Results 1 to 1 of 1

Thread: ویندوز 9 ممکن است برای کاربران ویندوز اکس پی، ویستا و 7 رایگان باشد

 1. #1

  ویندوز 9 ممکن است برای کاربران ویندوز اکس پی، ویستا و 7 رایگان باشد

  n00031669-b.jpg
  مایکروسافت عزمش را جزم کرده که شکست سنگین ویندوز 8 را جبران کند.

  بر کسی پوشیده نیست که مایکروسافت سخت در تلاش است تا ویندوز ۹ را که می تواند برگ برنده این شرکت در بازار رقابتی سیستم های عامل باشد را در اوایل سال آینده برای کامپیوترهای خانگی، تبلت ها و گوشی های همراه ارایه دهد.

  اخیرا ماری جو فولی (روزنامه نگار معروف و یکی از آگاهان امور مایکروسافت) در گزارش جدیدی مدعی شده است که احتمال می رود این شرکت در آپدیت های آتی ویندوز ۸.۱ تغییرات چندانی را لحاظ نکند چرا که از قرار معلوم قصد تمرکز بیشتری بر روند ساخت ویندوز ۹ را دارد.

  احتمال می رود که مایکروسافت فروردین ماه آینده ویندوز ۹ را رونمایی کند و با این حساب دور از ذهن نیست که آپدیت دوم ویندوز ۸.۱ که در این ماه منتشر خواهد شد تغییرات زیادی را به همراه نداشته باشد و آپدیت سوم ویندوز ۸.۱ نیز شاهد تغییرات کمتری باشد.

  البته چند وقت پیش نیز شاهد انتشار شایعاتی در خصوص عدم انتشار آپدیت سوم ویندوز ۸.۱ بودیم اما احتمال وقوع این امر کاملا به عرضه ویندوز ۹ بستگی دارد چرا که اگر عرضه این محصول با تاخیر انجام شود در این حالت مایکروسافت چاره ای به غیر از انتشار آپدیت سوم ویندوز ۸.۱ نخواهد داشت. اما در این میان مطلبی که جالب به نظر می رسد سیاست های تشویقی احتمالی مایکروسافت برای دارندگان ویندوزهایی به غیر از ویندوز ۹ است.

  گفته می شود که این غول نرم افزاری در صدد است تا هنگام عرضه ویندوز ۹، به کاربران ویندوز های ایکس پی، ویستا و سون اجازه دهد تا سیستم عامل خود را به صورت کاملا رایگان به ویندوز ۹ ارتقا دهند.

  در ظاهر به نظر می رسد که این اقدام مایکروسافت می تواند سیاست خوبی در جهت همگانی کردن هرچه سریعتر سیستم عامل جدید این شرکت می باشد اما این امر را نیز نباید نادیده گرفت که هنوز سازندگان کامپیوترهای خانگی سعی در افزایش فروش خود با توجه به عرضه ویندوز ۸ دارند.

  احتمال عرضه دو نسخه بتا و آزمایشی از ویندوز ۹ نیز در اواخر امسال سال جاری میلادی دور از ذهن به نظر نمی رسد و این طور که پیداست مهرماه و آبان ماه امسال شاهد عرضه نسخه بتای ویندوز ۹ خواهیم بود.

  در پایان باید به این مطلب نیز اشاره کرد که مایکروسافت به هیچ وجه مطالب فوق را به صورت رسمی تایید نکرده است و تا کنون در خصوص نسخه بعدی سیستم عامل خود سکوت اختیار کرده است.

  منبع خبر
  برای حمایت از ما بصورت نقدی میتونید از لینک زیر استفاده کنید :

  حمایت از ما

 2. The Following User Says Thank You to Ahmad For This Useful Post:


Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •