حتما همگی با نام بازیهای ارکید یا بازیهای فلاش انلاین اشنا هستید . این بازیها مخاطب های زیادی داشته و ساعتها شما را سرگرم و پای کامپیوتر میخکوب میکند .بازیهای زیبا جذاب و اندکی معمایی که شما را در فکر فرو میبرد که چطور یک مرحله را رد کنید یا امتیاز بیشتری نصیب خود کنید .

در این قسمت مجموع 57 بازی ارکید برای دانلود قرار داده ایم .این بازیها را فقط میتوانید در وب سایتها استفاده کنید .البته در کامپیوتر نیز میتوان بازی کرد منتها نیاز به نرم افزار خاص مثل EasyPHP و یاWampServer که یک جور سرور مجازی ساز است که روی سیستم شما نصب میشود . این نرم افزار یکی از بهترین وقدیمی ترین و محبوب ترین برنامه های اجرای php روی لوکال میباشد . که بعد از نصب این برنامه یکی از اسکریبتها مثل {مای بی بی،پی اچ پی نیوک،جوملا،ویبولیتن البته نال شده } و بعضی از اسکریبتها را روی ان نصب و مثل یک سایت اصلی میتوانید از ان استفاده کنید .


یک سایت عالی با بازیهای انلاین امیدوارم لذت ببرید

سایت بعدی بازیهای انلاین این است


چند عکس بازی مربوط بازیهای انلاین


bouncefrog.gifxtremeInvadersibpg1.giftetris21.giftetris1.giftennisSte1.giftazdancefever1.giftarget21.gifSnowStormSte1.gifsnake1.gifsimon1.gifpingusportsSte11.gifpacMT1.jpgpacman1.gifMad Mine Truck.jpgfrankythefish.jpg247bombs.jpg

دانلود بازیهای ارکید این پستbazi anline.part1.rar

bazi anline.part2.rarاین بازیها و بازیهای دیگه رو میتونید تو این سایتهایی که در بالا گفته شده پیدا و از بازی لذت ببرید