Results 1 to 3 of 3

Thread: راهیابی وراهنمای کامل بازی resident evil 3 NEMESIS , ps1

 1. #1

  Play Station 1 راهیابی وراهنمای کامل بازی resident evil 3 NEMESIS , ps1

  این هم راهنمای کامل بازی resident evil 3 NEMESIS برای کنسول پلی استیشن 1 برای شما عزیزان مهمان و کاربران سایت .  evil 3.jpgevil 3 -1.jpg
  توجه : چنانچه این مطالب یا بخشی از ان را در وبلاک و یا سایتهای خود قرار میدهید لطفا نام منبع را فراموش نکنید . کپی برداری از مطالب یا مطلب یا بخشی از ان بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت های انزلی { hianzali } رضایتی در ان ندارد .  Resident_Evil_3.jpg  راهنمای کامل بازی بخش پیش گفتار
  resident evil 3 NEMESIS یک بازی زیبا جذاب و معمایی با گرافیک عالی میباشد . بعد از evil 2 نوبت به evil 3 رسید با سبکی زیبا و به یاد ماندنی

  شخصیت های این بازی همگی فرق میکنند و همچنین داستان بازی که یک جا بر میگرده به اویل 2 { ساختمان R. P. D }
  در حالت اسان و سخت یک جابه جایی فقط شامل الماس سبز خواهد بود بقیه موارد مربوط به { مهمات و رمز یا کد } میشه ، در سالن اصلی R. P .D با داشتن کارت هویت خود یا همکارتان که همان { ID CARD } است ، رمز کامپیوتر به این گونه می باشد 0411 -0341 ،، { برای گرفتن کلید در قسمت صندوق امانات } که ممکن است هربار در بازی تغییر کند { هارد یا نرمال } برای رمز صندوقها و موقعی که برای جیل امپول تهیه میکنید رمز به این گونه است 401 - 513 که ممکن است در بازی هر بار تغییر کند .
  در حالت سخت هر باز شما بازی را تمام میکنید در انتها به شما فایلی میدهد با نام EPILOGUE که مجموع انها به 8عدد میرسد هر 8 عدد را کامل کنید تا دفترچه یاداشت را دریافت کنید . شما با هر بار بازی یک ستاره دریافت میکنید که مجمع ستاره ها 10تا است .
  شما باید 30 فایل را جمع تا دفترچه یاداشت JILL را داشته باشید .
  در اینجا مثل سایر اویل های دیگر صندوق وجود داره و جوهر برای ذخیره که در حالت اسان جوهر در وحله اول بینهایت است و در صندوق وجود داره ولی در حالت سخت شما باید ان را بدست بیاورید { بغل هر دستگاه ذخیره یکی وجود دارد }
  یک بار که بازی را تا اخر رفتید { با تایم زیر 3 ساعت } یک بازی { مینی گیم } باز خواهد شد که شما می توانید با تایم خوب پول بدست اورید و تفنگ یا مهمات بینهایت برای تفنگهای خود بخرید .

  در حالت سخت { هارد } هر بار غول را شکت دادید از بدن او چمدانی بیرون می افتد که هر بار یک چیز است که شامل { دو نیمه یک اسلحه در هر بار یک نیمه از ان را دریافت میکنید / اسپره خون} و در اخر مهمات بینهایت برای یک تفنگ که این مهمات بینهایت را روی هر تفنگی استفاده کنید ان تفنگ بینهایت خواهد شد .

  در ابتدا 3 گزینه برای انتخاب وجود دارد اولی NEW GAME و دومی LOOD GAME و انتهایی GAME CONFIC میباشد . اینو اضافه کنم ممکنه در بعضی از سی دی های اویل 3 { قدیمی } در اخرین گزینه دمویی از بازی دینو کراسیس را نمایش دهد . شما NEW GAME را انتخاب و در صفحه بعد میتوانید درجه بازی را که آسان یا سخت است را انتخاب کنید .


  در مرحله های بالا اگر با غول روبرو میشوید و به شما دو گزینه میدهد سعی کنید سریع گزینه ها را خوانده و ان گزینه که برای شما راحت است را انتخاب کنید اگر هیچ کدام از گزینه ها را دست نزنید گزینه ها غیب و غول به سمت شما امده مجبورید او را بکشید یا از دست او فرار کنید.

  عملکرد دکمه ها :
  مثلث :خارج شدن از وضعیت { مثلا در لیست لوازم خود هستید مثلث را بزنید کلا بیرون خواهید امد }
  دایره : دیدن صفحه لوازم و مشخصات کامل خود
  مربع + دسته به سمت جلو : دویدن بازیکن
  استارت : توقف کامل بازی
  :SELECT دیدن صفحه OPTION و ریست بازی { خارج شدن از کل بازی / از اول امدن بازی } رد کردن فیلم
  : R1+X نشانه روی روی هدف و شلیک
  : R2 +X نشانه روی روی هدف و شلیک
  : L2 دیدن نقشه راه و X زوم کردن و بلعکس نقشه
  جهت ها :
  جهت بالا : حرکت به سمت جلو
  جهت پایین : حرکت به سمت عقب
  جهت چپ : حرکت به سمت چپ
  جهت راست : حرکت به سما راست
  عملکرد شوک ها :
  شوک سمت چپ
  شوک به سمت بالا : حرکت به سمت جلو
  شوک به سمت پایین : حرکت به سمت عقب
  شوک به سمت راست : حرکت به سمت راست
  شوک به سمت چپ : حرکت به سمت چپ
  شوک سمت راست _____________________  resident_evil 3_nemesis.jpg

  شروع بازی :

  بعد از دیدن دمو شما بازی را در منطقه اتش گرفته و از کنار ماشین و دور تا دور شما زامبی وجود دارد شروع می کنید ، در حالت آسان شما یک مسلسل دستی ولی در هارد شما کلت کمری دارید . فقط به سمت جلو رفته زامبی بین راه را کشته و از روی جعبه جلویی با X و دسته جلو بالا رفته و از روی جعبه به ان سو رفته پایین امده دمویی به بینید . شما در یک محیط بسته بندی کالا هستید اگر آسان را انتخاب کنید در اینجا در طرف دیگه یک عدد اسپره خون بغل بشکه ها روی جعبه قرار دارد و در حالت سخت در انتها روی قفسه که چراغ ان روشن است X را میزنید و یک خشاب کلت کمری دریافت میکنید . وسط محوطه از پله ها ی کوتاه بالا رفته به سمت راست و از پله های بعدی بالا رفته و خود را به اتاق انتهایی رسانیده داخل شوید کلید را از روی تابلو برداشته این برای درب خروج است داخل کمد انتهایی دو قوطی کوچک { قوطی های کوچک - سبز یا قرمز } ان را برداشته داخل صندوق را هم جستجو کنید .

  در صندوق در حالت اسان ممکن است ایتمهایی باشد از قبیل { تفنگ مگنوم که خیلی قوی است + خشاب /2خشاب برای اسلحه مسلسل دستی / وینچستر+ خشاب ان /تفنگ کلت کمری + خشاب /چاقو / ID CARD مال شما / و سکه بینهایت } که هرچقدر میخواهید بازی را ذخیره کنید .ولی در حالت سخت ممکنه جز چاقو چیز دیگری داخل صندوق نباشد .

  راهنمایی: پودر های قرمز یا سبز که شبیه جعبه های قرص می ماند در اصل باروت هستند و با دستگاه سازنده خشابی که دارید انها را به خشاب برای تفنگ خود تبدیل میکنید .

  شما یک فایل که شامل چگونگی درست کردن و قاطی کردن پودرها است را دارید { در یکی از فایلهایی که در اول بازی دارید هست } { یاداشت یا کتابی که دارید } طبق ان فایل شما میتوانید انواع خشاب را برای تفنگهای خود در موقع لزوم بسازید .
  خشاب یا تیری که میخواهید بسازید به این گونه میباشد :
  تیر اسلحه کلت کمری : A : HAND GUN BOLLETS
  تیر اسلحه وینچستر : B : SHOT GUN SHELLS
  تیر اسلحه پرتاب کننده : C : GRENADE ROUNDS
  تیر اسلحه پرتاب کننده : { اتشی} A+C : GRENADE FLAME ROUNDS
  تیر اسلحه پرتاب کننده : { اسید } B + C : GRENADE ACID ROUNDS
  تیر اسلحه پرتاب کننده : { یخی } C + C : GRENADE FREEZE ROUNDS
  تیر اسلحه مگنوم : C +C + C MAGNUM BULLETS

  کارتان که در این اتاق تمام شد راه را به سمت جایی که بودید برگردید روبروی پله کوچک در همین راهرو دری است روی ان X را بزنید درب باز شود و به شما در هر بار که کلیدی را استفاده کردید دو گزینه YES و NO میدهد که در اصل از شما اجازه میگیرد که این کلید را میخواهید یانه کلیدهایی که مال یک یا چند درب هستند تا زمانی که همه دربها توسط همان کلید باز نشوند به شما این گزینه را نمیدهد و وقتی همچین گزینه ای به شما میدهد شما YES را انتخاب و کلید را دور می اندازید چون دیگر به درد نمیخورد و کاربرد ندارد یا برای جای دیگر استفاده نمیشود .
  درب را که باز کردید به راه خود ادامه از پله ها پایین رفته و از درب بعدی خارج شوید ، در اینجا شما یک درب بغل خود دارید کنار دیوار سمت راست خود ، اگر از این راه بروید بهتر است بخاطر اینکه اگر از سمت دیگر بروید تعدادی زامبی در اینجا هست و راه خود را دور کرده تا جایی که باید بروید .
  وارد درب بغل خود شوید و از راهرو گذشته بغل دربی میرسد و دو راه ، در بعضی مواقع موقعی که بغل درب میرسید درب خودکار باز میشود اگر باز نشد روی ان X را بزنید تا دمویی به بینید زامبیها را کشته و داخل درب شده و از پله ها پایین رفته زامبیها را بکشید و از روی میز{ LIGHTER OIL } که با فندک باید مخلوط شود را برداشته روی جسد مرد مرده هم یک وینچستر میباشد .

  از اینجا خارج شده و به سمت روبرو داخل راهرو رفته گلها را جمع و از درب خارج شوید .

  حال سوال?? پیش می آید که خب راهروی کناری چیست ؟؟ که همان راهیست طولانی که باید تا اینجا بیایید و در ان زامبی و سگ وجود دارد.
  از درب که خارج شدید به سمت جلو رفته زامبیها را کشته در جلو در وسط محوطه شما دربی میبینید به رنگ آبی سیر اینجا یک فروشگاه لباس میباشد و شما کلیدی میخواهید که این درب را باز کند که باید بازی را در تایم مناسب تمام کنید تا این کلید را دریافت کنید و در اینجا 5 نوع لباس وجود دارد . { لباس دینو کراسیس 2 - اویل 1 و یک لباس سفید و غیره }


  Resident_Evil_3_-_Nemesis.jpg
  راه را ادامه دهید و از جعبه یا سکوی جلویی که پلیکانی بغل ان است بالا رفته و نقشه راه را از روی دیوار بردارید و به بالای پلیکان رفته و گلها را جمع کنید و راه را برگشته پایین امده و به سمت جلو حرکت کرده 2 زامبی را کشته و از درب بعدی خارج شوید . به سمت جلو رفته و بغل خود از پلیکان پایین بروید شما مردی را می بینید که از دست زامبیها فرار میکیند زامبیها را کشته و دنبال ان مرد بروید داخل درب شده دمویی به بینید بعد از دمو میتوانید به زامبی شلیک کنید و دمویی به بینید بعد از دمو به سمت جلو روی میز فندک را بردارید و پشت پیشخوان هم یک فایل و در انتها روی دستگاه خشاب را بردارید از همین راهی که امدید برگردید و از پله ها بالا رفته و از راهروی وسط رفته و در انتها از درب خارج شوید حال شما باید در اینجا طوری یاستید که بتوانید جلوی خود را به بینید تعدادی زامبی پشت حصار زندانی شد ه و بزودی حصار فرو خواهد ریخت شما باید از بشکه فاصله بگیرید و وقتی زامبیها به بشکه نزدیک شدن بشکه را با تیر بزنید تا زامبیها را بکشید مواظب باشید نزدیک بشکه ناستید وگرنه ممکن است خون خود را از دست بدهید یا GAME OVER شوید .
  زامبیها را کشته و در انتها گل قرمز را جمع و دربی را در اینجا مشاهده میکنید که با طناب بسته شده برای ان که از اینجا رد شوید باید طناب را بسوزانید با فندک از روی ایتم خود فندک و LIGHTER OIL را انتخاب کرده هردو را باهم مخلوط کنید حال فندک را انتخاب کنید تا دمویی به بینید درب را باز و راه خود را ادامه در راه 2 سگ را از بین برده در اینجا محوطه ای میبینید که اتش گرفته و روی دیوار سمت چپ شما جایی را می بینید که قطرات اب از ان بیرون می اید در اینجا شلنگ اب میخواهد باید این اتش را خاموش و از این منطقه بگذرید اینجا را به خاطر بسپارید . به جلو رفته درب اول را باز وارد شوید 2 پودر قرمز و سبز را از روی کمد برداشته و اضافات را داخل صندوق بگذارید شما در چند لحظه دیگر با غول برخورد خواهید کرد این غول از اینجا به بعد مدام به دنبال شماست در هر نقطه ای از این شهر باشید ممکن است با او برخورد بکنید بهتر است با خود فقط گل یا اسپره خون حمل کنید چون این غول نمی میرد تا انتهای بازی با شما می اید بازی را در اینجا ذخیره کنید اگر شما در هر جایی بمیرید { GAME OVER} شوید باید بازی را از اول شروع کنید . از اینجا خارج شده و از درب میله ای خارج شده در اینجا دو راه می بینید باید راه بالا را انتخاب کنید باید به طرف ساختمان R. P . D بروید که بغل ان فواره ای از اب وجود دارد که در حال ریختن روی زمین است به سمت درب رفته وارد شوید دمویی می بینید حال شما 2 نوشته روی صفحه تلویزیون می بینید .
  نوشته اول : به شما میگوید ایا می خواهید با غول بمانید و با ان بجنگید .
  نوشته دوم : ایا می خواهید که از دست غول فرار کنید .
  شما اگر اولی را بزنید میتوانید باز هم به سمت درب سالن اصلی R . P . D بروید و فرار کنید نوشته دوم هم همین کار را میکند .
  ولی شما در سالن اصلی R . P . D به یک کارت احتیاج دارید که به وسیله ان کلیدی را بگیرید البته در حالت اسان این کارت شما در صندوق است ولی در حالت سخت باید ان را بگیرید در اینجا غول همکار شما را گشته و شما اگر نوشته اولی را بزنید میتوانید سریع به روی جسد همکارتان رفته و X بزنید و کارت او را بردارید و سریع به سمت سالن اصلی R . P . D بروید شما در اینجا راحت میتوانید کارتان را انجام دهید با کمترین تایم .  evil 3_nemesis.jpg


  حال اگر نمیتوانید ان بحثی جدا دارد باید به سمت اداره بایگانی رفته و کارت خود را در آنجا بگیرید .
  اگر شما کارت همکار خود را گرفته اید به سمت درب سالن که رفتید و داخل شدید در کنار درب گلها را برداشته و به سمت جلو سمت راست رفته خشاب را از روی سکو برداشته و در اینجا میتوانید بازی را ذخیره کنید حال نقشه راه را از کنار کامپیوتر برداشته و از درون لوازم خود کارت همکارتان را انتخاب و گزینه CHECK را انتخاب و کارت را دریافت کنید و حال روی کامپیوتر کلیک کنید تا رمز 4 رقمی به شما داده شود که در اتاق صندوقها { امانات } کلیدی بگیرید .
  رمزها به این گونه می باشند در حالت های سخت و اسان هردفه کدها تغییر میکنند . { 0131 -0513 -0141 -0352 -0411 -0341 }
  وقتی رمز را گرفتید به درب کوچک وسط سالن رفته و داخل شوید اینجا زامبیهایی هستند انها را کشته و داخل اتاقک کوچک شده و قایل را بردارید و از درب بعدی خارج شوید در بعضی حالتها اینجا زامبی است داخل که شدید صندوق بغل خود را باز کنید که چراغ ان روشن است و الماس آبی را بگیرید و به سمت جلو رفته صندوق بعدی که چراغ ان روشن میباشد را با استفاده از رمز باز کنید و کلید را بگیرید و از درب خارج شوید در اینجا تعدادی زامبی وجود دارد .


  گرفتن کارت شناسایی خود :
  درب بغل شما شما را به طرف اداره بایگانی میبرد داخل راهرو شده و مستقیم به سمت { درب دودهنه } رفته در روبروی خود تعدادی زامبی وجود دارد میتوانید انها را کشته یا وارد درب شوید سریع داخل درب شده و در انجا شما روی میز کارت خود را دریافت میکنید و به سمت عقب امده روی کامپیوتر کارت را استفاده تا رمز گاو صندوق را پیدا کنید .

  راه را ادامه دهید و زیر پلیکان زامبی را کشته و داخل درب شوید در اینجا شما میتوانید اضافات را داخل صندوق گذاشته و بازی را ذخیره کنید و داخل کمد را برسی کنید و بیرون امده بالای پلیکان رفته و زامبیها را کشته از درب بعدی خارج شوید و زامبیها را کشته در بعدی را با استفاده از کلید باز کنید داخل شوید.
  در اینجا روی میز روبروی خود سنجاق را گرفته که از اینجا به بعد خیلی بدرد شما میخورد . داخل کمد را برسی کنید در حالت های مختلف یا اسلحه پرتاب کننده در اینجاست یا مگنوم . { یک جابه جایی در حالتهای مختلف }

  راهنمایی : اگر اسلحه مگنوم را اینجا بگیرید جایی که فیوز را برمیدارید درب بغلی ان اسلحه پرتاب کننده را میگیرید .

  اگر اسلحه پرتاب کننده را اینجا بگیرید جایی که فیوز را برمیدارید درب بغلی ان اسلحه مگنوم را میگیرید .


  روبروی خود روی دیوار علامت + قرمز را میبینید { جعبه کمکهای اولیه } روی ان کلیک کنید اسپره خون را برداشته و بغل درب خروج روی دستگاه فکس فایل را برداشته و از درب خارج شوید دمویی می بینید . از درب خارج شوید و شما باید به بیرون ساختمان R . P . D برگردید به نزدیکیهای پله که میرسید صدایی میشنوید از پله ها پایین میایید به جلو رفته صحنه ای از وارد شدن غول NEMESIS رامی بینید سعی کنید از دست او فرار کنید در حالت اسان بهتر است شما از دست غول فرار کنید مگر در جایی که گیر افتاده باشد از مهمات استفاده کنید چون این غول تا اخر بازی به دنبال شماست و نمی میرد بهترین تفنگی که قوی است و میتواند او را موقتآ از پای در اورد تفنگهای مگنوم و R P G می باشد که سریع او را زمین گیر میکند سعی کنید سریع از دست این غول فرار و به بیرون از ساختمان بروید و به طرف جلو رفته تا انتها که شما اتشی می بینید بغل ان دربی است چون سنجاق دارید میتوانید ان را باز کنید روی درب X را زده درب را باز خارج شوید به جلو رفته بشکه قرمز را می بینید این برای مرحله بعدی است در اینجا دو موجود میباشد که با این بشکه کار انها را تمام میکنید به سمت جلو راه را ادامه داده روی جسد کلیک کنید خشاب و فایل را برداشته از درب خارج شوید ، شما باید اینجا را به خاطر داشته باشد داخل فنس اگر بروید در انتها شما شلنگ آب را میبینید باید ان را بردارید با اچاری که بعدا به دست می اورید راه را ادامه بغل درب گلهای ابی را برداشتهو خارج شوید در اینجا 3 سگ وجود دارد 2تا جلوی شما و دیگری پشت اتوبوس هرسه را کشته و روی جسد کلیک کنید و پودر سبز را برداشته داخل درب شده در اینجا هم 2 سگ دیگر است انها را کشته و روی ماشین کلیک کنید سیم را برداشته و راه خود را ادامه داخل درب بعدی شده بغل درب خشاب را بگیرید و در اینجا شما میتوانید بازی را ذخیره و اضافات را داخل صندوق گذاشته و از درب بعدی خارج شوید 3 سگ دیگر در اینجا است انها را کشته و راه خود را ادامه و از درب بعدی خارج شوید در جلو نقشه راه را بگیرید و کمی جلو رفته دمویی به بینید 2 موجود را کشته ، اولی بغل درب خروج و دومی بالای پلیکان روی نرده است ، بالا رفته آسانسوری میبینید فعلا کار نمیکند احتیاج به باطری دارد اینجا را به خاطر داشته باشید .

  نکته مهم : تمامی جاهای اصلی که باید بعدآ بیایید را {به خاطر داشته باشید } چون جاهای اصلی همین جاها میباشد . میتوانید از نقشه نیز استفاده کنید .


  evil-3-nemesis.jpg  از اینجا خارج شده یک درب بغل شماست . فعلا داخل نشوید راه را ادامه دهید میبینید کسی از دست زامبیها فرار میکند به جلو رفته 2 گل سبز را برداشته و یک راه آبی می بینید و روی دیوار هم جای 2 تا ایتم میبینید که اولی خالی است و لی دومی یک ایتم دایره ای است که شما آن لازم دارید فعلا ان را برندارید چون بین آبی که از بالا می اید گرفتار شده و این آب برق دارد { تله خوبی برای غول است } به راه خود ادامه داده به داخل رستوران رفته و سمت چپ شما پودرها را برداشته و راه را ادامه داده و روی میز جلویی فایل را برداشته و راه را تا انتها ادامه دهید یک پنل که چراغ آبی دارد در حال چشمک زدن میباشد را کنار خود می بینید اولتا انتها رفته دربی میبینید خارج نشوید بغل درب یک کمد است با سنجاق ان را باز کرده و میله اهنی { اهرم } را گرفته و پیش همین پنل که گفتیم برگردید دربی را روی زمین میبینید به وسیله اهرم ان را باز کنید از ایتم خود اهرم را انتخاب تا درب را باز کنید دمویی به بینید غول وارد شده به شما 2 گزینه میدهد .

  اولی : مخفی شدن از دست غول : در دمو پشت سکو مخفی شده و با استفاده از گاز غول را میکشید برای بار اول اگر اینجا باستید غول بلند شده و با شما درگیر میشود .
  دومی : فرار از دست غول : به داخل دربی که باز کردید می پرید و غول شما را مجبور به بیرون امدن میکند .

  بهتر است گزینه اول را بزنید و ان وقت وقت دارید از در انتهایی جایی که اهرم را گرفتید بیرون رفته دمویی به بینید یا همانجا ایستاده با غول بجنگید و شکستش دهید .
  از درب که بیرون امدید 2 راه می بینید یکی روبرو و دیگری سمت راست اول از سمت راست رفته داخل درب اول شده بغل درب هندل را برداشته و خشاب وینچستر را از روی جعبه بردارید بازی را در اینجا ذخیره کنید و صندوق در اینجاست لوازم ضروری خود را برداشته و از درب خارج شوید به جلو رفته از درب بعدی خارج شوید روبروی شما پنلی است که باید با دو الماس سبز و آبی باز شود فعلا شما الماس آبی را دارید باید الماس سبز را نیز بگیرید، به سمت راست رفته داخل درب شوید روی میز اسپره خون را بگیرید و نردبان را به طرف جلو هل داده و از روی نردبان بالا رفته سوپیچ بالای سر خود را بزنید به پایین امده سوییچ روی دیوار فعال شده ان را زده درب باز میشود از پله ها بالا رفته و وارد درب شوید به جلو رفته زامبیرا کشته وارد اتاق شده زامبیها را کشته و الماس سبز را از روی میز بردارید و در اینجا تعدادی فایل وجود دارد از اینجا جارج شده خود را به سمت پنلی که الماس میخواست رسانده و دو الماس را روی پنل استفاده تا درب روبرو باز شود از جسد پشت سر شما هم خشاب را بگیرید .

  راهنمایی : {جابه جایی الماسها }
  در بعضی حالات مثل سخت اگر در اینجایی که الماس سبز را گرفتید چیز دیگر بود و غول را در اینجا ملاقات کردید و الماس اینجا نبود الماس در جایی است که کارلوس را اولین بار دیدید و درب زیر زمین را باز کردید الماس سبز ان پایین روی جسد ها می باشد .
  داخل درب شوید و راه خود را ادامه دهید تا به 2 راهی برسید اول از سمت چپ بروید { مطمعن شوید هندل را با خود اورده اید } راه را ادامه دهید و وارد درب شوید زامبیها را کشته و از درب خارج شوید به جلو رفته 2 گل سبز را گرفته و از درب خارج شوید در اینجا دو سگ با یک بشکه وجود دارد سریع به بشکه شلیک کنید تا سگها را بکشید و روی جسد بغل درب هم خشاب وینچستر وجود دارد راه را ادامه دهید از روی سکو پریده و به سمت راست راه را ادامه دهید در جلو یک بشکه دیگر میبینید بغل ان درب قطار را باز کرده و وارد شوید روی پنل قطار که جرفه میزند فایل را برداشته شما 3 ایتم یا وسیله میخواهید که این قطار را راه اندازی کنید { سیم رابط - سوخت - فیوز } به جلو رفته دمویی به بینید باز به جلو رفته دمویی دیگر به بینید و از درب رد شده دمویی دیگر به بینید شما اکنون 2جای اضاف برای گرفتن وسایل دارید در جلو آچار را برداشته حال از در جلویی خارج شوید و به سمت سکو رفته سگ دیگری به شما حمله میکند ان را کشته { اگر میخواهید صحنه ای زیبا به بینید } از درب که خارج شدید دوباره وارد شوید و به جلو بروید بعد از دیدن دمو راه را ادامه و از درب خارج شده و خود را به دوراهی برسانید و از راه دیگر رفته از پله ها بالا رفته و از درب خارج شوید و راه خود را ادامه و در انتها به درب میرسید از هندل استفاده کنید هندل میشکند حال دوباره از اچار استفاده کنید درب باز وارد میشوید به جلو رفته دمویی به بینید به پشت پیشخوان رفته و اسپره خون را برداشته در سمت دیگر فقط یک گاراژ میباشد که چیزی داخل ان نیست در همین جایی که اسپره خون را گرفتید به جلو رفته روی کمد انتهایی روی پنل کلیک کنید شما یاید با مخلوطی از حرفها هر چهار چراغ را روشن کنید و در انتها گالن سوخت { بنزین } را دریافت کنید مخلوطی از حروف به صورت زیر می باشد .
  AD-AC-ADB/ADAC/AC-AD-AB-AC-AD
  در صورت روشن شدن همه لامپها شما گالن سوخت { بنزین } را دریافت میکنید حا باید برگردید دمویی به بینید از درب خارج شده دمویی دیگر به بینید به سمت درب خروج رفته دمویی دیگر به بینید از درب خارج شده و به سمت عقب برگشته نزدیک درب که شدید دمویی به بینید دربی که بسته بود الان باز شده و شما باید زامبیها را کشته داخل شوید به سمت مجسمه رفته اگر جای خالی دارید کلیک کنید و ایتم کتاب را برداشته باید به سمت آب راهی که دیدید برگشته و لوح را در جای خود گذاشته و لوح دایره ای را اینجا اورده و ایتم باطری را بگیرید و ان را روی اسانسور استفاده کنید در اینجا دو موجود را کشته ، حال اسانسور فعال است با ان پایین رفته و روی جسد جلویی خشاب را گرفته و زامبیها را کشته یک بمب روی دیوار است میتوانید با یک تیر همه زامبیها را به وسیله بمب بکشید به راه خود ادامه درب اول بسته است به جلو رفته داخل درب اهنی شده و گلهای قرمز را برداشته داخل درب شده و روی دستگاه که چراغ آبی دارد روی ان کلیک کنید تا چراغ سبز رنگ شود در جلو هم تعدادی پودر روی جعبه جلو وجود دارد حال روی پنل جلوی در رفته و این کار را انجام دهید تا دو درب باز شود و ایتمهایی که میخواهید بگیرید . قرمز زیاد میکند . آبی کم میکند
  اولی : قرمز ، قرمز ، قرمز ، آبی مجموع { 120}
  دومی : قرمز ، آبی ، آبی ، ابی مجموع { 20 }

  وقتی هر دو درب باز شد داخل اولی شده و توی کمد فیوز را بردارید به بیرون امده زامبیهایی را میبینید که در حال حمله کردن به شما هستند حال دوگزینه دارید

  اولی : اولین گزینه فرار کردن از دست زامبیهاست که از درب پشتی فرار خواهید کرد .
  دومی : دومین گزینه شما به وسیله دستگاه به انها جریان قوی برق وصل کرده همه را میکشید .

  Resident_Evil_3_Nemesis 3.jpg  در دومین اتاق هم میتوانید اسلحه نارنجک پرتاب کن را برداشته بیرون آمده و سوار آسانسور شده و به عقب برگشته حال باید برگردید به سمت شلنگ آب چون آچار دارید از درب خارج شوید اگر اچار ندارید مسعله ای نیست در جلو میتوانید از صندوق بردارید از درب که خارج میشوید زامبیها را کشته متوجه میشوید کسی از دست زامبیها فرار میکند وارد درب شده بازی را ذخیره و آچار را با خود اورده و اضافات را داخل صندوق بگذارید در جلو باز هم میتوانید وسایل لزوم را بردارید راه را ادامه دهید و از درب بعدی و همینطور بعدی رد شده تا به قسمتی برسید که باید شلنگ آب را بگیرید شلنگ را که گرفتید آچار را دور انداخته باز به سمت عقب برگردید حال باید به وسیله این شلنگ آب آتشی را که گفتیم خاموش کنید از درب که خارج شدید اگر موجودی را در اینجا مشاهده میکنید بکشید و گرنه به بشکه صدمه نزنید چون لازمش دارید برای راحت کشتن موجودات بدرد میخورد همینطور راه را ادامه دهید و از درب بعدی خارج شوید در اینجا در حالتهای مختلف ممکن است سگ باشد زامبیها را کشته و سمت چپ شما را به جاییی که باید از شلنگ آب استفاده کنید دمویی به بینید ، اتش را خاموش کرده و بعد اول اضافات را داخل صندوق گذاشته و بعد بازی را ذخیره کنید و بعد به راهتان ادامه دهید و از درب خارج شوید به سمت جلو رفته بغل شما گل آبی را برداشته و از درب بعدی بگذرید دو موجود را سریع کشته میتوانید به وسیله بمبی که روی دیوار است این کار را انجام دهید بغل درب ورود روی زمین یک هندل وجود دارد { این هندل مال جایی است که اولین بار همکارتان {برد} را دیدید که از دست زامبها فرار میکرد پایین پله ها } روی درب استفاده کرده و مهمات را بردارید . همچنین میتوانید به اول بازی برگردید و شاهد کشته شدن یک زن به وسیله کلاغها باشید و مردی که در کانتینر خود را مخفی کرده بود حال درب کانتینر باز است و داخل ان میتوانید پودرهای قرمز یا سبز یا خشاب پیدا کنید .

  بعد از ان که از شر این حیوانات زامبی خلاص شدید داخل درب شده دمویی به بینید بعد از دمو شما بغل صندلی فایل را بردارید و کنترل تلویزیون را گرفته و تلویزیون را روشن میکنید در این جا ممکن است تبلیغی که نشان میدهد فرق کند نوشته روی صفحه تلویزون { قسمتی از ان } به عنوان پسورد حساب میشود . که در حالت آسان ADRAVIL است فقط به بالای نوشته نگاه کنید و در کامپیوتر بغل خود ان را وارد کنید اگر درست باشد دربی را نشان میدهد که باز شده داخل درب شده و راه را تا انتها رفته و پودرهای قرمز را بردارید و در انتها سمت چپ شما بطری OIL ADDLTIVE را برداشته و برگردید به نزدیکیهای درب رسیدید دمویی می بینید زامبی هایی که وارد اینجا میشوند را با استفاده از بخار لوله هایی که در بغل دست خود میبینید به انها ضربه بزنید و انها را بکشید و از درب خارج شوید و زامبیها را کشته و حال باید برگردید شما بطری OIL ADDLTIVE را دارید باید ان را با گالن بنزین مخلوط کنید حال شما سه وسیله را برای راه انداختن قطار دارید . { سیم رابط - سوخت - فیوز } تمام راه را تا جایی که اتش را خاموش کردید برگردید موقعی که به سمت درب میروید غول وارد میشود نگران نباشید فقط اگر میتوانید از دست او فرار کرده داخل دربی که صندوق است وارد شده اول اضافات را داخل صندوق گذاشته و بعد بهترین تفنگ همراه 2 عددخون و { سیم رابط - سوخت - فیوز } را با خود بردارید بازی را ذخیره کنید از درب که خارج شوید غول در اینجا نیست فقط اگر سریع باشید هیچ مشکلی برایتان پیش نمی اید فقط سعی کنید زود خود را به سمت قطار برسانید از دربهای اول و دوم گذشته و اگر ه تا به قسمت اتوبوس برسید از درب که گذشتید به وسطهای اتوبوس رسیدید کلاغها شیشه اتوبوس را می شکنند سریع به داخل درب بغل رفته و به جلو بروید دمویی به بینید دو گزینه به شما نشان میدهد .

  اولی : بالا امدن از گودال و ادامه راه
  دومی : داخل گودال پریدن . اگر داخل گودال بپرید کرمهایی کوچک به شما حمله میکنند و باید از نردبانی که در جلو است خارج شوید شما پشت اتوبوس بیرون می ایید جای که جسد ی در انجاست و باید راه را تا اینجا ادامه دهید .


  اگر گزینه اول را بزنید بهتر است راه را ادامه دهید و داخل درب شده و میتوانید بازی را در اینجا ذخیره کنید و از درب بعدی خارج شوید به جلو رفته یک زامبی از ماشین بیرون می اید او را کشته داخل ماشین را جستجو کنید خشاب را برداشته و از درب بعدی خارج شوید به راه خود ادامه دهید از اخرین درب قبل از پنلی که با الماس باز کردید رد شدید تعدادی کلاغ شیشه مغازه بغل شما را میشکنند و بیرون می ایند سریع از دست انها فرار کرده داخل درب روبروی شما شوید و تا به 2راهی جلو برسید غول را در اینجا ملاقات میکنید اگر میتوانید از دست او فرار کنید و وارد درب شوید او دیگر دنبال شما نمی اید به جلو رفته دمویی کوتاه به بینید و باز در جلوتر دمویی دیگر به بینید شما باید در اینجا 2 پنل { سوییچ } را زده و سر اخر پنل مال نردبان فعال میشود نردبان را پایین آورده و از ان بالا بروید پشت هر ستون جلو عقب یک پنل وجود دارد نزدیک هر پنل که بروید غول به سمت شما امده و به شما ضربه میزند میتوانید با شلیک چند گلوله کرم غول پیکر را فراری دهید و کارتان را ادامه دهید از نردبان که بالا رفتید بغل سکو هستید به بالای سکو رفته و به ان سو رفته و ب سمت قطار رفته و روی پنل قطار لوازم یا ایتم ها را استفاده کنید { سیم رابط - سوخت - فیوز } این سه ایتم را که استفاده کردید دمویی خواهید دید و بعد به سمت درب رفته داخل شوید دمویی دیگر به بینید بعد از ان به سمت درب امده خارج شوید { درب مابین واگن ها } غول را خواهید دید سریع خارج شده دمویی به بینید حال به شما دو گزینه میدهد .

