد درب بعدی شوید به سمت جلو رفته دمویی کوتاه به بینید از راه زیر زمینی رد شده و از پله ها بالا رفته و در جلو اگر حیوانی شما را ندیده باشد راحت میتوانید داخل درب بعدی شده بدون اینکه درگیر شوید در جلو هم همینطور اگر صفحه چشمک بزند یعنی کسی شما را دیده باید دشمنان را نابود کنید و از درب بعدی که رد شدید حیوانات را کشته و وارد درب سمت چپ شده و به جلو رفته در اینجا هم دمویی دیده و مثل قبل عمل کنید اول لیزرها بعد باید دستگاه را بزنید تا سپر دفاعی غول از بین بروید و در انتها به خود غول شلیک کنید تا دمویی به بینید .


  parasite eve 2 ps1 (8).jpg

  حال تمام راه راه تا گلخانه شیشه ای آمده و از سمت چپ درب خروجی را پیدا کرده خارج شوید و به جلو رفته روی درب انتهایی کلیک کرده دمویی دیده ، حال تمام منطقه از این نوع سربازها پر شده و بعضی از این سربازها غیب می شوند و از پشت سر شما را گرفته و خونتان کم میشود .
  از آسانسور دومی استفاده کنید قبل از ان اول به بینید مهمات و دیگر چیزهای شما کامل است یا نه چون دارید به جایی میروید که تا تمام شدن مرحله نمیتوانید نه بازی را ذخیره کنید نه مهمات بخرید بهتر است اول به سمت محل مورد نظر رفته و مهمات و دیگر چیزهای خود را کامل کرده و بعد به سمت آسانسور دومی رفته به پایین بروید در سمت چپ و در جلو باید با دگمه مربع اول لیزرها و بعد نشانهای دیگر را از کار انداخت حال روی دربی که نوشته زرد رنگ EV دارد رفته و روی درب کلیک کنید تا به پایین رفته و شما نشانهای دوطرف و حیوان را کشته و داخل درب شده و دمویی به بینید .


  parasite eve 2 ps1 (6).jpg

  غول دراز:
  این غول کشتنش کمی سخت است اول دو نشان سمت چپ و راست را از بین برده تا سپر دفاعی غول از بین بروید حال به خود غول شلیک کنید او به سمت شما با شلیک تیر صدمه میزند سعی کنید زود از شر این غول راحت شوید و تیرهای او را جا خالی دهید اگر تیری به شما خود و روی مغز شما اثر گذاشت و نمیتوانید از ایتمی که با مثلث فعال میشود کار کنید باید کاری کنید جلوی ضربه خوردن به شما گرفته شود تا بتوانید با این ایتمها کار کنید بعضی از ایتمها جنبه محافظتی دارند یعنی از شما محافظت میکنند یا خون شما را زیاد کرده یا چند ثانیه شما را از خوردن ضربه بیشتر معصون داشته تا بتوانید به غول بجنگید .
  وقتی غول را کشتید دمویی به بینید بعد از دیدن دمو ها شما اول به تلفن جواب داده و بعد به سمت جلو روی کمد کلیک کرده و ایتم را گرفته حال به سمت درب رفته دمویی به بینید اینجا پر گاز شده اگر خفه شوید یا کشته شوید باید دوباره این کارها را انجام دهید ، حال روی دستگاهی که دختر کوچک پهلوی ان ایستاده کلیک کنید و نوشته اول را زده و بعد با دختر کوچک صحبت کرده و حال ارام به سمت جلو رفته و کاری کنید دختر کوچک همراه شما بیاید در جلو شما سوار آسانسور شده سریع به بالا بروید دمویی به بینید حال دنبال دخترک رفته و در زیر زمین شما دمویی دیگر به بینید .

  parasite eve 2 ps1.jpg


  حال تمام راه را برگشته و در راه هم از این نوع سربازها هستند که یا انها را کشته یا فرار کنید بستگی به شما داره ، باید خود را به طبقه B1 برسانید همان دربی که باز کردید اگر یادتان می اید ، دربی که به سمت گاراژ { پارکینگ بزرک } باز میشود و باید داخل انجا یک ماشین قرمز بگیرید . { از دربی که روی ان چراغ قرمز است سمت چپ اولین درب }
  حال در اینجا اگر داخل درب میشوید و به جلو رفته مواظب باشید از دربهایی که تا درب پارکینک می خورد از این سربازهای غیبی حضور دارند که شما نمیتوانید انها را در حالت عادی به بینید باید شما را بگیرند و بعد از ان هر لحظه غیب شده دوباره ظاهر میشوند انها را کشته و داخل درب بعدی شده که به پارکینک بزرگ میخورد .

