قوانین انجمن :1: لطفا در هنگام جواب دادن از به کار گیری الفاظ و جملاتی که کاربر را دلسرد و از ادامه کار باز دارد خود داری کنید . چون این سایت محل اموزش است و کسانی هستند که سوالاتشان ابتدایی می باشد .

2: اگر جواب سوالی را نمیدانید از زدن پستهای بی مورد {اسپم} بپرهیزید .در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد و پست مربوطه پاک خواهد شد .

3: اگر از کاربری قصد تشکر دارید لطفا چیزی مثال . تشکر / ممنون / عالیه /خوب بود / ننویسید . از ایکن تشکر که پایین هر صفحه می باشد استفاده کنید .در صورت تکرار برخورد و پست مربوطه پاک خواهد شد .

4: برای زدن تاپیک با {موضوع جدید} حتمآ در انجمن مناسب این کار را انجام و از زدن تاپیک در انجمن های نامناسب جدآ خود داری کنید

5: از ایجاد تاپیکهای تکراری خود داری کنید.

6: در صورت یافتن موضوع و یا موضوعات مربوطه { خود } از جستجوی سایت استفاده کنید .

7: از ارسال مطالب و یا نوشته ها و یا عکسهای غیر اخلاقی و یا سیاسی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی است خود داری کنید .در صورت تکرار {پست یا نوشته و یا عکس} مربوطه پاک و دسترسی کاربر به انجمن قطع خواهد شد .

8 : از نوشتن مطالب به صورت فينگليش خود داري نمائيد و در انجمن هاي عمومي از زبان رسمي فارسي استفاده نمائيد .

9 : فروش اجناس ، تبليغ سايت ، هتل ، يا فروشگاه در تالارهاي عمومي ممنوع بوده و در صورت مشاهده با كاربر خاطي برخورد خواهد شد .

10 : از كپي كردن مطالب از سايتهاي ديگر خودداري نموده و در صورت درج اخبار منبع خبر يا موضوع را در آخر نوشته ، درج نمائيد .

11: سعی کنید از امضاع های ساده استفاده کنید . امضاع شما معرف شما است .

12:از بکار بردن بیش از حد شکلکها در انجمن جدا خود داری کنید . این کار نظم انجمن و یا تاپیک ها را برهم میزند .

13: از ارسالهایی که بدون نوشته و فقط شکلک خالی باشد جدا خود داری کنید . در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .

14: در هنگام جواب دادن { نقل قول } نقل قول بیش از 2 بار ممنوع می باشد .این کار باعث میشود نظم انجمن و یا تاپیک برهم بخورد .

15_ از امضاهای سیاسی یا از {لینک کردن سایت خود و یا ای دی یاهوی و یا بنرهای تبلیغاتی} خود یا دیگران در سایت ممنوع می باشد ،در صورت تکرار با کار بر خاطی برخورد خواهد شد .

16:در اخر اینکه اگر مطالبی در باره گیلان و به خصوص شهر بندر انزلی دارید یا خود در باره این موضوع تحقیق کرده اید و دوست دارید در سایت قرار دهید میتوانید از طريق فرم تماس با ما ، در ارتباط باشيد {این مطالب با اسم شما در سایت قرار خواهد گرفت}


با رعایت کردن این قوانین و قوانین اصلی سایت ما نیز بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم . و شما {کاربرگرامی} ما را در هرچه بهتر شدن سایت یاری کنید .


این قوانین بزودی به روز خواهد شد .با تشکر: تیم مدیریت سایت hianzali