  اولی : پریدن از قطار میباشد
  دومی : ماندن در قطار

  evil 3 -2.jpg  بهتر است اولی را انتخاب کنید . دمویی به بینید بعد از دمو شما به سمت جلو رفته و دمویی به بینید سریع از پشت تابلو سمت راست کلید را گرفته و از درب خارج شوید در اینجا صندوق می باشد و میتوانید بازی را ذخیره کنید . از درب بعدی خارج شوید به جلو رفته دمویی به بینید حال به جلو رفته دو درب می بینید یکی از انها سبز رنگ است که برای وارد شدن به این درب باید کلید داشته باشید از درب بعدی خارج شوید در سالن اصلی کلیسا هستید اولین کار این است به سمت جلو رفته و دو درب دودهنه می بینید یکی از دربها شما را به بیرون از کلیسا میبرد . ان دربی که پایین پیکان و قسمت پشت قرار دارد به ان سمت رفته روی جسد مرد فایل و همچنین خشاب وینچستر را بگیرید در حالت سخت شما در اینجا یک تفنگ میگیرید بغل دست خود روی میز هم یک اسپره خون و نقشه محل را بگیرید و از درب بغل خود خارج شویددر اینجا 3 موجود را کشته در انتها روی شومینه خشاب را برداشته و از درب بعدی خارج شوید به جلو رفته فقط از درب روبروی خود خارج شوید درب کناری باز شما را به بیرون از کلیسا میبرد داخل اتاق که شدید میتوانید اضافات را در صندوق گذاشته و بازی را ذخیره کنید به جلو رفته پودرها ی قرمز و سبز را جمع و از داخل پرده سمت راست کلید را برداشته به عقب برگردید دمویی کوتاه می بینید از درب خارج شده به جلو بروید دمویی دیگر به بینید زامبیها را کشته و راه را تا سالن اصلی کلیسا برگردید حال از پلیکان بالا رفته عنکبوتها را کشته یا میتوانید به وسیله بمبی که روی دیوار است انها را بکشید ، اگر عنکبوتها روی شما سم بریزند شما باید سریع پادزهر { گل آبی } را بخورید اگر این کار را نکنید سم شما را میکشد پایین پله ها گل آبی وجود دارد سمت چپ . بعد از ان وارد درب شده به جلو رفته در وسط مح.طه بغل یک سوییچ وجود دارد که هر بار انها را میزنید پروژکتورها روشن شده و دوباره خاموش میشوند اینها برای غول است بغل همین کلید سوییچ دیگری است که کلید میخواهد روی ان X را زده دمو یی به بینید { پایین امدن نردبان } به بالای نردبان رفته در اینجا روی میز دستگاه ذخیره است و روی کمد هم پودرها و همچنین نیمه اول چرخ دنده را بگیرید دست راست شما یک باکس موزیکال میباشد که باید ان را PLAY کنید و دقیق به اهنگ گوش دهید بعد از ان باید به وسیله ی جابه جایی پینهایی که در تصویر مشخص شده باید اصل اهنگی که شنیدید را در اورده و در اخر روی PLAY کلیک کنید اگر اهنگ درست بود دمویی می بینید و شما کلید را گرفته شما اکنون 2 کلید دارید اینها را با هم مخلوط کرده و این کلید مال درب سبز که قبلا دیدی میباشد . اول بازی را ذخیره کنید بعد از نردبان پایین امده به سمت درب بروید دمویی از وارد شدن غول میبینید حال به شما دو گزینه میدهد

  اولی: با استفاده از پروژکتورها غول را موقتآ کور کرده و او را به پایین هل خواهید داد.
  گزینه دوم : با استفاده از سیم پروژکتورها به او شک داده و وقت دارید تا فرار کنید.


  از درب خارج شده از پلیکان پایین رفته درب بغل را باز و به سمت درب سبز رفته و X را بزنید درب باز شود وارد شوید عنکبوتها را کشته روبروی درب ورود یک جسد می بینید رو ی آن کلیک کنید خشاب را برداشته و از درب بعدی خارج شوید بغل درب روی جسد کلیک کنید و فایل را برداشته به جلو بروید سه مجسمه می بینید داخل دست هر مجسمه یک گوی است انها را برداشته باید روی { ساعت ها } کار کنید سه جایگاه روی هر ساعت می بینید باید گوی را داخل این جایگاه ها گذاشته { هر گوی یک جایگاه } با کمو زیاد کردن و جابه جایی عقربه ساعت وسطی باید روب 12 بیاید اگر درست عمل کنید دمویی خواهید دید حال شما نیمه دیگر چرخ دنده را گرفته و به عقب برگشته باید به سالن اصلی برگردید و از پلیکان بالا رفته و بعد از خارج شدن از درب بالای نردبان بروید صندوق را که در کنار چرخ دنده های اصلی ساعت است می ینید حال چرخ دنده ها را باهم مخلوط کرده و روی چرخ دنده بغل صندوق استفاده کنید دمویی کوتاه میبینید حال شما قویترین تفنگ + مهمات + خون برداشته و بازی را ذخیره کنید حال از نردبان پایین امده و از درب خارج شوید دمویی می بینید بعد از دمو با قویترین تفنگ به غول شلیک کنید وبعد از شکست دادن غول دمویی به بینید .


  Resident_Evil 3.jpg

  بازی با کارلوس:
  بازی را ذخیره کنید و از درب خارج شوید و زامبیها را کشته از درب روبرو خارج شوید و زامبیها را کشته از درب بعدی خارج شوید در سالن اصلی کلیسا هستید به جلو رفته بغل پلیکان درب را باز کرده و خارج شده به سمت درب سبز رفته و ان را باز کنید حیوانات زامبی را کشته و به راه خود ادامه دهید و از درب خارج شوید به انتهای اتاق رفته و ناقوس { ناقوس کلیسا } را به سمت جلو هل دهید و از درب خارج شوید و به سمت جلو رفته در جلوی خود یک بشکه میبینید میتوانید به وسیله ان زامبیها را کشته در جلوی خود دربی دیگری است که بسته است در سمت راست هم یک درب دیگر است که ان هم قفل میباشد تنها فقط سمت چپ شما میماند که به سمت بیمارستان باید بروید داخل درب شده و به جلو بروید دمویی به بینید سریع این موجودات را بکشید و از درب بغل خود خارج شوید شما باید پادذهر برای JILL بیاورید در اینجا میتوانید بازی را ذخیره و یک اسپره خون روی کمد میباشد از درب بعدی خارج شوید گل آبی را برداشته و در انتهای اتاق جاییکه کمد هست میتوانید خشاب بگیرید و یک ظبط صوت هم در اینجا است ان را برداشته به سمت آسانسور رفته و از ظبط صوت در اینجا استفاده کنید دمویی کوتاه به بینید حال آسانسور فعال شده میتوانید به طبقاطی که میبینید رفته .  Resident_Evil_3 Nemesis.jpg  راهنمایی :در اینجا شما طبقات 4F .B3 و1F را دارید که اگر شما مثلا طبقه B3 را بزنید دوی بازی به روندی دیگر است اول طبقه 4F را بزنید نیز همینطور برای راحتی کار بهتر است این کار را انجام دهید . اول طبقه 4F را انتخاب کنید تا انتهای راهرو رفته از وارد درب شده به جلو رفته دمویی به بینید شما اکنون میدانید خائن در بین شما کیست و کی همکاران شما را کشته یا درصدد کشتن انهاست بعد از دمو شما خشاب بغل دست خود را برداشته و به سمت چپ داخل اتاقک کوچک شده و در انتها فایل و خشاب را برداشته و از درب خارج شوید راهروی بعدی را انتخاب کنید دو درب می بینید درب اول باز است داخل شده در حالت های مختلف مثل هارد ممکن است در اینجا کرم های کوچک{ یا زالو } باشد که به بدن شما میچسبند و خونتان را میخورند دم درب شما یک جسد می بینید روی جسد کلیک کنید یک رمز به شما میدهد ان را به خاطر داشته باشید از درب خارج شده و به سمت درب دوم رفته ان را باز کنید و وارد شوید چیزی که دنبالش هستید پشت تابلو میباشد که در اتاق شما چهار پنل در گوشه های اتاق می بینید باید قفسه که در اینجا میبینید را در روی تک تک پنل در چهار طرف زمین می باشد بگذارید تا پنل درست را پیدا کنید اکثر اوقاط در سمت چپ پایین یا راست بالا میباشد اگر پنل اشتباه باشد به شما جرقه ای میخورد در این صورت باید اتاق را ترک کنید و دوباره وارد شوید وقتی تابلو افتاد به سمت صندوقی که در انجا میبینید رفته و رمزی را که از روی جسد گرفتید را وارد میکنید و شما سرم را براشته از اتاق بیرون رفته از آسانسور استفاده کنید و طبقه B3 را بزنیددر اینجا یک بمب روی دیوار میبینید این برای برگشت میباشد که در اینجا موجود زامبی است که به وسیله این بمب انها را کشته در انتهای راهرو وارد درب شده سریع حیوان زامبی را کشته به جلو بروید و به بمب روی دیوار شلیک کنید تا جانور بعدی بمیرد در اینجا 2 گل سبز نیز هست از درب خارج شوید و به جلو رفته روی قفسه جلویی ایتم را برداشته و در جلو روی دستگاه کلیک کنید بغل حیوانات داخل شیشه تا اب ان خالی شود ایتمی که الان گرفتید را روی دستگاه بغل استفاده کنید و اهرمها را از سمت چپ به راست این گونه قرار دهید تا محوظه ازاد و شما واکسن را بگیرید .