  parasite eve 2 ps1 (1).jpg


  اول بازی را ذخیره کنید و بعد به سمت چپ رفته و روی پنلی که درش باز است رفته و کلیک کنید و کلید را بگیرید حال روی پنل دوباره کلیک کنید و فلش را روی چراغهای پاین اورده و { زرد و آبی } را انتخاب کنید و روی call کلیک کنید تا صدایی بشنوید دربی باز شده به سمت جلو رفته روی ماشین کلیک کنید و نوشته اول را زده و حال به سمت روبرو رفته شما یک پنل در گوشه سمت راست می بینید روی ان کلیک کنید و در انتها از ایتم خود استارت را زده { key item } را انتخاب کنید و روی کارتی که kyle به شما داده کلیک کنید دربی باز میشود به سمت ماشین رفته و کلیک کنید نوشته اول را زده و شما در منطقه جدیدی هستید ، در جلو وارد درب کوچک شده در اینجا یک سرباز غیبی وجود دارد او را کشته و وارد درب بعدی شده دو سرباز بعدی را کشته و خرس عروسکی بغل موتور را برداشته و داخل درب کوچک سمت چپ شده در جلو روی پنل کلیک کنید و نوشته اول را زده و دمویی کوتاه می بینید حال از درب بیرون امده بغل خود درب که بالای ان چراغها در حال چشمک هستند وارد شوید در جلو دو سرباز را کشته و در سمت چپ روی پنل بغل درب کلیک کنید دمویی زیبا به بینید .
  بعد از دمو شما در یک چادر هستید میتوانید بازی را ذخیره کنید و در طرف دیگر یک جعبه که خشاب دارد . از درب چادر بیرون رفته دمویی به بینید و میتوانید با همکار سیاهپوست خود صحبتی کنید و به جلو رفته روی سگ کلیک کنید و خرس عروسکی را به او بدهید حال شما باید به دنبال سگ باشید او راه را به شما نشان میدهد .
  برای خرید وسایل چون تا دقایقی دیگر باید با غولهای آخر دستو پنجه نرم کنید پشت کامیون سمت راست خود یک سرباز ایستاده با او صحبت کنید و چیزهایی که میخواهید بخرید و بغل درب که سرباز ایستاده سمت راست یک پنل است روی ان کلیک کنید و حال سگ راهنمای شماست به دنبال سگ بروید دیگر نگران سربازها نباشید چون دیگر اثری از انها نیست بعد از گذشتن از چند درب به ماشین خود میرسید روی ماشین کلیک کرده و نوشته اول را زده و حال به سمت تلفن رفته و جواب تلفن را داده و بازی را ذخیره کنید و از اخرین درب که خارج میشوید دمویی دیده حال تنها هستید به سمت جلو رفته و از درب رد شده میتوانید بازی را برای بار آخر ذخیره کنید و از درب رد شده و در جلو تعدادی لیزر را نابود و به سمت درب سفید رفته داخل شوید دمو هایی به بینید .  0-1.jpg0.jpg

  غول:
  بعد از دیدن چند دمو شما باید این غول که شبیه بچه انسان است را بکشید که کشتن ان سخت است باید حواستان باشد .
  چند راهنمایی :
  اول انکه تا میتوانید دور محوطه دویده و به غول با نشان کردن به وسیله مربع به غول شلیک کنید .
  جاهایی که غول راحت میتواند با دست به شما ضربه بزند ناستید . مثل بلندیهای دوطرف
  او از سر و زیر پا به شما شلیک میکند . در اولین بار
  در دومین بار وقتی قسمت شکم او باز میشود فقط باید اول به شکم او شلیک بعد سریع فرار کنید .
  شما باید به دفعات اول سر ، دو دست ، بعد دوشانه { کتف } ، دمها و در انتها شکم را مورد اصابت گلوله قرار دهید .
  ولی اگر به شکم او شلیک کنید موفقیت بیشتری نصیب شما خواهد شد و او را زودتر خواهید کشت .
  موقعی که غول شکم خود را باز کرده باید فقط فرار کنید چون بیشتر مواقع با یک شلیک از شکم شما خواهید مرد یا خونتان زیاد خواهد رفت .
  بعد از کشتن این غول ایتمهایی دریافت میکنید ،و بعد از ان به سمت پنل رفته که با چراغ قرمز ان را می بینید روی ان هم از کارت استفاده کنید و دمویی دیگر به بینید حال باید با این غول اخر دستو پنجه نرم کنید که کاریست بسیار مشکل .

  نکته : البته این رو اضافه کنم اگر با گیم شارک تا اینجا امدید نگران نباشید تفنگ لیزری را بیرون اورده به سمت غول بروید { غول با دیدن تفنگ خودش فرار میکند }


  100.jpg


  غول اخر :
  این غول ترکیبی از زن و حیوان است که بال دارد و سریع غیب میشود او بعضی مواقع از شما خون میگیرد یا کاری میکند mp شما که با مثلث فعال میشود تمام شود باید دقت کنید و با دگمه مربع او را دنبال کنید و با قویترین تیر به او شلیک کنید تا او را بکشید و در انتها دموی اخر بازی را تماشا کنید.
  در انتها ایتمهایی آزاد میشود که انها را میتوانید در ابتدای بازی بعد یا بالاتر خریداری کنید و حالتهایی باز میشود که میتوانید نظیر آسان - نرمال - یا سخت بازی کنید که در حالت نرمال یا سخت از اول بازی سربازهای غیبی یا عادی همه جا هستند .
  کد تقلب این بازی نیز در این پست وجود دارد .

  all weapons این سایت تمامی تفنگها رو نشون میده که چه تفنگهایی رو در چه رنج و چه امتیازی میتونید بخرید یا باز کنید

  پایان

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •