اموزش رایت و ایمیج cd یا dvd با نرم افزار Alcohol 120

با کمک این اموزش میتوانید از cd های پلی استیشن 1 و یا dvd های پلی استیشن 2 ایمیج گرفته و یا رایت بزنید .


alcohol 120%.jpgبرای اطلاع رسانی


توجه:لطفا اگر این مطالب را در سایتهای خود قرار میدهید لطفا نام منبع را فراموش نکنیدچون کل مطالب این اموزشها از این جانب بوده و از جایی کپی نشده .

Author by scorpion
توجه: تمامی حقوق این اثر متعلق به سایت hianzali می باشد هر گونه کپی برداری از کل آموزش یا بخشی از ان فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
کپی برداری از مطالب یا مطلب یا بخشی از ان بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت hianzali رضایتی در ان ندارد .نکاتی برای رایت که باید به دقت عمل کنید .

1_ رایتر باید سالم باشد { از نظر رایت و خواندن} اگر بعد از رایت در سی دی یا دی وی دی نواقصی مشاهده کردید یا کنسول ان را نمیخواند موارد پایین را پیگیری کنید .

2_مد نظر داشته یاشید .یکی از عوامل مهم در اینجور کارها ویندوز کامپیوتر شما می باشد .از نظر {خرابی ویندوز . کهنه بودن ویندوز. عمل نکردن درست نرم افزارها. تداخل نرم افزارها باهم. و ویروس}

3_ همیشه یادتان باشد هر ایمیجی به هم نمیخوره . مثال: ایمیج الکل 120 به ایمیج کلون سی دی . امیجهای این دو باهم متفاوت هستند .

4_بازیهایی که میخواین از روی انها رایت با ایمیج گرفته بشه باید تمیز -بدون خش باشه . این بازیهای از نظر خش دار بودن یا کثیفی از نظر لک و غیرو در رایت یا ایمیج تاثیر به سزایی دارند .

5_سرعت های رایت رو مد نظر داشته باشید از دورهای گفته شده کمتر یا بیشتر نشه . چون سی دی یا دی وی دی رو رایت میکنید ولی کنسول شما نمیتونه بیشتر با کمتر از اون دوری که براش مشخص شده بخونه .

6_همیشه بعد از رایت بازی ها این بازی ها را تست کنید تا متوجه بشید عمل رایت به درستی انجام شده .

7_توجه داشته باشید همیشه برای رایت از cd ویا dvd های مرغوب استفاده کنید که بعد از رایت به دلایلی این cd یا dvd ها سوخته با خراب نشوند .

8_ از سی دی هایی که خراب هستند ایمیج نگیرید .شما برفرض مثال میگین این سی دی یا دی وی دی خراب داره میشه یا شده از روی ان ایمیج بگیرم رایت بزنم شاید سالم در امد .نه این کار و نکنید چون سی دی یا دی وی دی هایی که حتی کنسول نشون نمیده یا بالا نیاره یا نصفه اجرا میکنه ارزش رایت یا ایمیج گیری ندارند و وقت خود را تلف و یک سی دی یا دی وی دی هم الکی ضرر خواهید کرد .

9_ بازیهایی که میخواهید ایمیج از انها بگیرید یا رایت کنید اول در سالم بودن انها مطمعن شوید بعد عمل ایمیج یا رایت را شروع کنید .

10_ اگر از سی دی یا دی وی دی میخواهید ایمیج بگیرید .برای مثال داخل درایو نشید و فایلها را در هارد کپی کرده و از روی ان فالها دوباره یک سی دی یا دی وی دی رایت کنید .این کار اصلا شدنی نیست .

11_ موقع رایت سعی کنید به اینترنت نصب نباشید به خاطر تداخل و موارد امنیتی .

12_ حدالمقدور از دی وی دی های r+ استفاده کنید بنا بر شواهد و اطلاع رسانی دی وی دی های با این خصوصیات بهتر هستند هم از نظر رایت و هم از نظر راحتی و روان بالا اوردن برای کنسول ها .

و در اخر اگر باز مشکلی در این خصوص دارید در این تاپیک مطرح کنید . ما پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود .

موفق و پیروز باشید


آموزش ایمیج گرفتن amozesh image dvd playstation2.zip

آموزش رایت زدن amozesh rayt dvd playstation 2.zip