  اهرم اول : به سمت پایین اهرم دوم را دست نزنید اهرم 3 را پایین اورده حال روی گزینه BELOW رفته و A را انتخاب کنید دمویی به بینید باید سریع اینجا را ترک کنید چون به محض بیرون رفتن این موجودات آزاد میشوند اگر نتوانستید انها را بکشید و از درب خارج شده و از درب بعدی نیز گذشته و به سمت بمب در راهرو شلیک کنید و راهرو را تا انتها رفته سوار آسانسور شده و طبقه 1F را انتخاب کنید تمام زامبیها را کشته و و از درب خارج شوید شما باید پیش JILL برگردید از درب اخر که خارج میشوید دمویی میبینید سریع این محل را ترک کنید چون منفجر میشود دمویی دیگر به بینید از درب خارج شده و به جلو بروید دمویی کوتاه به بینید در جلو زامبیها را کشته و و از درب خارج شوید به سمت سالن کلیسا بروید داخل شده و به جلو بروید دمویی به بینید الکی مهمات خود را هدر ندهید اگر میتوانید سریع به سمت اتاقی که JILL داخل ان است رفته و وقتی پیش JILL رسیدید سرم و واکسن را باهم مخلوط کرده و روی JILL کلیک کنید دمویی به بینید .

  resident-evil-3.jpg  بازی با JILL :
  بازی را ذخیره کنید و بهترین تفنگ را گرفته + خون + سنجاق . بیرون از این درب غول منتظر شماست یا باید از دست غول فرار کنید یا اورا بکشید ، از درب روبرویتان خارج شوید و خود را به درب سبز رنگ رسانیده و داخل شوید از درب بعدی خارج شوید و به جلو رفته زامبیها را کشته درب روبرویتان را باز وارد شوید از روی تابلو در جلو کلید را گرفته و در اینجا تعدادی خشاب و فایل را گرفته خشابها یکی روی میز دیگری داخل کمد از درب خارج شوید راه خود را ادامه و از پله ها بالا رفته و درب اهنی را باز کنید و وارد شوید در حالت های مختلف ممکن است در اینجا کرمهای خون خوار { زالو } یا تعدادی حیوان باشد که انها را کشته از سمت راست کارکتر به جلو رفته و از پله ها پایین بروید در اینجا نیز بعضی مواقع زامبی وجود دارد به جلو رفته حیوانات را کشته و راه خود را ادامه از درب بعدی بگذرید در این قسمت هم سگ ها را میتوانید به کمک بشکه ای که در جلو است بکشید در بعضی مواقع در اینجا حیوانات زامبی خواهد بود { غورباغه بزرگ } به جلو رفته روی جسد کلیک کنید کلید و فایل را گرفته و تا انتها رفته دربی می بینید قفل است اینجا را به خاطر داشته باشید حال تمام راه را برگشته وقتی از پل رد شدید و از پلیکان بالا رفتید به سوی جلو روبرو رفته داخل درب شده در روبروی شما تعدادی گل است در سمت دیگر یک دستگاه میبینید و یک تابلو به سمت جلو رفته داخل اب شوید به جلو رفته در انتها یک دریچه زیر پایتان میبینید و روی دیوار هم شکلی است ان را به خاطر داشته باشید باید روی دستگاه ان را پیاده کنید { مثل عکس چرخ دنده های داخل دستگاه را درست کنید } تا این دریچه باز شود وقتی درب باز شد از نردبان پایین رفته و از داخل آب سریع به سمت جلو رفته و از سکوی مقابل بالا رفته و سریع از نردبان بالا بروید حال شما در قبرستان هستید باید خود را به سمت درب برسانید در هنگام رد شدن تعدادی زامبی از خاک بیرون می ایند میتوانید انها را بکشید یا رد کنید به سمت درب رفته ان را باز کنید داخل شوید به سمت جلو رفته پودرها + میله آهنی را بردارید در درب بعدی یک اسپره خون وجود دارد و صندوق در اینجاست میتوانید بازی را ذخیره کنید . حال فندک و میله را برداشته بیرون بیایید در اینجا در روبرو یک شومینه است ان را با استفاده از فندک روشن کنید و بعد از میله آهنی استفاده کنید و داخل سوراخ دیوار شوید در اینجا تعدی خشاب و فایل و یک کلید پیدا میکنید در حال خروج از اینجا دمویی کوتاه میبینید دوباره بیرون رفته و دمویی دیگر به بینید . حال شما داخل صندوق تمام اضافات را انداخته اول کلیدی که گرفتید را برداشته + قویترین تفنگ+ خشاب+ خون وبازی را ذخیره از درب خارج شوید و به جلو رفته دمویی کوتاه به بینید و باز به سمت جلو رفته دمویی دیگر به بینید شما میتوانید در وسط محوطه جایی که تیر چراغ برق هست آبی در اینجا جمع شده میتوانید کاری کنید غول به این تیر چراغ برق تنه زده و ان را انداخته و به این وسیله به غول شوک بدهید تا او را کشته دمویی به بینید از سکوی آهنی بالا رفته دمویی کوتاه به بینید شما دراینجا یا با کرم های خون خوار مواجه میشوید یا عنکبوت که انها را یا کشته یا رد کنید و از نردبان بعدی بالا رفته و از درب خارج شوید تعدادی زامبی در اینجا می بینید انها را کشته دوباره از روبرو از پله ها پایین رفته باید به دربی برسید که در جلوتر دیدید و قفل بود بغل درب یک جسد است روی ان کلیک کنید خشاب را برداشته و از درب رد شوید به جلو رفته دمویی به بینید باز این غول پیدایش شد و به شما دو گزینه میدهد یا داخل آب بپرید یا او را هل داده و به صورت اتوماتیک به سمت درب بروید .

  گزینه اول : هل دادن غول و به صورت اتوماتیک وارد درب بعدی خواهید شد
  گزینه دم : به داخل آب بپرید اگر داخل آب بپرید باید دوباره این راه را بیایید  Resident-Evil-3 2.jpg


  پس بهتر است اولین گزینه را اجرا کنید ، وقتی وارد درب شدید درجلو شما یک درب آهنی {کرکره ای } میبینید که بغل ان پنلی می باشد این درب را به خاطر داشته باشد این درب به وسیله کارت { KEY CARD } باز میشود در جلوتر هم یک درب دیگر است که فعلا قفل است وارد درب انتهایی شده و دمویی به بینید اول اضافات را داخل صندوق گذاشته و بعد کلید + فایل + اسپره خون را گرفته و بازی را ذخیره کنید دربی در اینجاست که به اتاق بخار راه دارد که باید حتما به اینجا بروید که 1 باید آسانسوری را راه اندازی کنید به وسیله { KEY CARD } و سوییچ دربی را بزنید که نیمه قفل اول را باز میکنید { دربی درجلو که باید دو نیمه سوییچ فعال شوید تا درب باز شود} بهتر است کلیدی که گرفتید + تفنگ خوب + مهمات + اسپره خون بردارید و از اینجا خارج شوید در بیرون 2 حیوان را نابود کرده و درب بغل را باز کنید و وارد شوید نقشه را از روی دیوار گرفته و جلو تر روی دستگاه دیسک را بگیرید و تعدادی زامبی در اینجاست و تعدادی هم گل سبز انها را گرفته به سمت جلو رفته در اینجات یک آسانسور است بغل آسانسور را نگاه کنید دربی میبینید این همان دربیست که باید دونیمه سوییچ را فعال تا درب باز شود اینجات را به خاطر داشته باشید سوار آسانسور شده سوییچ را بزنید و پیاده شوید حیوانات را سریع کشته و به جلو بروید از پلیکان پایین امده و از درب رد شوید به جلو رفته داخل آب شوید و داخل آب در بعضی مواقع حیوانات زامبی { غورباغه } وجود دارد کرم ها را رد کنید و از سکوی بعدی بالا رفته و وارد درب شویددر سمت چپ شما صندوق وجود دارد میتوانید بازی را ذخیره کنید در جلو یک فایل و روی دیوار روبرو پنلی ابی رنگ می بینید روی ان کلیک کنید وو ایتم { WATER SAMPLE } را بگیرید و از درب بعدی خارج شوید از پله ها پایین رفته در اینجا تعدادی پودرهای سبزو قرمز و یک اسپره خون وجود دارد جاییکه اسپره خون را می گیرید بغل دیوار کلیک کنید روی دستگاه کلیدی که دارید را گذاشته و بعد از این که کلید فعال شد ان را بگیرید این کلید را همراه خود داشته باشید در طرف دیگر روی دستگاه از ایتم {WATER SAMPLE } استفاده کنید دمویی کوتاه می بینید شما X را زده تا دستگاه فعال شود حال باید شکل بالا را به وسله 3 شکل پایین درست کنید اگر درست باشد شما نیمه اول سوییچ درب بغل آسانسور را فعال کردید کمی زمان میبرد که این شکلک را درست کنید و با کمی دقت و فکر کردن میتوانید این معما را حل کنید .

  شما X زده و مثلا خانه A را حرکت دهید بعد میخواهید خانه B را حرکت دهید الی اخر در هر بار روی گزینه BACK کلیک کنید و خانه های دیگر را انتخاب کنید و در اخر اگر میخواهید به بینید شکلی که درست کردید درست است گزینه CHECK را بزنید تا دستگاه درستی ان را برای شما در انتهای صفحه نشان دهد اگر درست کار کرده باشد دمویی از روشن شدن نیمه اول سوییچ را می بینید باید تمام مسر را برگشته در راه زامبیها و موجودات را کشته تا به همان اتاقی که اتاق بخار میباشد برسید وقتی داخل شدید بغل خود آسانسوری که باید فعال شود را می بینید در اینجا 2 گل آبی وجود دارد در سمت دیگر پنل را می بینید سوییچهایی در اینجاست که کنترل کننده بخار میباشد باید طوری این سوییچها را درست کنید که بتوانید به پنل دسترسی داشته باشید و نیمه دوم سوییچ را روشن کنید ، شما باید از سمت چپ سوییچها را روشن تا به سوییچ پنجمی برسید تا به پنل دست رسی داشته باشید

  اول شماره 3 بعد 4و بعد5 و بعد دوباره3 را بزنید

  حال از 1به 2 و 3 و 4 و 5 سویچها را تک تک زده تا پنل آزاد شود و سوییچ روی پنل را زده دمویی می بینید حال راه را تا دربی که اکنون باز است برگردید و دیسک را حتما با خود اورده + خون + قویترین تفنگ + مهمات وارد درب پشت آسانسور که میشوید به جلو رفته و دمویی به بینید باز به جلو رفته دمویی کتاه به بینید روی دستگاه بغل خود دسک را استفاده کنید دمویی کوتاه می بینید درب قفل شده و دیگر راه برگشت نیست و دمویی به بینید این بار برای نیز باید از شر غول راحت شوید در دمو می بینید چطوری با باز کردن شیر حاوی سم به غول ضربه زده شد شما هم باید همین کار را بکنید تا غول را شکست داده و دمویی کوتاه به بینید و به سمت جسد رفته و { KEY CARD } را برداشته روی درب استفاده کنید { درب خروج } تا بیرون امده دمویی به بینید اکنون به اتاق بخار برگشته و کلید و کارت را با خود بیاورید و با کارت آسانسور را فعال پایین رفته 2 خشاب را در جلو برداشته و در انتها روی کمد از کلید استفاده کنید شمت یک تفنگ R P G قوی 4 عددی دارید این برای غول آخر است حال از اینجا خارج شده بازی را ذخیره کنید و کارت را با خود اورده از درب خارج شوید یادتان بود که شما در وحله اول ورود شما یک درب اهنی { کرکره ای } دیدید با کارت به انجا رفته ان درب را باز کنید و زامبیها را کشته و در انتها بغل درب گلها را برداشته داخل درب شده دمویی به بینید در اینجا بغل درب شما یک خشاب اسلحه مگنوم و روی میز جلو یک اسپره خون بگیرید ، روی دریچه کلیک کنید دمویی به بینید حال از نردبان پایین رفته اخرین بار میتوانید از صندوق استفاده کنید در جلو 2 زامبی و در روی قفسه در انتها خشاب اسلحه وینچستر وجود دارد . شما به مرحله اخر رسیدید تا چند لحظه دیگر باید با غول آخر مبارزه کنید از صندوق R P G چهار عددی را برداشته + خون همین R P G برای غول اخر کافیست فقط تعدادی خون با خود بیاورید از درب که رد شدید در جلو روی زمین یک فایل را برداشته دمویی کوتاه هم به بینید وارد درب شده دمویی دیگر به بینید حال کل مسیر بسته شده به سمت راست خود رفته روی دستگاه روبرو کلیک کنید تا فعال شوید دمویی به بینید به سمت درب که از ان وارد شدید رفته اولین سوییچ شماره 1 دستگاه را به داخل هل داده دمویی می بینید باز این غول NEMESIS است که آمده این بار برای همیشه از شر این غول خلاص شوید سریع به سمت سوییچهای دیگر رفته و انها را به داخل هل داده دمویی از فعال شدن کل سیستم به بینید و با R P G به غول شلیک کنید مواظب باشید تیر هدر نرود با همین 4 تا تیر غول عقب گرد کرده به سمت انتهایی مسیر میرود و شما منتظر شوید تا دومین شلیک انجام شود و دمویی از نابودی NEMESIS به بینید درب خروج باز میشود به سمت درب بروید دمویی می بینید به شما دو گزینه میدهد .

  گزینه اول :غول را کشته و از درب خارج شوید. در اینجا دمویی می بینید .
  گزینه دوم : سریع از درب خارج شوید و بیخیال غول شوید .


  از درب که خارج میشوید سوار آسانسور شده و بعد از پیاده شدن به جلو رفته دموی انتهایی بازی را تماشا کنید

  دوستان تمام عکسها { فایلهای پیوست در انتهای پست} را دانلود کرده و به وسیله عکسها هم میتونید تا انتهای بازی بروید ، چون داخل عکسها یا روی خود عکسها توضیح کافی داده ام که چه کار کنیدویا به کجا بروید ،، بهترین روش

  پایان
  تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
  فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

 2. The Following User Says Thank You to Mehrdad For This Useful Post:


 3. #2
  تشکر ولی چرا من نمیتونم عکس ها رو دان کنم

 4. #3
  Quote Originally Posted by ali12 View Post
  تشکر ولی چرا من نمیتونم عکس ها رو دان کنم
  سلام ،، دوست عزیز یا کاربران عزیز لطفا در اینجا پست اول را دقیق بخوانید

  شما اکانت خودتون رو وری فای کنید { طریق ایمیل } و از امکانات سایت بهرمند شوید
  برای حمایت از ما بصورت نقدی میتونید از لینک زیر استفاده کنید :

  حمایت از ما

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •